Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Nooo, kochani .... było naprawdę super ...trza nam się częściej spotykać :D ....a kto zapomniał naklejki? :roll:

 

No i ja wpadłam podziękować za miłe spotkanie.Jesteście bardzo sympatyczni.

Daga popieram w całej rozciągłości, ze koniecznie trzeba się spotykać częściej :D

 

A naklejka chyba Andrzeja została

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co maja piwnice: jak duże macie w nich okna? mi projektant zaproponowała 60x40...a takie wydają mi się jakoś małe...

 

Zadnych okien! Nie podobaja mi sie okna w piwnicy. Bedziesz musial rolety kupowac jak sobie tam bachniesz kino domowe ;-) A i zlodziej bedzie mial troche latwiej. Tylko wentylacje trzeba dobrze zaprojektowac bo bez okien i kratek nawiewnych nie ma wentylacji grawitacyjnej :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są takie żółte naklejki z logiem muratora .... ja miałam naklejona na tablicę informacyjna i na dom ... teraz juz nie mam żadnej bo tablica zdjęta a na dom położono tynki :wink: :lol:

ale skoro ta jedna mi została bo ją Andrzej zapomniał to se może na szybe w samochodzie przykleję :roll: :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobaja mi sie okna w piwnicy.

A mnie się bardzo podobają i zachęcam do ich wykonania. Niezdecydowanych zapraszam do zwiedzania moich piwnic 8)

 

ja zwiedzałam piejara piwnice .... takich piwnic jak on to nikt chyba nie ma :roll: ..... kafelki wszędzie , czyściutko, bielutko ... pozazdrościć :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może warto spytać w Lubarze? ostatnio w sobotę w późnych godzinach szukałem jakiegoś ich pracownika (bezskutecznie) i zapuściłem się aż do samego końca magazynu...wydaje mi się że coś takiego widziałem....mam osobiście 2 takie zbiorniki, ale jak przestaną mi być potrzebne, to już są na nie chętni ;)

dałem 130zł za szt.

A można wiedzieć gdzie je nabyłeś czy odkupiłeś od kogoś czy ze sklepu jakiegoś czy hurtowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie - dawalem tutaj pare postow wczesniej namiar na taniego goscia od piasku i bergi -> COFAM - dajcie spokoj, o ile zwir i piasek pol roku temu jakos przywiozl tak na przywoz bergi umawial sie ze mna 5 razy - dwa razy czekalem na goscia po pol godziny, potem nie odbiera telefonow, a jak juz odbierze to sie bezsensu tlumaczy i mowi, ze jutro bedzie na pewno.. I tak juz miesiac minal i bergi nie widac..

 

I bardzo dobrze, bowiem znalazlem IDEALNY material na podsypki, o taki:

 

http://www.vknpolska.pl/oferta/oferta2.php

 

To tylko opis. Sprzedaja to gdzies pod elektrownia rybnicka - niedosc, ze wazy tylko 1,1t / m3 (normalny piasek 1,6t / m3), zageszcza sie ponoc perfekt (zalatwia mi to gosc ktory od lat wykonuje bruki i podsypki robi tylko i wylacznie tym), to jeszcze jest super tanie - 7 pln / t ! Mam juz zamowione cztery wanny po 25t - material wyjdzie jedyne 700 pln :-) Transport nie wiem ale i tak calosciowo pewnie polowe taniej niz ta nieszczesna berga.

 

Nie daje namiarow bo najpierw to sprawdze :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...