Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

może jakąś kwaterę nad polskim morzem możecie polecić ? :wink:

 

Polecam kamienicę ogrodową w centrum Sopotu

 

http://www.ogrodowa20.pl/glowna.php

 

rewelacyjna lokalizacja parking itp.

Byłem kilka lat temu jeszcze przed remontem (można było wynajmować pokoje na "sztuki") ale dla dużych rodzin myślę super oferta.[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś Ci namieszał trochę.

Opłata za przyłączenie energii wynosi ILOŚĆ kW x STAŁA CENA.

Jeśli teraz zamówisz 5kW to zapłacisz ~500zł, jeśli domówisz później kolejne 5kW to zapłacisz znów ~500zł. Czyli dokładnie tyle samo co zamawiając od razu 10kW.

 

Prąd budowlany jest droższy i zamawiając go należy zastanowić się nad mocą i czasem użytkowania.

Te niuanse powinien Ci wyjaśnić Twój "nadworny" elektryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sprzedam pozostałości po budowie

deska szalunkowa (wystarczyła na strop 84m2+schody)

paleta porotherm 30cm+kilka sztuk 25cm

Oddam gruz (max jedno auto)

telefon 791 566 046

Odbiór z Gaszowic

Aktualizacja,

Deski i kamienie sprzedane, pozostały kantówki 8x8cm, dosyć długie odcinki (4,5m 3,5m). Za jakieś 2 tygodnie będą również stemple( ponad 200szt.)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie polecić jakąś firmę z regionu od tynków, najlepiej sprawdzonych na własnej skórze :-)

 

Na własnej skórze to nie ale u sąsiada robiła firma INSTAL MIX z Rudyszwałdu i odwalili kawał dobrej roboty tynk jednolity bez przebarwień. Namiary znajdziesz w necie wstukaj INSTAL MIX Marcin Pawełek i ci wyskoczy :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie ci jest potrzebne? Projekt? Położenie instalacji? Remont starej? Solary? Pompa ciepła? Inne?

 

Pytanie zadałeś trochę ogólne, tak jakbyś spytał - potrzebny mi mechanik...

 

W sumie masz rację :) Potrzebuję kogoś kto mi zaprojektuje / wykona instalację CO - częściowo będzie podłogówka, częściowo grzejniki, kocioł węglowy, zasobnik. To raczej wszystkie założenia.

 

polecam tego człowieka Dawid Piszczan tel.501266042. Robi CO. kompleksowo u mnie będzie robił dokładnie takie jak u ciebie+solary widziałem robione przez niego instalacje działają bez zarzutu. PZDR

 

A tak przy okazji spytam z jakiej firmy brać lub nie brać okna+drzwi wejściowe możecie coś polecić (chodzi o okna plastikowe) niekoniecznie najtańsze chciałbym po prostu dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie o jaką moc przyłączeniową wnioskowaliście do Vattenfalla na czas budowy?

I ile płaciliście?

Wnioskuj o 10kW i jako plac budowy + docelowo budynek mieszkalny, wtedu vatenfal zakłada Tobie licznik, jesli wniosek złożysz tylko o plac budowy to ty zapłacisz za licznik. A 10 kW to stała opłata w granicach 100 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od zachodu 180x150 w salonie,

 

I tylko to jedno okno masz w salonie ?? Stanowczo sa male jak dla mnie :-) Ja mam w salonie okno tarasowe 2,6 x 2,6 i zaluje ze nie zrobilem takiego 2,6 x 4m np., tylko cena moglaby mnie zabic), wykusz 2 x 2,55 i jedno okienko 1,6x1. To Twoje 1,8x1,5 to okno tarasowe ? Wysokosc 1,8 to nisko.. glowa bedziesz walil ;-)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie o jaką moc przyłączeniową wnioskowaliście do Vattenfalla na czas budowy?

I ile płaciliście?

Wnioskuj o 10kW i jako plac budowy + docelowo budynek mieszkalny, wtedu vatenfal zakłada Tobie licznik, jesli wniosek złożysz tylko o plac budowy to ty zapłacisz za licznik. A 10 kW to stała opłata w granicach 100 pln

 

 

Dzięki wielkie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...