Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

:lol: :lol: :lol:

noż tak, ale kuźwa ktoś to kiedyś musi zrobić :D ....samo się nie wypakuje, nie wypierze , nie poukłada .... :wink: :lol:

ale co tam ....do niedzieli mam czas :lol: .... potem wraca moja młodsza latorośl z wakacji i na ten dzień wszystko musi być na swoim miejscu :D - jak nie będzie to potem się już w ogóle nie znajdę w tym bajzlu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Myślę że znalezienie na forum kogoś budującego w promieniu 30km to już sukces i możliwa pomoc choćby przy wyborach typu gdzie kupić materiał

Pozdro

 

Witam a można wiedzieć gdzie dokładnie w gminie Gorzyce bo ja buduję w Rogowie to może w przyszłości powymieniamy się informacjami.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie:) u nas dużo się działo ostatnio.30 kwietnia na świat przyszedł nasz syneczek Maksio:) zdrowy i piekny hehe

 

Budowa jakoś idzie,mamy wodę,ściany nośne i robiony dach.Ale trafiliśmy na złego złowieka no i spartolił nam część ścian i jeszcze dużo by opowiadać,już nerwów mi brak z tego co on porobił.

Za 60 m2 dachu wzioł nam 1500 zł (dużo jak na dach prosty o małym nachyleniu,jednospadowy) a jeszcze nie skończył,brakło nam 40 desek gr. 25 mm- (może ktoś ma do odsprzedania,mogą być jakieś pozostałości itd.może u nas się przydadzą.)

 

Jak wymurował ściany to pomiędzy pustakami(beton komórkowy) są szczeliny co prześwituje światło...kolejna fuszerka.

 

Nie chcę tego złowieka widzieć na oczy.....

 

No i poganiają już nas z okanami(bo kupione dawno,ale na magazynie czekają) a tu nie ma jeszcze podłogi.I moja prośba ,czy znacie kogoś od zrobienia podłogi?wylewki?bardzo pilnie potrzebujemy...

Bardzo proszę o jakieś namiary

A tak to nic nowego:) dzieci rosną,czasu mało na cokolwiek...a jazda pomiędzy Rudami a Niedobczycami mi już uszami wychodzi.Niech to się wszystko skończy.

Ale z rana pomarudziłam..ehhh

Mam nadzieję,że mi to wybaczycie no i kawę staiam z rana!!!!

Miłego dnia wszystkim!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...brakło nam 40 desek gr. 25 mm- (może ktoś ma do odsprzedania,mogą być jakieś pozostałości itd.może u nas się przydadzą.)

Sprzedałem Wam wszystko co miałem :-)

Nie chcę tego złowieka widzieć na oczy.....

Zły człowiek = złowiek. Dobre :D

Fachowców skórkowańców niestety trzeba pilnować. Masz już nauczkę to wyciągnij z niej wnioski. Zero tolerancji. Zauważyłem, że kobietom to łatwiej przychodzi ;-)

Za ten dach to chyba za bardzo z Was nie zdarł ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj sarna

u mnie robili agregatem i wyszło szybko i poziomica wskazuje "oko"

tel. 691-737-406 605-737-310

koszt ok. 14 zł/m2

Z budową się nie martw. Ja buduję systemem gospodarczym. Siły jeszcze są lecz nerwy już na skaraju. W takich momentach myślę o zimnym piwku na tarasie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarenkaaaaaaaaaaa. Jeszcze jedno.

Niech chłopaki montują okna. U mnie najpierw były wszystkie okna a potem wylewki i nic się nie działo i nie dzieje. A mam okna drewniane. Tylko wietrzyć,

wietrzyć,wietrzyć,wietrzyć,wietrzyć. I będzie O.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj sarna

u mnie robili agregatem i wyszło szybko i poziomica wskazuje "oko"

tel. 691-737-406 605-737-310

koszt ok. 14 zł/m2

Z budową się nie martw. Ja buduję systemem gospodarczym. Siły jeszcze są lecz nerwy już na skaraju. W takich momentach myślę o zimnym piwku na tarasie.

Pozdrawiam

 

Witaj

u mie robila ta sama ekipa, potweirdzam szybko i dobrze ;)

koszt 14 zl/m +material oczywiscie w sumie wyszlo jakies 35 zł/m

a nerwy no cos , czasami sie zastanawiam co bedize pierwsze wykonczone dom czy ja ;)

ale trzeba pchac do przodu

aha i okna tez mialem juz wczesniej zamontowane - to nie przeszkadza

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo, kochani ....budowanie to trza se wziąć na light .... nie nerwować się, bo to i tak nic nie zmieni. Trzeba też dopuścić do siebie myśl, że nie wszystko będzie idealnie i po Waszej myśli - czasem po prostu sie nie da :wink: i trzeba przejść nad tym do porządku dziennego :lol: . Nie mówię oczywiście o ekipie paproków bo takich trza od razu z budowy gonić :wink: :D .

 

Ja też na początku sie przejmowałam, martwiłam....ale stwierdziłam w pewnym momencie, że nie ma sensu. Decyzje podejmowałam z prędkością światła, bo zaraz były następne do podjęcia a o tamtych się natychmiast zapomina :D .

Oczywiście, że nie mam wszystkiego idealnie - ale nie mam też ciężkiej nerwicy i wrzodów żołądka :lol: - wszelkie mankamenty "widać" tylko przez pierwszy dzień, potem przestaje się zwracać uwagę na duperele :wink: :D .

 

Tak, że kochani ...nie spinać się tylko powiedzieć sobie "to budowa mojego domu , spełnia się moje marzenie, niech to będzie dla mnie przyjemnością a nie mordęgą" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam tu czasem do Was, jak do sąsiadów więc się ujawnię :D .

 

Bardzo spodobała mi się wypowiedź Daggulki

Tak, że kochani ...nie spinać się tylko powiedzieć sobie "to budowa mojego domu , spełnia się moje marzenie, niech to będzie dla mnie przyjemnością a nie mordęgą" :D .

 

Daggulko tym nas karm częściej!!!

 

A przy okazji poszukuję ziemi do niwelacji trudnej działki, gdyby ktoś miał na zbyciu, albo wiedział, gdzie można kupić to proszę o info.

Pozdrawiam WSZYSTKICH tu zaglądających.

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Swierklanach budują autostradę. Jest możliwość zamówienia sobie paru ciężarówek tylko trzeba dogadać się z "Alpiną". Muszę dodac że 2 aut ci raczej nie przywiozą prędzej 22. Niestety nie mam nr telefonu.

 

Dzięki za info, poszukam kontaktu i spróbuję coś ustalić. Ale te 22 auta mogą mi dom zasypać...

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...