Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

no .......wreszcie sie napija :roll: :wink:

mom nadzieja , ze jest juz po wszystkim i byda mogla rano powinszowac :D

co Ty sam ostatnio tak czynsto zaglondosz, chyba chcesz być za potka :lol:

jo fest ciekawsko baba zech jest :oops: :lol: :lol: :lol:

i spać nie umisz :roll:

a Sebo to już chyba pieluchy piere :lol:

terozki tak sie pepkowe nazywo ??? :o :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Czejś hanysy :)

 

Wczoraj o 23:00 przy pomocy cięcia cesarskiego przyszedł na świat nasz synuś Mierzy 60 cm i wazy 4210 - rekordzista dnia zarówno w wymiarach jak i tonach wydawanego z siebie okrzyku:)

A tak to moje ciacho wygląda na 1h po urodzeniu

 

http://images32.fotosik.pl/153/fa534bb4f12a67cbmed.jpg

 

Pozdrawiam wszystkich ciepło i dziękuję za wsparcie- przydało sie

 

P.S. Powiem Wam najwspanialsze uczucie na świecie - możliwośc bycia przy narodzinach własnego dziecka. Bomba.

Dzięki wszystkim za zyczenia

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czejś hanysy :)

 

Wczoraj o 23:00 przy pomocy cięcia cesarskiego przyszedł na świat nasz synuś Mierzy 60 cm i wazy 4210 - rekordzista dnia zarówno w wymiarach jak i tonach wydawanego z siebie okrzyku:)

A tak to moje ciacho wygląda na 1h po urodzeniu

 

http://images32.fotosik.pl/153/fa534bb4f12a67cbmed.jpg

 

Pozdrawiam wszystkich ciepło i dziękuję za wsparcie- przydało sie

 

P.S. Powiem Wam najwspanialsze uczucie na świecie - możliwośc bycia przy narodzinach własnego dziecka. Bomba.

Dzięki wszystkim za zyczenia

 

Sebastian

 

 

Sebuś, wielkie gratulacje !!!

Dzidziuś piękniutki (pewnie do rodziców podobny).

Aż by się chciało takiego bobaska.......hmmm

Pozdrawiam serdecznie

Graszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graszka... chciałoby się , chciało...mnie też....ale jak se pomyślę o nieprzespanych nocach, pieluchach, braku czasu.... to mi się szybciutko odechciewa...aczkolwiek skłamałabym mówiąc, że jak widzę takiego bobaska to mi się cieplej pod serduszkiem robi :D ...czyli serce "na tak", rozum "na nie" :lol: :lol: :lol:

Zresztą...mam dwie wspaniałe dziewczyny z których starsza będzie miała w tym roku 15 lat ... pozostaje czekać na wnuki...mam tylko nadzieję, że nie doczekam się aż tak szybko jak moja mama :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graszka... chciałoby się , chciało...mnie też....ale jak se pomyślę o nieprzespanych nocach, pieluchach, braku czasu.... to mi się szybciutko odechciewa...aczkolwiek skłamałabym mówiąc, że jak widzę takiego bobaska to mi się cieplej pod serduszkiem robi :D ...czyli serce "na tak", rozum "na nie" :lol: :lol: :lol:

Zresztą...mam dwie wspaniałe dziewczyny z których starsza będzie miała w tym roku 15 lat ... pozostaje czekać na wnuki...mam tylko nadzieję, że nie doczekam się aż tak szybko jak moja mama :lol:

 

Co do nocy oby tylko tak było Co 3h butla i spokojny sen jedno przewijanko i OK.

 

Najpiękniejszy to był dzisiejszy ranek 6:00 wstaje do pracy patrzę na niego a on sobie leży i "podziwia" świat tymi swoimi cudownymi oczętami

 

Wtedy stwierdziłem że moje serce jest jego i niech robi z nim co chce.

 

Nie wiem czy wszyscy tak przeżywają - ale te kilka dni sprawiły że chce się żyć, skrzydła rosną u ramion, problemy stają się taaakiiieee malutkie, a życie nabiera prawdziwego sensu. Nie bardzo wiem jak mam jeszcze przekazać Wam to uczucie - zaprawdę wielu z Was wie o czym mówię - ale tym którzy jeszcze nie próbowali - serdecznie plecam

 

wiewióra1976 - no to gratulacje ogromniaste- trzymam kciuki za Ciebie - żeby wszystko było OK. W drodze nasz kolejny FORUMOWY OSESEK

 

A imię - było problemem - ale przyszło samo w dniu narodzin :) - Filip

 

Ze słonecznymi pozdrowieniami

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewióra....nooo, gratulacje :D .

 

Ludziska.... potrzebuję na rozruch pieca 1,5 tony ekogroszku (resztę kupię latem -wtedy pewnie będzie taniej :wink: ).

Macie jakies namiary na dobry ekogroch? Plissss...za tydzień juz musze mieć w domku bo mi piec będą uruchamiać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewióra....nooo, gratulacje :D .

 

Ludziska.... potrzebuję na rozruch pieca 1,5 tony ekogroszku (resztę kupię latem -wtedy pewnie będzie taniej :wink: ).

Macie jakies namiary na dobry ekogroch? Plissss...za tydzień juz musze mieć w domku bo mi piec będą uruchamiać :roll:

na rozruch to worek albo dwa wystarczą 8)

http://pwatex.pl/cms/

jeszcze chyba malmucowa ma coś schowane :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa...sie źle wyraziłam...jak mi go juz rozruszaja to on se juz bedzie szoł ino na małych temperaturach, a potem ino na ciepłą wodę bo już do wiosny niedaleko :D ...tak, że zdecydowanie więcej niz 2 worki potrzebuje :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...