Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Zainwestuj w ten najlepszy z Chwałowic :D :D :D

A jakie ceny bo nie chce mi się sprawdzać?

Wersja workowana (bo tylko taką mogę zmagazynować u siebie:

- Piekary: 720zł/tona

- Chwałowice: 680zł/tona

- Piast: 640zł/tona

 

Różnice duże nie są, dlatego pytam czy w paleniu będzie lepiej? Piekary ponoć chwalone na różnych forach są za dobrą kaloryczność i małą spiekalność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie - dawalem tutaj pare postow wczesniej namiar na taniego goscia od piasku i bergi -> COFAM - dajcie spokoj, o ile zwir i piasek pol roku temu jakos przywiozl tak na przywoz bergi umawial sie ze mna 5 razy - dwa razy czekalem na goscia po pol godziny, potem nie odbiera telefonow, a jak juz odbierze to sie bezsensu tlumaczy i mowi, ze jutro bedzie na pewno.. I tak juz miesiac minal i bergi nie widac..

 

I bardzo dobrze, bowiem znalazlem IDEALNY material na podsypki, o taki:

 

http://www.vknpolska.pl/oferta/oferta2.php

 

To tylko opis. Sprzedaja to gdzies pod elektrownia rybnicka - niedosc, ze wazy tylko 1,1t / m3 (normalny piasek 1,6t / m3), zageszcza sie ponoc perfekt (zalatwia mi to gosc ktory od lat wykonuje bruki i podsypki robi tylko i wylacznie tym), to jeszcze jest super tanie - 7 pln / t ! Mam juz zamowione cztery wanny po 25t - material wyjdzie jedyne 700 pln :-) Transport nie wiem ale i tak calosciowo pewnie polowe taniej niz ta nieszczesna berga.

 

Nie daje namiarow bo najpierw to sprawdze :)

pozdr.

Witam.Czy wiadomo już może co to za fajna (cena) podsypka.Niebawem musze usypać dojazd do działki a ciągle nie wiem z czego.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ze słyszenia .....daj se siana z Piastem i ........ z Atexem

Ale dlaczego konkretnie? Jakieś zarzuty? Oszukują dodając kamienia czy jak?

 

I jaką mam alternatywę? Hastech z 720zł/tonę z Chwałowic. Jeszcze jakieś w okolicy lub z transportem?

Piast z natury ma gorszy węgiel, a w Atexie mają brunatny z Czech, jakiś z Ukrainy

z Murcek, Piasta, pewnie też z Chwałowic i innych też, mają kruszarki, sami workują ..... ale ja tylko słyszłem, nieużywam ekogroszku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy wiadomo już może co to za fajna (cena) podsypka.Niebawem musze usypać dojazd do działki a ciągle nie wiem z czego.

pozdrawiam.

 

Jeszcze nie wstrzymuje bo wodociagi troche przeciagaja polozenie rury :) Ale znalazlem przypadkiem na www z Rybnika jakas firme co tez to niby sprzedaje:

 

http://www.ewatrans.pl/oferta.html

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ze słyszenia .....daj se siana z Piastem i ........ z Atexem

Ale dlaczego konkretnie? Jakieś zarzuty? Oszukują dodając kamienia czy jak?

 

I jaką mam alternatywę? Hastech z 720zł/tonę z Chwałowic. Jeszcze jakieś w okolicy lub z transportem?

Piast z natury ma gorszy węgiel, a w Atexie mają brunatny z Czech, jakiś z Ukrainy

z Murcek, Piasta, pewnie też z Chwałowic i innych też, mają kruszarki, sami workują ..... ale ja tylko słyszłem, nieużywam ekogroszku 8)

 

Wiem, że Piast kiepski, dlatego pytałem o ile Piekary lepsze od Chwałowic. I na to pytanie nie odpisałeś.

 

A że w Atexie mają też brunatny to wiem, ceny na brunatny mają odpowiednio niższe, co i tak nie skłoni mnie do palenia nim w moim piecu. Natomiast jeśli nieużywałeś ich węgla i nie masz doświadczeń, to napisz skąd słyszałeś, że fałszują - bo takie oskarżenie przed chwilą przedstawiłeś i wypada je podeprzeć jakimś dowodem.

 

Zwłaszcza, że w październiku 2007 sam ich polecałeś na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ze słyszenia .....daj se siana z Piastem i ........ z Atexem

Ale dlaczego konkretnie? Jakieś zarzuty? Oszukują dodając kamienia czy jak?

 

I jaką mam alternatywę? Hastech z 720zł/tonę z Chwałowic. Jeszcze jakieś w okolicy lub z transportem?

Piast z natury ma gorszy węgiel, a w Atexie mają brunatny z Czech, jakiś z Ukrainy

z Murcek, Piasta, pewnie też z Chwałowic i innych też, mają kruszarki, sami workują ..... ale ja tylko słyszłem, nieużywam ekogroszku 8)

 

Wiem, że Piast kiepski, dlatego pytałem o ile Piekary lepsze od Chwałowic. I na to pytanie nie odpisałeś.

 

A że w Atexie mają też brunatny to wiem, ceny na brunatny mają odpowiednio niższe, co i tak nie skłoni mnie do palenia nim w moim piecu. Natomiast jeśli nieużywałeś ich węgla i nie masz doświadczeń, to napisz skąd słyszałeś, że fałszują - bo takie oskarżenie przed chwilą przedstawiłeś i wypada je podeprzeć jakimś dowodem.

 

Zwłaszcza, że w październiku 2007 sam ich polecałeś na tym forum.

czy polecałem to nie wiem,ale że można tam kupić to pewnie pisałem, ja u nich tylko drewno kominkowe kupowałem

a słyszałem od tych co są(byli) niezadowoleni z zakupionego tam ekogroszku i tylew tym temacie.

Ci niezadowoleni przywożą teraz prosto z Piekar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz gustu, ale w domu to jednak jakiś gres

 

A dlaczego gres ??? za i przeciw poproszę bo troszkę kołowata jestem.

bo ja tak mam :lol: :wink:

 

A konkretniejsze argumenty , Jamles wybacz to za mało , że Ty tak masz

 

I następne pytanie

 

ile mozna dać za gres, sliczny biały z siwymi plamami , wychodzi bardzo jasny

 

do tego dołożę,( bo oglądałam u Ghosta) kawałek podłogi w drewnie - dokładnie palisander mi pasuje.

 

Adiqq nie mam dziennika, bom leniwa :)))

ale ciągle wyłazimy z gliny :(((

 

Jak zaczniemy konkretną murarke to sie pochwalę.

 

Na piętrze wcale nie dam egzotycznego, bo z torbami bym poszła :(((((((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...