Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

W piatek skończyli tynkarze - zrobiłam tynki cementowo-wapienne.

 

I znów jestem mega-zadowolona z ekipy !

:D

 

Szczęście mi sprzyja ostatnio.

Ekipę polecił mi Adiqq.

:wink:

 

Więc ja również mogę polecić tę ekipę, z czystym sumieniem.

Robią tynki cementowo-wapienne i gipsowe.

 

Wklejam zdjątka :

 

http://images39.fotosik.pl/178/b27355db436eee9amed.jpg

 

 

http://images50.fotosik.pl/182/727c200a64b97e86med.jpg

 

Czy można prosić o namiary na ekipę tynkarzy?

Będę wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam sie jeszcze poradzić a jednoczesnie ostrzec wszystkich budujących żeby nie brali murarzy z Olzy i Bluszczów niewiem jak się nazywają ale wiem jedno że oszuści jakich mało ? za wymurowanie piwnic wzieli mi 5000 szok umawialiśmy się na inna kwotę a chcieli inną . Dlatego szukam innych tańszych czy ktos może kogoś polecić? a za zbrojenie i szalowanie domu 195 m zbrojarze licza sobie 4000 ? 25 zł za metr co o ty myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie wydaje ci się że to przepłaciłes? jak pytam wszystkich dookoła to za wymurowanie piwnic biora 2.500 no góra 3 tys ale nie 5000 ty to pewnie firme sobie zatrudniłes? jakby nie było za samą robocizne wyjscie z piwnic ze zbrojeniem i szalowaniem wyjdzie 9000 tys a gdzie reszta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tak mowia tylko tych tanich murarzy nigdzie nie widac bo potem dojda jeszcze trzy kominy i tym podobne rzeczy i nagle cena z nieba... tez bylem bardzo zaskoczony a teraz murarze krzykneli za pietro(poddasze) 15kola (2 razy jak za parter) to mnie wogole rozbroili :o :evil: dlatego szukam innych tanszych i tu pytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie interesują okna i rolety ofert co prawda pozbierałam sporo ale sama nie wiem na jakie się zdecydować. Jak się orientowałam to u jednym producentów kolor okien gra rolę znaczy są znacznie drogie a u inny praktycznie ta sama cena czy białe czy kolorowe. Raczej jestem zdecydowana na kolorowe okna gdyż obecnie mam białe i wiadomo jak to w naszych warunkach wygląda. Może ktoś może polecić gdzie w naszych okolicach sprzedają okna na dobrym poziomie parametrowym i cenowym.

 

A jak chodzi o fachowców to myślę że też nie przepłaciłam co prawda jeszcze ciut zostało do dokończenia przez murarzy ale większość prac jest skończona. Do tej pory zapłaciła 15000 maksymalnie jestem umówiona na 25000 po zakończeniu prac. Ale ta cena mam nadzieję ulegnie zmianie w dół gdyż umówienie jesteśmy że sama sobie materiały sprowadzam fachowców interesuje tylko to by mieć z czego robić więc za to moje bieganie i starania cena ma zostać skorygowana w dół a no i jeszcze nasza praca przy budowie też za to odliczają . A dom jak dla mnie jest nie mały 10 na 10 i garaż na dwa samochody 6 na 6 plus fundamenty na taras i wsyp na opał, sami szałowali zbroili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...