Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

witam chcialbym wszystkich uczulic na pewna ekipe ktora chodzi zbroic ekipa pochodzi z Rogowa na czele sto niejaki Szczeponek oraz uczulam na dwoch murarzy Wojtek Bolik z Olzy i Maniek Swierczek z Bluszczow oszusty i tyle mialem zaplacic za piwnice 4 tysiace a na koniec chcieli 6tys skonczylo sie na tym ze dalem4tys i kazalem wypier... z budowy nie mozna im zaufac ugaduje sie na sume taka a pozniej chca inna zbrojarze szukuja robote murarza i odwrotnie i jedni czerpia z tego prowizje i drudzy tez maja z tego niezly zysk ale czemu my mamy za to placic wiec uwazajcie do kogo idzie bo mozecie zostac tak oszukani jak ja pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chcialbym wszystkich uczulic na pewna ekipe ktora chodzi zbroic ekipa pochodzi z Rogowa na czele sto niejaki Szczeponek oraz uczulam na dwoch murarzy Wojtek Bolik z Olzy i Maniek Swierczek z Bluszczow oszusty i tyle mialem zaplacic za piwnice 4 tysiace a na koniec chcieli 6tys skonczylo sie na tym ze dalem4tys i kazalem wypier... z budowy nie mozna im zaufac ugaduje sie na sume taka a pozniej chca inna zbrojarze szukuja robote murarza i odwrotnie i jedni czerpia z tego prowizje i drudzy tez maja z tego niezly zysk ale czemu my mamy za to placic wiec uwazajcie do kogo idzie bo mozecie zostac tak oszukani jak ja pozdrawiam wszystkich

 

Ja akurat złego słowa nie mogę powiedzieć o ekipie zbrojarzy. Co do murarzy to nie wiem ale zbrojarze robia szybko dobrze i czasem tez umieli swoim doswiaczeniem pomoc( u mne byl problem ze schodami -zrobili bardzo dobrze i lepiej niz na projekcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie przyjmę piasek i ziemię.

 

W zasadzie każdą ilość.

 

W razie czego proszę o kontakt na priv.

 

:wink:

 

ja też przyjmę duuuużo ziemi

budowa: Rybnik-Niedobczyce

 

 

Ech, z tą ziemią to lipa jest.

Szukam od kilku2 miesięcy... niby jest, ale za kaskę.

:-?

Za darmo już dzisiaj nie ma nic.

 

A koszty takiej ziemi i transportu ?

Baaaaaaaardzo różne, rozpiętość ogromna !

 

Ja już łamię się i jestem zdecydowana kupić.

Muszę wyrównać teren do końca jesieni i koniec.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, z tą ziemią to lipa jest.

Szukam od kilku2 miesięcy... niby jest, ale za kaskę.

:-?

Za darmo już dzisiaj nie ma nic.

 

Czarnej ziemi za darmo na pewno nigdzie nie dostaniesz. Niestety :)

 

A koszty takiej ziemi i transportu ?

Baaaaaaaardzo różne, rozpiętość ogromna !

 

A jak sie rozgladasz? Najlepiej to wsiasc w auto i pojezdzic po okolicy - tam gdzie cos buduja pytasz o kierownika i gadasz z nim o ziemi z flacha w kieszeni :)

 

U mnie teraz zaczeli wyburzac budynek - 300m od mojej budowy, ma byc troche gliny - 20-30-40 pln / wywrotke, nie pytalem o szczegoly bo poki co nie potrzebuje..

 

Jutro wpada mi na budowe fadroma i od rana bedziemy rownac, a jest coo.. Ciekawe jak pojdzie :-)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, z tą ziemią to lipa jest.

Szukam od kilku2 miesięcy... niby jest, ale za kaskę.

:-?

Za darmo już dzisiaj nie ma nic.

 

Czarnej ziemi za darmo na pewno nigdzie nie dostaniesz. Niestety :)

 

A koszty takiej ziemi i transportu ?

Baaaaaaaardzo różne, rozpiętość ogromna !

 

A jak sie rozgladasz? Najlepiej to wsiasc w auto i pojezdzic po okolicy - tam gdzie cos buduja pytasz o kierownika i gadasz z nim o ziemi z flacha w kieszeni :)

 

U mnie teraz zaczeli wyburzac budynek - 300m od mojej budowy, ma byc troche gliny - 20-30-40 pln / wywrotke, nie pytalem o szczegoly bo poki co nie potrzebuje..

 

Jutro wpada mi na budowe fadroma i od rana bedziemy rownac, a jest coo.. Ciekawe jak pojdzie :-)

pozdr.

 

 

Nie wymagam czarnej ziemi - mogłaby być zwykła, nawet z piaskiem.

Glina odpada - mam samą glinę na działce i starczy.

:wink:

 

Niestety, w mojej okolicy nie ma ziemi na zbyciu - szukam od kilku miesięcy, jeżdzę i zatrzymuję się przy KAŻDEJ budowie.

I przeważnie ziemia z wykopów już jest obiecana komuś albo... za grubą kaskę można ewentualnie ją odkupić.

:evil:

 

Jeszcze kilka miesięcy temu załatwiłam kilkanaście ciężarówek ziemi za przysłowiową flachę lub 50 zł.

Teraz nie ma szans.

Po prostu nie ma teraz ziemi i tyle.

 

A ALPINE też juz nie wozi - boją się.

Mają nowego Dyrektora i nowe "zasady".

Kierowcy mogliby ewentualnie wozić, ale też za grubą kaskę.

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że się przywitam :-)

 

Nasz domek rośnie w Rybniku i aktualnie bawimy sie z wykończeniówką, a zatem........ :roll: .........

Zamarzyły mi się w kuchni blaty granitowe i może ktoś z Was mógłby polecić jakąś godną uwagi i tanią (choć nie wiem czy to się nie wyklucza;-) firmę z rejonu? Firm oferujących swe usługi jest mnóstwo, ale wolałabym jednak mieć jakieś referencje od kogoś kto temat przerobił i ma jakieś doświadczenia ....

Przepraszam z góry jeśli powtarzam temat, ale ciężko przekopac te 100 stron ....

 

Pozdrawiam i z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...