Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie!!!

Czy za porotherm 25 kl15 -6,05 zł brutto (transport+ rozładunek)to dobra cena?

 

Pozdrawiam

Kasia

My mamy ofertę na razie 7,06 :((

Gdzie macie tak tanio ???

 

Uo rany, to ja 2 miesiace temu kupowalem po 6,2 brutto z transportem HDS! W Handlobudzie w Wodzislawiu Sl. Teraz przypuszczam, ze kupilbym po 5,5 pln. Na allegro chodza juz po 5 pln :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w handlobudzie dali mi taką ofertę. Ale jeszcze czekam- może ktoś się dołączy do negocjacji to będzie taniej.

 

Kupujesz u przedstawiciela, czy bezposrednio w sklepie? Od jakiej ceny wyjsciowej wogole zaczales negocjacje ? :) Jak chcesz, to dam Ci namiar na konkretnego przedstawiciela :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też poproszę o namiary :)

 

663 82 88 58 - Lukasz W. :-) Jak bedziecie dzwonic, to powiedzcie ze jestescie znajomymi Adama z budowy z Leszka i maja byc dobre ceny na wszystko he he ;-) To moj kumpel z podstawowki ale nawet gdyby nie byl - bardzo bym go polecal - konkretny, terminowy, zdecydowany chop :)

 

Aha - z gory mu dajcie do zrozumienia, ze interesuje Was stala wspolpraca i bedziecie brali wiekszosc materialu u niego, pod warunkiem najlepszych cen! Wtedy bedzie na pewno taniej :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najatńsze źródło to może i było 2 lata temu :evil: :wink:

 

chyba wciąż nie należy do najdroższych tylko trzeba kupować w lecie (ale kto sobie wtedy zawraca głowę węglem...? ) bo na jesień cwaniaczki podbijają cenę...

 

myśmy sprowadzili nasz piec w sobote do kotłowni (w piwnicy) - nie było ławto bo pieron ciężki ale w pięciu chłopa jakoś poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też poproszę o namiary :)

 

663 82 88 58 - Lukasz W. :-) Jak bedziecie dzwonic, to powiedzcie ze jestescie znajomymi Adama z budowy z Leszka i maja byc dobre ceny na wszystko he he ;-) To moj kumpel z podstawowki ale nawet gdyby nie byl - bardzo bym go polecal - konkretny, terminowy, zdecydowany chop :)

 

Aha - z gory mu dajcie do zrozumienia, ze interesuje Was stala wspolpraca i bedziecie brali wiekszosc materialu u niego, pod warunkiem najlepszych cen! Wtedy bedzie na pewno taniej :)

pozdr.

 

 

Dziekuje bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga&Adam Bardzo dziękuję za namiary.

 

Nie ma za co :) Z Handlobudem buduje mi sie bardzo dobrze - niewykorzystane materialy zabieraja spowrotem odliczajac z FV, ubite porothermy wymieniaja na nowe. Dzisiaj np. zwrocilem 19 cegiel klinkierowych z komina :-)

 

A wogole to skonczylem dzisiaj fugowac klinkier na kominie - na poczatku robota wydawala mi sie kosmicznie trudna ale trzeba podzielic ja na trzy etapy (wciskanie fugi w spoiny, po lekkim przyschnieciu - wygladzanie i w koncu czyszczenie) i fugi wygladaja jak malowane na obrazku!

 

A poniewaz w nocy moga byc przymrozki, mam w tej chwili komin opakowany styropianem i podgrzewany od srodka zarowka 200W :) :) :) :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska kopie się, znaczy juz się chyba wykopało.

 

Co ten koparkowy wyprawiał z ta koparką, śmierc w oczach miałam.

Jak go zobaczyłam w akcji -wybaczyłam mu cenę.

 

 

W 4 godziny dziura jak ta lalka, według sznurka , no nie do wiary.

 

 

Jamles, a te zyski mogą być wypłacone polewalnością w procentach ????

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles przykro mi te dzieci tak mają :((

Ja osobiście bardzo dużo wspieram osób, głównie poszkodowanych przez lot, nie tylko na święta.

 

Źle zrozumiałam przesłanie,

 

ale nam pifko nie zaszkodzi czy jakieś insze wino.

Wszystko jest dla ludzi tylko do tego trzeba rozumu używać .

 

Adiqq odsprzedać nie mam, ale mam namiary na producenta z Myślenic za 1490 nowy z transportem i montażem - od ręki :))) rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...