Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam! Czy ktoś ma namiary na tanie i dobre drzewo na więźbę?Mam propzycje od faceta, że mi przywiezie drzewo gdzieś z Polski za 72o zł za kubik, bez faktury.

Ponoć wożą taniej drzewo z gór, ale słyszałem, że to drzewo nie jest dobrej jakości.

To może nie warto ciągać "gdzieś z Polski".Ostatnio pytałem w składzie drewna na żorskiej w Rybniku to też powiedzieli 720 za zaimpregnowane.A pewnie dało by sie coś utargować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My bierzemy od pewnego czasu z Atexu i jestesmy bardzo zadowoleni, raczej nie mieszaja, popiolu nie zostaje prawie wcale, na pewno nie jest zbyt tanio, ale chociaż pewnie, bo braliśmy kiedyś tutaj z Ryubnika z jakiegoś składu opałowego, to naprawdę groszek tragiczny, chyba mieszany.. ile włożyliśmy, prawie tyle samo wyjeliśmy, więc mogę polecić, ale nie wiem dokładnie który bierzemy, ponieważ mąż zawsze zamawia. W razie czego jorgus pisz, to zapytam męża i napiszę Ci dokładnie jaki kupujemy.

Jeśli mogłabyś się dowiedzieć, to byłbym zobowiązany. Jak już pisałem, poza brunatnym (którego nie chcę) są trzy rodzaje kamiennego w Atexie.

 

Do tej pory brałem z Hastechu na Brzezińskiej w Rybniku (na tyłach Makro, jakby "w głębi"), generalnie dobry groszek, twierdzą, że Chwałowicki. Samo workują. Tylko nie mają transportu i trzeba samemu coś organizować i tu Atex wygrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, bo wcześniej pytałam, ale chyba gdzieś umkneło, więc pytam ponownie :) Szukam taniej i dobrej ziemi ogrodowej, najlepiej gdzieś w Rybniku, lub Wodzisławiu, żeby było niedaleko... Czy macie może jakieś namiary?

 

W ogłoszeniach na rybnik.com.pl znalazłem namiar do p. Karola (tel. 0501 178 651) na temat humusu. Ponoć za 45zł za tonę z transportem, wożą ze składu na Kolejowej. Ale nie byłem jeszcze sprawdzić co to warte, więc nie polecam ani nie odradzam. Jakbyś sprawdziła, to napisz na grupie co to warte. Ja na razie ze względów logistycznych muszę zaczekać tydzień do dwóch z zakupem, więc będę ją oglądał dopiero w połowie czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie ci jest potrzebne? Projekt? Położenie instalacji? Remont starej? Solary? Pompa ciepła? Inne?

 

Pytanie zadałeś trochę ogólne, tak jakbyś spytał - potrzebny mi mechanik...

 

W sumie masz rację :) Potrzebuję kogoś kto mi zaprojektuje / wykona instalację CO - częściowo będzie podłogówka, częściowo grzejniki, kocioł węglowy, zasobnik. To raczej wszystkie założenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kogoś kto mi zaprojektuje / wykona instalację CO - częściowo będzie podłogówka, częściowo grzejniki, kocioł węglowy, zasobnik. To raczej wszystkie założenia.

 

Wszystkiego w jednym to chyba raczej nie znajdziesz. Znaczy jeśli ktoś dobrze projektuje, to raczej nie będzie się bawił w instalacje i odwrotnie. Choć może znajdziesz jakieś wyjątki od tej reguły.

 

Do montażu kotła, zasobnika itp. mogę polecić Ci Adama Rusina z firmy Kogaz:

http://www.kogaz.pl/

 

Możesz powiedzieć, że masz namiar od Jurgena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto lat mnie tu już nie było :)

Sporo nowych budowniczych dołączyło a my ... dalej w lesie.

Nic nie zrobiliśmy. Zmieniła nam się koncepcja projektu nza to.

 

Dagmara jakiś mini zlot organizujecie?

 

chooopie ...już dawno po minizlocie :lol:

10 maja był u mnie :roll:

 

ale 27 czerwca będzie zlot ogólnopolski .... przyjeżdżaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto lat mnie tu już nie było :)

Sporo nowych budowniczych dołączyło a my ... dalej w lesie.

Nic nie zrobiliśmy. Zmieniła nam się koncepcja projektu nza to.

 

Dagmara jakiś mini zlot organizujecie?

 

chooopie ...już dawno po minizlocie :lol:

10 maja był u mnie :roll:

 

ale 27 czerwca będzie zlot ogólnopolski .... przyjeżdżaj :D

 

Oj nie dam rady, czerwiec zapchany maksymalnie.

Chętnie bym przybyła na zlot miejscowy :)

Teraz częściej będę zaglądała.

 

A co u Ewelinki? Jak postępy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...