Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Witam.

Mam pytanie.Czy ktoś budował z Leiera 25 P W z Lubaru?

Albo może wiecie cos na temat jakości tego pustaka...

Jesteśmy na etapie jego zamawiania,mąż jest przekonany ale ja chyba za duzo po necie czytam i mam wątpliwości.

 

Tez mamy z Lubaru 25 jak każdy pustak odrzutów trochę jest ale ogólnie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Buduje ktoś domek w Orzepowicach??

 

Jaka tam jest kategoria szkód górniczych?? Dzwoniłem na KWK "Rydułtowy" i pan był bardzo zdziwiony, że tam jest teren górniczy. A w wypisie jak byk, że teren górniczy. Czekam na odpowiedz z kopalni, ale kto wie ile im zejdzie )

 

A ma może ktoś do sprzedania deski szalunkowe w dobrym stanie???

 

 

Pozdrawiam wszystkich budowniczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Buduje ktoś domek w Orzepowicach??

 

Jaka tam jest kategoria szkód górniczych?? Dzwoniłem na KWK "Rydułtowy" i pan był bardzo zdziwiony, że tam jest teren górniczy. A w wypisie jak byk, że teren górniczy. Czekam na odpowiedz z kopalni, ale kto wie ile im zejdzie )

 

A ma może ktoś do sprzedania deski szalunkowe w dobrym stanie???

 

 

Pozdrawiam wszystkich budowniczych

 

Teren górniczy ???? i Rydułtowy???? prędzej może bym powiedział Chwałowice :] ... Zobacze w mapach z czystej ciekawości ale dopiero jutro:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Buduje ktoś domek w Orzepowicach??

 

Jaka tam jest kategoria szkód górniczych?? Dzwoniłem na KWK "Rydułtowy" i pan był bardzo zdziwiony, że tam jest teren górniczy. A w wypisie jak byk, że teren górniczy. Czekam na odpowiedz z kopalni, ale kto wie ile im zejdzie )

 

A ma może ktoś do sprzedania deski szalunkowe w dobrym stanie???

 

 

Pozdrawiam wszystkich budowniczych

 

Teren górniczy ???? i Rydułtowy???? prędzej może bym powiedział Chwałowice :] ... Zobacze w mapach z czystej ciekawości ale dopiero jutro:]

 

 

 

siema, Apacz, nie chce sie madrzyc ale jak masz dostep do jakis tam map to pewnie tez wiesz, ze obszar gorniczy i teren gorniczy wg PGiG to nie to samo. patrzac tylko na zumi widac, ze rydultowy od orzepowic w lini prostej oddalone sa o okolo 10km czyli ibardzo blisko i jakis tam wplyw eksploatacji na powierzchnie moze wystepowac :)

 

wogole to mysle, ze zalew rybnicki jest jest takim tworem po wyeksplatowaniu pola polnocnego kwk rydultowy ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam firmy do badań gruntu pod kątem wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, potrzebne mi to do zgody z gminy na budowę oczyszczalni

Pozdrawiam

 

 

 

ja robię takie badania :)))

 

u siebie już działeczkę odwierciłem:))

Dziękuję

Juz odczytałem PW, jutro zadzwonię

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

siema, Apacz, nie chce sie madrzyc ale jak masz dostep do jakis tam map to pewnie tez wiesz, ze obszar gorniczy i teren gorniczy wg PGiG to nie to samo. patrzac tylko na zumi widac, ze rydultowy od orzepowic w lini prostej oddalone sa o okolo 10km czyli ibardzo blisko i jakis tam wplyw eksploatacji na powierzchnie moze wystepowac :)

 

wogole to mysle, ze zalew rybnicki jest jest takim tworem po wyeksplatowaniu pola polnocnego kwk rydultowy ;)

pozdrawiam

 

No tak jak podejrzewałem żle wysłaliście zapytanie... Rozmawiałem z głównym geologiem z Chwałowic i Rydułtowy-Anna. Powinniście posłać zapytanie na Chwałowice.. bo Pod orzepowice kiedzs podjeżdzał KWK Rymer. Nawet był tam jakiś szyb wdechowy w Zebrzydowicach ale zaniechno tam eksploatacji z racji wysokiego poziomu wód.... Po połaczeniu Chwałowic i Rymera wszstkie dokumnetacje(mapy) zostały przeniesione na chwałowice i jesli ktoś ma coś wiedzieć to tylko tam:]

 

Wiedząc jak u nas biurokracja trwa to moze nawet miesiać trwać bo teraz z Rydułtów pujdzie zaytanie na chwałowice:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...