Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie. A ja już wykańczam i czy ktoś z WAS kochani nie wie gdzie w okolicy jest sklep z kominkami.

 

dobry sklep (nie wiem jak z montażem) jest w Żorach na ul. Bałdyka. Wybór spory, mnie interesował wkład BeF blanzek, kupilem i jestem z niego mega zadowolony. Gdzieś w moich fotkach nawet było zdjęcie przed zabudową.

Jeśli chodzi o ceny, na necie oczywiście jest taniej, z tym że różnice wcale nie są jakieś powalające po uwzględnieniu dostawy. W przypadku, gdy sam będziesz montował obudowę warto poszukac na allegro, albo innych sklepach na www. Jeśli chcesz to zlecic, bardziej opłaca się kupic w zwykłym sklepie z montażem i miec problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania bloczki betonowe fundamentowe 12x25x38

 

w dwóch klasach betonu , oczywiście z atestem :

 

1. klasa betonu pomiędzy B15-b20

2. klasa betonu b25

 

1 - w cenie 2,45 zł / szt ( w okolicach Knurów, Rybnik, Gliwice z transportem 2,90) - przy ilości (14 palet x 72 szt=1008 szt)

 

2. cenie 2,90 / szt ( w podobnych okolicach z transportem i HDS - +- 3 zł / km z Gliwic - wchodzi 10 palet po 60 szt. = 600 szt.

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt :

696 325 520 - Arek

lub mailem : [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owcy, kozy czy baranka,

prezentu od zająca z samego ranka,

święconki jadalnej, pisanki niebanalnej,

dyngusa bardzo mokrego i czasu radosnego

 

http://republika.pl/blog_hs_861431/3017099/tr/kurczaczki.jpg

 

SPOKOJNYCH ŚWIĄT życzy Dagmara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Walcze z budowa na zamysłowie (obecnie zakopuje fundamenty czy jak sie to zwie) i dajcie jesli mozecie jakies namiary na tani pasek z dowozem oczywiscie i moze na najtansza firme ktora robi przylacza wody jesli znacie. Pozdrawiam i niech was sily i checi nie opouszczaja

 

Ci co sprzedają tanio piasek nie mają transportu tam gdzie mają transport piasek już bedzie trochę droższy - ja kupowałem u Matuszka w Wodzisławiu drugi gatunek 25 pln za tonę - przy zakupie 15 ton i więcej transport gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w jakich cenach jest dobrze kupić wełnę mineralną na ocieplenie poddasza ostatnia propozycja jaka znaleźliśmy to 16 zł za 15 cm - metrową grubość czy to cena dobra czy szukać dalej aha i jeszcze jedno pytanie nie znam się bardzo na rodzajach a jest ich kilka który najlepiej wybrać. Rozglądamy się także za membraną dachową różnie różne osoby doradzają czy coś na ten temat też moglibyśmy się dowiedzieć, ponoć z netu idzie dość tanio ją kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w jakich cenach jest dobrze kupić wełnę mineralną na ocieplenie poddasza ostatnia propozycja jaka znaleźliśmy to 16 zł za 15 cm - metrową grubość czy to cena dobra czy szukać dalej aha i jeszcze jedno pytanie nie znam się bardzo na rodzajach a jest ich kilka który najlepiej wybrać. Rozglądamy się także za membraną dachową różnie różne osoby doradzają czy coś na ten temat też moglibyśmy się dowiedzieć, ponoć z netu idzie dość tanio ją kupić.

 

Hurtownie znam od ok 10 lat.

http://www.allegro.pl/item613613918_welna_szklana_uni_mata_gr_150mm_isover_promocja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Walcze z budowa na zamysłowie (obecnie zakopuje fundamenty czy jak sie to zwie) i dajcie jesli mozecie jakies namiary na tani pasek z dowozem oczywiscie i moze na najtansza firme ktora robi przylacza wody jesli znacie. Pozdrawiam i niech was sily i checi nie opouszczaja

 

Popytaj tutaj - 668 146 638, transport czteroosiówką.

 

Zobacz tez to - http://www.allegro.pl/item609328839_piasek_zwir_kruszywa.html

 

Najtaniej to wiadomo od sąsiada za miedzą który akurat wykop robi, ale to prawie jak wygrana na loterii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...