Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

...że jednak najlepiej będzie jak sami sobie sieć wybudujemy. Ech… nie można tak było od razu.

Smutna ta Twoja konkluzja. Bo wodociągi Was zrobiły w bambuko (najdelikatniej ujmując) a wy jeszcze jesteście na nich źli, że nie pozwolili Wam zrobić wcześniej instalacji za własne pieniądze. Dziwny jest ten świat :roll:

 

to weźcie mnie proszę uświadomcie, bo geodeta powiedział, że nie może mi narysować map do celów projektowych, jeśli nie będę miała odpowiedzi o przyłączu wody a wodociągi dali, że sieć. Czy bez zapewnienia wody można starać się o PNB?

 

A jeszcze z tego co zrozumiałam:

- za przyłącze i tak i tak muszę płacić sama, tak? Gdyby wodociągi się zgodziły na pociągnięcie wody od sąsiada to byłby to odcinek ok. 40 m.

- sieć wedle tych przepisów wodociągi musz a zrobić same tak? ok. 50 m

 

Ratunku...... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Mam goscia od Co i wody. Wcześniej pracował dla firmy Natal teraz pracuje dla siebie. Gdzieś mi się tylko zawieruszył stary telefon gdzie miałem wszystkie kontakty.Ale jak znajde to się podzielę - robił u mnie wszystko - woda, podłogówka, kaloryfery oraz solar. Jedyne co teraz pamię tam ma na imię Leszek w poniedziałek jakis namiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj z powrotem Thropeus007

Nawiązując do Twojej wypowiedzi znalazłeś godnego polecenia inst. co i wod.kan. Może inni również podzielą się informacją szukam naprawdę solidnych o godnych polecenia.

Ponadto jak możecie polecić wylewkarzy to podzielcie się informacją

 

A ja polecam firmę "INSTALMEX" z Rybnika.

Mi również ją polecono.

 

Zrobili mi instalację kanalizacyjną i całe c.o. ( w całym domu podłogówka ).

Robią każdy rodzaj c.o. - wedle życzenia Klienta.

 

Firma z dużym doświadczeniem, pełen profesjonalizm.

Bardzo słowni, rzetelni, terminowi i... czyści.

:wink:

 

Moja instalacja wod-kan. już chodzi.

Podłogówka też - wszystko bez zarzutu.

:D :D :D

 

Podaję telefon :

P. Przemek : 508-299-315.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam drewna na więźbę oraz ekipy do wykonania dachu (dachówka ceramiczna).

Kogo polecacie, z jakiego tartaku braliście drewno.

 

Pozdrawiam.

 

 

Drewno braliśmy z tartaku w Warszowicach.

Dobra jakość.

 

A mój dekarz - godny polecenia, tyle, że zna swoją wartość i się ceni...

No, ale dachy "perfecto".

8)

 

P. Janusz ( z Żor ) : 603-473-588.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłącza wod-kan, instalacje wod-kan i c.o. robi firma Hydrokan z Rybnika. Konkretni ludzie. Paweł Pillar 502 542 542. Dodam, że ceny bardzo konkurencyjne, o ile nie najtańsi w regionie :) Posiadają też swój sklep na nowinach w pawilonie na ul. grunwaldzkiej - ceny w wielu przypadkach mają tam tańsze niż obi/praktiker. Zawsze można podejść i popytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam drewna na więźbę oraz ekipy do wykonania dachu (dachówka ceramiczna).

Kogo polecacie, z jakiego tartaku braliście drewno.

 

Pozdrawiam.

 

Ja brałem z Kielc wszystko załatwiał p Alojzy Huwer on również zrobił mi dach nie jest najtańszy ale za to dach bez zarzutu.Jeżeli chcesz namiary pisz na PRIV.

 

PS.Jeżeli ktoś zainteresowany to mogę polecić świetnego tynkarza, który u mnie kilka dni temu skończył. Super fachowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka brukowa jest u mnie AWBUD - chyba ze juz kupiłaś . Ekipy też mogę polecić - to moi klienci zapraszam na [email protected] albo 602 26 15 91

 

Witam

Szukam drewna na więźbę oraz ekipy do wykonania dachu (dachówka ceramiczna).

Kogo polecacie, z jakiego tartaku braliście drewno.

 

Pozdrawiam.

 

Ja brałem z Kielc wszystko załatwiał p Alojzy Huwer on również zrobił mi dach nie jest najtańszy ale za to dach bez zarzutu.Jeżeli chcesz namiary pisz na PRIV.

 

PS.Jeżeli ktoś zainteresowany to mogę polecić świetnego tynkarza, który u mnie kilka dni temu skończył. Super fachowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka brukowa jest u mnie AWBUD - chyba ze juz kupiłaś . Ekipy też mogę polecić - to moi klienci zapraszam na [email protected] albo 602 26 15 91

 

Thropeus007,

jeszcze nie kupiłam.

:wink:

 

Ciągle waham się czy kostka brukowa czy granitowa...

Ale z samymi zakupami to pewnie prościej będzie.

 

Bardziej martwię się ekipami.

:-?

 

Jeśli jesteś z branży to proszę, oświeć mnie jak kształtują się ceny robocizny za 1 m2 bruku i kostki granitowej ???

Interesuje mnie jeszcze tzw. podjazd ekologiczny ( płyty ażurowe )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KiR szuka kogos kto zrobi przyłacze, a to zupelnie inna bajka niz instalacja w domu - trzeba odpowiednie uprawnienia miec. p. Henryk 601530565

Jestem zadowolony, dało się z gosciem dogadac :)

 

A powiedz mi co geodety obchodzi sprwawa wody - on ma zrobic mapy i tyle jego w tym interesu..dziwny jakis...inna sprawa ze potrzebujesz WT od wodociagow do PnB, ale to geodety nic nie powinno obchodzic

 

No wiesz co Adrian, nie wiem. Powiedział, że będzie wiedział jaki zakres mierzyć. Gościu raczej zna się na rzeczy, więc wydawało mi się, że tak ma być a teraz już sama nie wiem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam, mili forumowicze :D

 

Pragne się niejako ujawnić, ponieważ przez ostatnie kilka miesięcy systematycznie przeglądałem ten wątek, zaczynając od wpisów z 2007 więc można powiedzieć, że "dobrze was znam";). Jako, że dobrnąłem do ostatniej strony, nadszedł więc czas na pierwszy wpis:)

Fajnie się czytało, przeglądało jak wasze domki pną się w góre.

Teraz nadszedł czas, aby na własnej skórze poczuć te "niekączące się" zmagania. Choc mam nadzieje, że za kilka lat- tak jak wy teraz, bede mogł powiedzieć, że warto było.

 

Pozdrawiam i licze na owocnie spędzony czas przed komputerem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...