Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Jezzzuuu...jaka tu cisza :roll: .

Żyjecie ludziska? :wink: :lol:

 

Piejar...na którą godzinkę sie umawiamy w sobotę? :wink: Edzia jedzie z nami?

 

Jedzie, jedzie Edzia z Wami.

 

Nie wiem ile czasu Piejar potrzebuje na dojazd z domu do ER, ale ja wczoraj umówiłam się z nim na 10 tą przed ER :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezzzuuu...jaka tu cisza :roll: .

Żyjecie ludziska? :wink: :lol:

 

Piejar...na którą godzinkę sie umawiamy w sobotę? :wink: Edzia jedzie z nami?

 

Jedzie, jedzie Edzia z Wami.

 

Nie wiem ile czasu Piejar potrzebuje na dojazd z domu do ER, ale ja wczoraj umówiłam się z nim na 10 tą przed ER :D

trzeba było zbiórkę u Indian zrobić, to pomachałbym :wink:

a pod którym kominem ta zbiórka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia...czyli u Jarka musiałabym być gdzieś o 9.30? :roll: Kurcze, to muszę z domu wyjechać o 8.30 ...jak znam życie to pobłądzę :oops: ...chociaż gdzieś mam maila od Jarka, gdzie łopatologicznie mi opisał jak do niego trafić :lol: .

No i lokomotiv se musze kupić :roll: :oops: . Jak prowadze to nic mi sie nie dzieje...a jak jadę w roli pasażera , to ...porażka :roll: .

 

Jamles...ty nie wydziwiaj ino pakuj sie z nami do auta :roll: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia...czyli u Jarka musiałabym być gdzieś o 9.30? :roll: Kurcze, to muszę z domu wyjechać o 8.30 ...jak znam życie to pobłądzę :oops: ...chociaż gdzieś mam maila od Jarka, gdzie łopatologicznie mi opisał jak do niego trafić :lol: .

Zaraz poszukam i wyślę jeszcze raz. Spróbuję machnąć jakąś małpkę i wyślę Ci na priv.

No i lokomotiv se musze kupić :roll: :oops: . Jak prowadze to nic mi sie nie dzieje...a jak jadę w roli pasażera , to ...porażka :roll: .

Znam ten ból, na szczęście drajweruję więc mam spokój

Jamles...ty nie wydziwiaj ino pakuj sie z nami do auta :roll: :D .

No jamles... kobieta prosi :-D

A zbiórka nie jest przy kominie ino przy głównej bramie. Komitet pożegnalny będzie mile widziany :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jo w piontek jada do Radlina:)

 

A propos tych scian co dychajom - pieronie po naszymu powiym dejcie im spokoj niech sie dychajom a ze tym styropianym to je tak:)

 

Co je lepszy zrobić cwitr zeżrać czy go oblyc:) - tak więc styro pod g-k - błąd- mo nie być - styro na dwór ok moze być:)

 

Jak pianiok (beton komórkowy) to ni ma synsu nojmyńszego dowac tego styropianu - bo tyn mur bydzie ciynżko dychoł:)

 

A fachowo - popierdoli sie tam z punktym rosy i przy dużych róznicach temperatur może się tam pomaluśku pokazywac grzibeczek.

 

Kiedy to jedziecie na tyn zjadz ??? - tak sie głosno myśla możnej bych sie wzion z Wami..??:) - juz ech sie dowiedzioł że był :) to sie nie sztresujcie tym pytaniym:)

 

Czamu rzodyn nie pisze jako było???

 

Pozdrowiom

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilne dwa pytania

 

1. gdzie najtaniej w okolicy kupię pręty zbrojeniowe ?

2. gdzie najtaniej w okolicy kupię bloczki fundamentowe ?

 

i jedno i drugie z transportem oczywiście.

http://www.teskosteel.com.pl/

http://www.metallco.pl/

Budozbyt, Lubar, Hadex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż kuźwa Sebuś....aleś zawalił na całej lini :-? ..trza było pisac że masz chęć i podjechać ...ja byłam z Piejarem i Edzią - było naprawdę super :D . Zdjęcia sa do obejrzenia na wątku o zlocie forumowym (pierwszy wątek na głównej stronie). :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisia30 - nie znam.

Dużo stali brałem z Centrostalu w Gotartowicach tel 32 422 60 31

Bloczki były z Budozbytu ale baaaardzo dawno temu - 31.12.2004

sebo - za rok zaś bydzie zlot to sie z nami weźniesz. Lasek było moc, znając twojo popularnośc na forum byłbyś wyściskany na maksa i przesiedziołbyś na damskich kolanach całe spotkanie jako misiaczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisia30 - nie znam.

Dużo stali brałem z Centrostalu w Gotartowicach tel 32 422 60 31

Bloczki były z Budozbytu ale baaaardzo dawno temu - 31.12.2004

sebo - za rok zaś bydzie zlot to sie z nami weźniesz. Lasek było moc, znając twojo popularnośc na forum byłbyś wyściskany na maksa i przesiedziołbyś na damskich kolanach całe spotkanie jako misiaczek :D

 

A ty mi tak jeszczegodej:) :-? :-? :-?

 

pozdrowiom

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...