Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

cena na allegro to wlasnie cena netto . budozbyt ma '14' po 3,5 zł brutto wiec roznica bardzo znaczaca

 

nie rozumiem że z allegro to netto ? :roll: jakoś dziwnie

 

adres do ich strony internetowej i ich cennika \;

http://www.malro.com.pl/index.php?page=cennik

 

i tam pisze jak byk :

 

BLOCZKI FUNDAMENTOWE PUSTAKI KERAMZYTOWE

 

Bloczek fundamentowy 38x25x12 2,45 zł

Pustak keramzytowy 50x20x18 7 zł

Pustak keramzytowy 50x20x23 8 zł

Pustak keramzytowy 50x20x10 4,5 zł

 

Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć do nich podatek w wysokości 22 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie w tym rzecz, nie rozumiesz mnie

 

Nie da się kupić po cenach netto (tak jak napisałeś w jednym z poprzednich postów) , jeżeli chcesz FV, to że kupujesz taniej jak piszesz na poprzedniej stronie (allegro) to nie dlatego, że kupujesz po cenach netto, tylko w tej formie sprzedaży wystawiają niższe ceny sprzedaży (brutto) i również netto od tej samej ceny.

 

Co innego zakup bez papieru, wtedy są w stanie ci sprzedać taniej, tylko trudno tu mówić czy cena jest netto czy brutto, jest to określona kwota za którą decydujesz się nabyć towar bez papieru.

 

Tak mi się wydaje, chyba, że nikt mnie tu nie rozumie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki, gdzie są dobre ceny klinkierowej cegły na komin może ktoś jakieś namiary może podać. Jeszcze jedno pytanie jesteśmy przed zakupem membrany dachowej pod dachówkę ceramiczna czy mogła bym się dowiedzieć o jakich parametrach kupić znaczy chodzi mi o paroprzepuszczalność bo nie mam pojęcia czy 1800 to wystarczająca czy lepiej większa typu 2000 i na jakie firmy zwracać uwagę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą odpowiedz:) co do materiałów "marketowych" i ich pseudo promocji mam podobne zdanie

 

Wlasnie wtaszczylem pod dach ~213m2 Rockwoola Toprocka 15cm grubego - 61 rolek po 16,75 / m2 HA HA :-)

 

W marketach ostatnio sprzedawali po 16,5 pln / m2.. duuuzo gorszego domrocka!!

 

No to rozpoczynam kurs ocieplania dachu ;)

pozdr.

Powodzenia życze ... za pare miesięcy bede wiedział gdzie uderzyć z pytaniami:)

Przekonałeś mniedo rockwool'a, W przyszłym tygodniu jade walczyć do zaprzyjaźnionej hurtowni o cenę!! :D

 

P.S. jak tam wyszedł antracyt , bądz tak miły i podziel się fotkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może powiedzieć coś więcej o jakości tych bloczków.

 

Może zacznij od porównania cen w budo zbycie i lubarze ja kupowałem w grudniu była promocja na betoniki 2,45 netto z dowozem i rozładunkiem(12cm) Ceny w obu składach były podobne porównując objętość bloczku- lubar ma 12 a budozbyt14) ale dostałem jeszcze dodatkowy rabat za ilość (kupowałem ich z bratem łącznie 7,5tyś sztuk.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma co porównywać cen z grudniem ja w grudniu bym zapłaciła za porotherm 25 - 5,30 brutto teraz to nie realne i taką cenę dawał mi Budozbyt. Jak dzwoniłam do betoniarni do Bukowa to za 14' bloczki chcieli po negocjacji 3,4 brutto (jakość ponoć bardzo dobra) więc o tańsze będzie chyba ciężko ale to z dowozem i rozładunkiem a Budozbyt często bierze za dowóz i rozładunek, przynajmniej w mojej sytuacji tak było a mieli dowieźć z Jejkowic do Kokoszyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma co porównywać cen z grudniem ja w grudniu bym zapłaciła za porotherm 25 - 5,30 brutto teraz to nie realne i taką cenę dawał mi Budozbyt. Jak dzwoniłam do betoniarni do Bukowa to za 14' bloczki chcieli po negocjacji 3,4 brutto (jakość ponoć bardzo dobra) więc o tańsze będzie chyba ciężko ale to z dowozem i rozładunkiem a Budozbyt często bierze za dowóz i rozładunek, przynajmniej w mojej sytuacji tak było a mieli dowieźć z Jejkowic do Kokoszyc.

 

3,4 to dobra cena ,porównując objętość 12 musiała by kosztować 2,91

Lubar nie bierze za dowóz, zapytać warto to nic nie kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ładnej ziemi w okolicy tak z 3 ciężarówki ktoś może gdzieś widział ??

 

będe miał na zbyciu piasek Za tydzeiń planuje wykopy wiem że to nie ziemia ale pod kostke i nie tylko może się przydać...[/quote

jetsem zainteresowana-podaj swoj nr tel. to uzgodnimy gdzie co i jak

pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...