Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Macie jakieś wieści odnośnie cen materiałów? Co gdzie za ile klokalnie iu nas w okolicy.

Bloczki, porotherm, drzewo, stal ... :lol:

 

Bloczki 3,2 - 3,6 pln, porotherm 25PW ~6 pln, stal 2,6k ostatnio ale powinno spasc do 2,2k, deski jakies 450-550 pln / m3, kantowki 600-700 pln / m3. Dogadaj sie z jakims duzym skladem, znajdz sobie stalego handlowca i negocjuj. Ja w Handlobudzie mam goscia i zawsze zalatwia mi bardzo dobre ceny na wszystko (porownuj z cenami na allegro - tu jest prawie zawsze najtaniej, jak bedzie trzeba to drukuj i pokazuj - oni zawsze moga zejsc jeszcze te 10-15% od pierwotnej ceny :-) Coprawda maja wtedy marze glodowe ale w dobie kryzysu i powstania dziesiatek malych skladzikow - konkurencji, powinni obnizac ;-)

pozdr.

 

--

Adam Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Humus mamy ściąga w sobotę jak koparka dojedzie.

Potem duża dziura i podwaliny się będą robic.

 

Czyli jest nas troje na tym samym etapie :))

 

Fajnie będzie się podtrzymywac na duchu,

 

 

Nam blaszak jutro przyjedzie ( dzisiaj zamówiony ), a sławojkę nam zrobi ten co ławy fundamentowe - nie chciała ale musiał :))))

Łopatki zakupione trzeba wbic w ziemię i pierwsze fotostory zacząc czas :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasssne ... ale blokersi nie mają ogrodu z tarasem :wink: :lol:

najatńsze źródło to może i było 2 lata temu :evil: :wink:

 

mi podajnik (120 kilo) trzymał 6 dni ....ale teraz małz coś przestawia, kombinuje przy zaworze czterodroznym, klapce przy czopuchu , z ustawieniami kombinuje .... i obecnie ładował 30 listopada , a dziś jest jeszcze niecałe pół podajnika :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...