Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Dogodołech sie bezprobmymowo - odchodza 18-stego stycznia

 

ja zaczynam mój ostatni tydzień :wink:

- wszyski baby w biurze płaczom juz za mnom :-? A jo nie wiym czamu ???

 

Sebo8877

nie wiesz......? 8)

ich mężowie się pewnie cieszą :wink:

 

sebo to u Ciebie ciekawy rok sie zapowiada

nowa praca

bobas

:lol:

powodzonka

 

Same nowości - nom będize jazda :)

 

A co do tych meżów - to widze ze będą mieli teraz sporo roboty :):):):)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Kurcze-Jamles , kominy tez se sam murowałeś ..a ja się boję se słupki wymurować :oops: :lol:

Bieremy się za to poddasze ... tylko wieszaki muszę dziś kupić wieszaki i profile ... stresa mam troche, ale jest wujek do pomocy więc w trójkę chyba damy radę coś razem wymysleć :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska....czy ktoś sam ocieplał poddasze i montował płyty kg? czy robili wam to fachowcy?

 

my też będziemy sami robić - to chyba nic skomplikowanego

hej

ocieplalismy sami

montaz stelazu i płyt zleciliśmy

masz rację to nic skomplikowanego, ale nakłoniłam męża zeby zawołać kogoś do sufitów bo już w ogóle nie będę go w domu widywać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze-Jamles , kominy tez se sam murowałeś ..a ja się boję se słupki wymurować :oops: :lol:

Bieremy się za to poddasze ... tylko wieszaki muszę dziś kupić wieszaki i profile ... stresa mam troche, ale jest wujek do pomocy więc w trójkę chyba damy radę coś razem wymysleć :wink: :D

Kup se też maskę na dzióbek. Mnie wełna strasznie gryzła w gardło i nos a ocieplenie robiła mi firma ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Was.

Święty czas się przedstawić i przywitać, bo forum poczytuję już jakiś czas, a piszę nie wiele. Zresztą na razie nie ma o czym .

 

Tak więc słowem wstępu.

Jesienią kupiliśmy z mężem 23 arową działeczkę z czego 8 ar jest budowlane w Łukowie Śląskim. Jesteśmy na etapie kompletowania dokumentów do pozwolenia na budowę i mamy gorącą nadzieję, że jeszcze w tym roku uda nam się zacząć budowę. Tak wiem jeszcze strasznie długa droga przed nami. Naszym domkiem marzeń jest Sielanka pracowni Dom na horyzoncie, choć nie obejdzie się bez drobnych modyfikacji.

 

Pewnie będę Was męczyć pytaniami zwłaszcza o ekipy budowlane :wink: .

 

Ściskam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska....czy ktoś sam ocieplał poddasze i montował płyty kg? czy robili wam to fachowcy?

 

my też będziemy sami robić - to chyba nic skomplikowanego

studiów do tego nie trzeba kończyć :lol:

wystarczy dokładność i cierpliwość, albo odwrotnie, firmy robią szybko tylko

czy dokładnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, kochani za podniesienie na duchu... mamy juz maski i śliczne gogle :lol: ...tatuś przyniósł mi z kopalni :wink:

 

a ja dzis czuję sie jak sflaczały balonik....

no to powiem co sie stało:

zawiozłam Kasie do przeszkola, zaparkowałam jak zwykle w dogodnym miejscu , poszłam zaprowadzić, wychodze po 2 minutach z przedszkola i co widzę: bok mojego samochodu wgnieciony .... nikogo żywego w pobliżu niet :evil: z daleka jakiś facet z psem mi tylko krzyczy , że to był ciemny długi samochód którego prowadził facet w czerwonej kurtce- ....po czym zniknął za blokiem i nawet nie zdążyłam wziąc jego numeru telefonu, więc notabene świadka tez nie mam :(

 

wróciłam do tego przedszkola zapytać czy kucharki cos z okien widziały ...nie widziały, porozmawiałam z dyrektorką żeby popytała, powiedziała że popyta wśród rodziców kto to mógł być i zwrócą uwagę jutro rano czy ktoś taki przyjedzie

 

pojechałam na policję , powiedzieli że nie mam żadnych dowodów, świadka... sprawa nie do wyjaśnienia :roll:

i kuźwa, czuję się taka wściekła i bezradna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Was.

Święty czas się przedstawić i przywitać, bo forum poczytuję już jakiś czas, a piszę nie wiele. Zresztą na razie nie ma o czym .

 

Tak więc słowem wstępu.

Jesienią kupiliśmy z mężem 23 arową działeczkę z czego 8 ar jest budowlane w Łukowie Śląskim. Jesteśmy na etapie kompletowania dokumentów do pozwolenia na budowę i mamy gorącą nadzieję, że jeszcze w tym roku uda nam się zacząć budowę. Tak wiem jeszcze strasznie długa droga przed nami. Naszym domkiem marzeń jest Sielanka pracowni Dom na horyzoncie, choć nie obejdzie się bez drobnych modyfikacji.

 

Pewnie będę Was męczyć pytaniami zwłaszcza o ekipy budowlane :wink: .

 

Ściskam serdecznie

 

Powodzenia życzę i cierpliwości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

pojechałam na policję , powiedzieli że nie mam żadnych dowodów, świadka... sprawa nie do wyjaśnienia :roll:

i kuźwa, czuję się taka wściekła i bezradna :(

Jak masz AC to likwiduj na koszt ubezpieczyciela i cześć. Jesteś świeźym kierowcą więc pewno mocno podniosą Ci składkę ale i tak będzie to mniej niż koszt usunięcia szkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie kurcze szkoda mi tych składek.... chyba zrobię tak, że sama pokryję koszt (oczywiście sprawca się nie znalazał :evil: ).... to jest fiat cinqecento...więc nie będzie to jakiś ogromny koszt...liczę , że nie więcej niż 300-500zeta :roll: ...w zasadzie połowa boku do wyklepania...ale dam do znajomego , zrobi za pół ceny :wink:

 

a w ogóle to nie mogę się doczekać jutra.... bo jutro zaczynamy pracować przy ociepleniue dachu...wreszcie cos będę robić a nie siedzieć na d... i zażerać chipsy z nudów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, Ewelina...współczuję Ci :roll: ...noż chamstwo ludzkie nie ma granic :evil: .

Na szczęście mi nic nie zginęło (odpukać)...budujemy w spokojnej okolicy , działkę mieliśmy cały ubiegły rok nieogrodzoną i nawet jeden gwóźdź mi nie zginął :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...