Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Cze

poszukuję tłucznia lub łupku w rozsądnej cenie na wzmocnie drogi z okolic gliwic ,mikołowa lub miast ościennych.

pozdr.

 

Jak dobrze pamiyntom hołda w Pszowie jeszcze sprzeduje łupek (czerwony przepolony_ frakcje rózne dziwne - ale moga sie mylic

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, ja pierwszy raz piszę w rybnickim temacie, ale śledzę już od dłuższego czasu. Do pisania skłonił mnie ten projekt, bo bardzo mi się spodobał, jego założenia funkcjonalne dokładnie spełniają moje oczekiwania - tyle,że już wybraliśmy coś innego - szkoda, że nie natknęłam się na niego wcześniej. Naprawdę fajny. A my zaczynamy budować pod Wodzisławiem. Pozdro Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz chyba znowu ma podrożeć :-?

A jak/gdzie będą okna z kotłowni? Jak coś to wpadnę zobaczyć :)

 

A ja jutro wybieram się do wydziału architektury, bo o dachy chcę popytać.

 

kotłownia będzie ślepa :)

znaczy się mamy tam taki wyłaz (zsyp) który będzie słuzył do wrzucania węgla oraz wystawiania kubłów na śmieci ale okna nie ma.

 

gaz ma podrożeć to swoja drogą a na dodatek do niego się wciąż nie da podłączyć u nas więc szkoda sobie zawracac nim głowę.

ostatnio rozmawiałam z sąsiadką, która mówiła mi że jakieś 7-8 lat temu też już już mieli podłączać gaz i wtedy powiedzieli ludziom, że jak sie będą chcieli podłączyć to najpierw się musza zrzucić na coś tam po 3 tyś.

wiesz dla mnie to tak jakby inwestor powiedział mieszkańcom miasta - zbudujemy wam centrum handlowe ale najpierw zróbcie zrzutkę po 1 tyś.....

mentalność naszych państwowych urzędów niestety zatrzymała się w latach głębokiej komuny .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może mi polecić skutecznego "szukacza studni" ? Bo sie okazało ze wodociągi nie podłaczą mi wodyi, więc musze kopac studnie. najlepiej jakby to był ktos z okolic Rybnika. Ewentualnie jakaś firma która szuka i wykonuje wszystko na gotowo? Dzieki!

jak znajdziesz kopaczy studni to daj namiary, znajomi szukają, jedna firma im wyjechała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może mi polecić skutecznego "szukacza studni" ? Bo sie okazało ze wodociągi nie podłaczą mi wodyi, więc musze kopac studnie. najlepiej jakby to był ktos z okolic Rybnika. Ewentualnie jakaś firma która szuka i wykonuje wszystko na gotowo? Dzieki!

 

Namiary na studniarza: 691816451, kogos do szukania napewno poleci (prawdopodobnie z Grabowni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Czy ktoś miał doczynienia z firmą http://www.kominkikris.com.pl/ zajmującą sie jak sama nazwa wskazuje kominkami:) Są z Rybnika i w sumie przedstawili mi najlepsza oferte zarówno cenową jak i czasową. Niestety nie mam żadnych informacji co do ich fachowości. jezeli ktos dysponuje jakimis informacjami bede wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selimm sie urlopuje , ale jak wróci to niech wie, że pamiętam :D

Wszystkiego nalepszego Selimku... w te 17 jak zawsze urodzinki :wink: :D

http://www.magiakobiet.pl/artykuly/wazony/wazon_szklany2.jpg

 

A z najświeższych wieści..... MIESZKAM JUŻ U SIEBIE!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Jest zaje...fajnie :D ...mimo tego, że nie ma wielu rzeczy jeszcze- drzwi wewnętrzne dopiero się obsadzają, nie ma progów, górnej łazienki uruchomionej , nie ma tarasu ....ale co tam ... ważne że u siebie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od prawie pół roku oglądam Twoje postępy prawie codziennie przeglądając Twój dizennik i jestem pełen wrażenia. W rok czasu odwaliliscie kawał porządnej roboty. :lol:

Ja czekam na mapę u geodety i projekt indywidualny się robi ze względu na strasznie małą i wąska działkę. Budować będę w rodzinnych Chwałowicach.

Niestety taklie bezczynne czekanie strasznie mnie wkurza na dodatek obok naszej działki podarowanej przez rodzicówi robili ostatnio nową kanalizację, której nie naniesiono jeszcze na mapy w UM.

Toteż na mapkę do celów projektowych czekamy prawie 3 miesiące. Ma być teraz na piątek. A jeszcze przyłącza i pozwolenie i kredyt. Chcemy zatem ruszyć wiosną. Trudno mi się doczekać :( Całe moje niedługie życie mieszkałem w domu a teraz się męczę na blokach. Straszne. Podrowienia dla okolicznych teraźniejszych i przyszłych budujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marwal... na najbliższe dwa lata musiisz uzbroić się w mnóóóóstwo cierpliwości ... bez tego przy budowie ani rusz :wink: .

 

Dziołszko jak jo ci fest gratuluja - ni mosz nawet pojyncio - tera sie dychnij bo wiym ze nie bydzie Ci sie chciało robic prawie nic:)

 

Pozdrowiom

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...