Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Witam wszystkich.

 

Własnie przymierzam sie do zakupu okien i bram garażowych do swojej chaty i mam nadzieje i licze na to ze podzielicie sie ze mną swoimi opiniami o różnorakich producentów z Rybnika i nie tylko. Mam nadzieje ze doradzicie lub odradzicie mi zakup konkretnych okien. Sam mam mętlik w głowie gdyż na dzień dzisiejszy jak wiemy okien jest mnóstwo ale to nie problem wydac powiedzmy 15tys i potem żałowac. Pewnie wiekszośc z Was juz ma swoje okna wiec licze na obfite doradztwo. Z góry dzieki!!! Pozdrawiam.

 

 

radze tylko bardzo szerokim łukiem mijać firme davidson z raciborskiej , okna słabej jakosci, montaz tragiczny a zlozenie reklamacji wrecz niemozliwe. szefostwo mile do czasu wziecia pieniazkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich.

 

Własnie przymierzam sie do zakupu okien i bram garażowych do swojej chaty i mam nadzieje i licze na to ze podzielicie sie ze mną swoimi opiniami o różnorakich producentów

 

No to ja się podzielę okna wybrałem z firmy Termo-Profil z Wodzisławia (profile Burgmann, okucia Winkhaus) brałem z polecenia znajomych którzy te okna maja już kilka lat i są z nich bardzo zadowoleni. Co do bramy właśnie zamówiłem Hormanna (segmentowa LPU40 z okleiną decograin), do końca listopada dają 10% upustu na bramy oraz 15% procent na bramy z napędem, a to całkiem sporo. Jeżeli chcesz namiary na firmę która zajmuje się montażem tychże bram zerknij na stronę http://www.automatyka-budynku.pl/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potrzebuję na wtorek - środę.

:-?

 

Allegro - zamawiasz dzisiaj, wysylka jutro kurierem, jest u Ciebie we wtorek rano :) Tylko oczywiscie szukaj sprzedawcy ktory gwarantuje szybka wysylke kurierem.

pozdr.

No tylko te firmy kurierskie coś się obijają :x .Ja zamawiałam ostatnio stelaże do wc,zostały wysłane na drugi dzień do firmy kurierskiej,a kurier mi je przywiózł 4 dni później :evil:

Taże lepiej poszukaj gdzieś niedaleko z odbiorem osobistym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potrzebuję na wtorek - środę.

:-?

 

Allegro - zamawiasz dzisiaj, wysylka jutro kurierem, jest u Ciebie we wtorek rano :) Tylko oczywiscie szukaj sprzedawcy ktory gwarantuje szybka wysylke kurierem.

pozdr.

No tylko te firmy kurierskie coś się obijają :x .Ja zamawiałam ostatnio stelaże do wc,zostały wysłane na drugi dzień do firmy kurierskiej,a kurier mi je przywiózł 4 dni później :evil:

Taże lepiej poszukaj gdzieś niedaleko z odbiorem osobistym :wink:

 

Uuuu mi sie jeszcze nie zdarzylo a np. w ostatnich ~2 tygodniach kurierzy byli u mnie ok 12 razy - DHL, GLS, DPD, Raben. Przywozili paczki od 1kg do 200kg (zbiornik 1000l na palecie) - zawsze na drugi dzien po wysylce. Na allegro zamawiam baaaaardzo duzo, na roznych sklepach internetowych tez (muzimershop, folnet, TME, kratki.com). Ty chyba o poczcie piszesz, albo trafiles na kuriera "opek", ktorego unikam jak ognia :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy okna z firmy KOL-DAR z Rybnika. Mamy od nich okna w mieszkaniu, gdzie mieszkamy, mamy i na budowie. Można się dogadać, darmowy pomiar, chociaż tak już chyba jest wszędzie, że gratis pomiar.. Super montaż. Mąż jest bardzo zadowolony z ich usług i okien. Myśmy zamawiali Aluplast ideal 4000 Round line . Super. Parapety też od nich, mają też drzwi DRE, karnisze metalowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy okna z firmy KOL-DAR z Rybnika. Mamy od nich okna w mieszkaniu, gdzie mieszkamy, mamy i na budowie. Można się dogadać, darmowy pomiar, chociaż tak już chyba jest wszędzie, że gratis pomiar.. Super montaż. Mąż jest bardzo zadowolony z ich usług i okien. Myśmy zamawiali Aluplast ideal 4000 Round line . Super. Parapety też od nich, mają też drzwi DRE, karnisze metalowe.

 

Ja też od nich brałam i jestem zadowolona chociaż jeszcze nie mieszkam ale okna wyglądają przyzwoicie (też Aluplast).

 

Ale radzę wszystkim zrywać od razu po montażu folię ochronną z zewnątrz - ja włączyłam myślenie pod tytułem "im dłużej zostawię tym lepiej dla ram - mniej się wybrudzą i porysują", no i potem cała rodzina bawiła się w zdrapywanie :evil:

 

A co do drzwi wewnętrznych - w Stoldrewie (niedaleko targu) dają rabaty na Portę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten Rogów gra ?....kiedyś tam łaziłem na mecze

 

Biorąc pod uwagę zmiany w składzie przed sezonem, to całkiem przyzwoicie, (6 miejsce po rundzie jesienne) szczególnie pod koniec rundy, mamy teraz w składzie więcej swoich wychowanków, oni są jeszcze młodzi i mało doświadczeni w grach IV ligowych ale z meczu na mecz jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skrzynki gazowej - w końcu kupiłam w Jastrzębiu w "Hydrauliku".

Nawet niedrogo.

:wink:

 

Co do zakupów w necie : też jestem Allegrowiczką, kupuję bardzo dużo... ale kurierzy i Poczta Polska ( zwłaszcza ona ) potrafią zawodzić.

Generalnie lepiej uważać z tą "pewną dostawą na drugi dzień".

:(

 

A mój upragniony gaz w trakcie podpinania, juppi !!!!!!!!!

Wcześniej niż zakładano - miał być dopiero 18-tego grudnia !

Będę mogła W KOŃCU wygrzać moją podłogówkę i kłaść moje podłogi !

Normalnie pełnia szczęścia.

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

może ktoś potrzebuje pustaki stropowe keramzybetonowe firmy Betard. Mam tego całą palete 72 sztuki (24 deklowane) i luzem ponad 50 deklowanych. Robię porządek na działce i oddam po 1 zł za sztukę - odbiór w Żorach Rogoźnej. W ciągu tygodnia będę miał też ponad 150 stępli od 2,6m do 4 m - myślę, że 5 zł za szukę to nie przesada. W razie zainteresowania proszę o kontakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę mogła W KOŃCU wygrzać moją podłogówkę i kłaść moje podłogi !

Normalnie pełnia szczęścia.

:D :D :D

 

Ja jestem na podobnym etapie - jutro (sroda) mija 3 tyg od wylania posadzek na parterze i moge odpalac podlogowke, a koncze wlasnie powolutku instalacje kominka z plaszczem z buforem 1000 litrowym ;) Mam nadzieje, ze do konca tygodnia albo nawet wczesniej w nim "zahajcuje" :-)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

mam pytanie:

 

po ostatnich opadach znowu zalało mi piwnice wody jest po kolana, mam zrobiony drenaż ale rura która ma ta wode jest zaślepiona, czy może to być powód że woda dostaje się do piwnicy??

 

Pytanie drugie jak za izolowac najlepiej podłoge piwnicy żeby woda niewyciskało w piwnicy narazie mam tam wylany chudział około 5-10cm

 

 

Czy kłaść na taką podłoge styropian jeżeli tak to ile??

Ewentualnie co robić pokoleji żeby dobrze za izolowac taką podłoge żeby uniknac takiej sytuacji jaka mnie spotkała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...