Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Jak dotąd uczestniczyłam biernie na tym forum i w temacie oczywiście, ale pora to zmienić :) Poszukuję dobrej ekipy od dachu. To znaczy posiadam poddasze, które chciałabym zmienić na mieszkalne i mam do przerobienia dach,a konkretnie jego jedna część. Jeśli mielibyście jakieś sprawdzone firmy, to byłabym ogromnie wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co u Ewelinki? Jak postępy?

 

się wykańczamy powoli bo na zimę planujemy wprowadzkę

kiedy Wy ruszacie?

 

Trzeba w końcu wziąć się za załatwianie papierologii.

Wczoraj podjechałam pod wasz domek, ale pozamykane było :)

 

Ewelina nie wiesz dlaczego odcinek św. Józefa koło nas, Twoich rodziców itd nie jest zrobiony?

 

A powiedz mi jeszcze kiedy zacznie działać kanalizacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba w końcu wziąć się za załatwianie papierologii.

Wczoraj podjechałam pod wasz domek, ale pozamykane było :)

 

Ewelina nie wiesz dlaczego odcinek św. Józefa koło nas, Twoich rodziców itd nie jest zrobiony?

 

A powiedz mi jeszcze kiedy zacznie działać kanalizacja?

 

Oj to musiałaś późno podjechać bo codziennie ciężko pracujemy do ok. 19.30-20.00 ;)

Kurcze nie mam pojecia czemu nie robią koło nas kanalizacji - może dlatego, że chcą najpierw całe Orzepowice zrobić i dopiero wtedy podłączyć wszystkich za jednym razem?

 

Ja się tym za bardzo nie interesuję, bo my będziemy mieć przydomową oczyszczalnię ścieków (już mam pozwolenie z UM) - przy obecnych cenach za odprowadzanie ścieków z PWiK szybko się zwróci

 

dziś jadę zamawiać płytki do łazienek :lol:

 

życzę Wam szybkiego startu - dużo się ostatnio w naszej okolicy domów zaczyna budować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oj to musiałaś późno podjechać bo codziennie ciężko pracujemy do ok. 19.30-20.00 ;)

 

życzę Wam szybkiego startu - dużo się ostatnio w naszej okolicy domów zaczyna budować

 

No właśnie co powoduje u mnie doła ;)

Nie byłam późno, chyaba koło 10-11

 

aaaa to w takim razie za wcześnie :)

startujemy po pracy czyli gdzieś po 16.00

zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeglądam wasz wątek i może nam pomożecie dopiero zaczynamy. Mamy już projekt - czekamy na pozwolenie i szukamy ekip sprawdzonych wykonawców poszczególnych etapów - lub generalnego wykonawcy,

na początek oczywiście stan zerowy potem reszta

Proszę o namiary - budowa w Zebrzydowicach ale z Rybnika to "rzut beretem"

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie straszą :(( podrażały porothermy nam :(

fakro okienka też :(( wrrrrrrrrrrrrr

 

Ale Ewus to było do przewidzenia bo w okresie zima, wczesna wiosna zawsze jest taniej a później ciut drożeje, mam nadzieję że aż tak nie podrożały co?

By the way porotherm już mam kupiony od lutego ale też nie wiem czy nie trzeba będzie dokupić, okien też jeszcze nie mam (przymierzamy się do Fakro) ale to raczej w przyszłym roku...

 

Lepiej nie robić paniki bo sprzedawcy rzeczywiście zaczną podnosić :roll: puki co jeszcze mamy w miarę tanio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...