Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Mogę polecić takiego starszego gościa z Grabowni. Mi szukał wody i znalazł. Za usługę bierze 100 zł ale trzeba po niego podjechać i odwieźć do domu. Namiary mogę przesłać na priv. A kto Ci będzie kopał tą studnię? Bo widzę, że budujesz się w Jejkowicach i może właśnie stamtąd masz ekipę. Mi właśnie kopali ludzie z Jejkowic i nie poleciłabym nawet najgorszemu wrogowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Mogę polecić takiego starszego gościa z Grabowni. Mi szukał wody i znalazł. Za usługę bierze 100 zł ale trzeba po niego podjechać i odwieźć do domu. Namiary mogę przesłać na priv. A kto Ci będzie kopał tą studnię? Bo widzę, że budujesz się w Jejkowicach i może właśnie stamtąd masz ekipę. Mi właśnie kopali ludzie z Jejkowic i nie poleciłabym nawet najgorszemu wrogowi.

 

Witam,

moge też poprosić namiary na tego goście z Grabowni co szuka wody i umie znaleźć:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiercicie studnie o nie bierzcie żadnyh szukaczy (czyt. czarodziejów od wody) wody, jeżeli jest woda pod odwiert to bez różnicy czy kopiesz tu czy 10m dalej zapytajcie p. Kilara szkoda 100. Mnie się spytali gdzie chcę więc im powiedziałem, że nie dalej jak 2 m od budynku bo szkoda potem rur na doprowadzenie był odwiert jest woda. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiercicie studnie o nie bierzcie żadnyh szukaczy (czyt. czarodziejów od wody) wody, jeżeli jest woda pod odwiert to bez różnicy czy kopiesz tu czy 10m dalej zapytajcie p. Kilara szkoda 100. Mnie się spytali gdzie chcę więc im powiedziałem, że nie dalej jak 2 m od budynku bo szkoda potem rur na doprowadzenie był odwiert jest woda. :lol:

A mogę prosić o namiary na fachowców którzy robili Ci odwiert? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę znaleźć wodę !

Za flachę, hahaha !

:p :p :p

 

Kiedyś w dziedziństwie na moje osiedle był wezwany pewien radiesteta ( jakiejś wielkiej sławy ) i przez przypadek odkrył... we mnie rzekomo wybitne zdolności w tym kierunku.

:o :o :o

 

Był wręcz zachwycony.

Miałam wtedy jakieś 8 - 9 lat.

Wzbudziłam sensację na osiedlu.

Potem za "cukierki" chodziłam z wahadełkiem po sąsiadach w poszukiwaniu złych źródeł energii czy żył wodnych, hahaha !

Fajnie było.

:D :D :D

 

No i w końcu wytłumaczył mi, czemu na przykład nie mogę nosić na ręku wymarzonego zegarka elektonicznego ( ze światełkirm, z melodyjkami... wtedy to był szczyt mody ! ).

Po 5 minutach na mojej ręce każdy egzemplarz szlag trafiał...

Ku rozpaczy mojej i Taty wywaliliśmy do śmieci kilka tych zegarków.

:cry: :cry: :cry:

 

Tak więc, za flaszkę czy dobre winko.... mogę wpaść, hahahaha !

:p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy brał ktoś materiały z Mega1000? Mają magazyn na Wiśniowej oraz bardzo korzystne warunki cenowe.

 

 

Magazyn na wiśniowej jest nieczynny, póki co do odwołania. Najbliżej siedzibę mają w Katowicach. Konkretna firma, wystarczy zadzwonić, szybko ustali się szczegóły. Firma sprawdzona (nie przeze mnie osobiście, ale bliski znajomy brał u nich wełnę mineralną - zero problemu). Jeśli chodzi o materiały budowlane, nie ma problemu ze wstrzymaniem dostawy. Minus jest jednak taki, że transporty robią całosamochodowe. tzn. niepełne auto też przywiozą, ale koszta będą większe.

Plusem naszych okolicznych hurtowni jest to, że jak na dzień dzisiejszy potrzebuję 16 palet, to przyjeżdżają 2 samochody i hds'em wyładowują, a reszta czeka na ponowne wezwanie. W przypadku mega1000 przyjedzie wam od razu cały tir.

Z rozładunkiem też nie jest tak kolorowo. Owszem, mogą zapewnić hds'a, ale to już za dodatkową opłatą 400-900zł/tir. Stąd też od razu sami polecają, by sobie wynająć okoliczną koparkę do rozładunku.

Najwięcej się dowiecie dzwoniąc do nich, lub wchodząc na ich stronę i wysyłając zapytanie ofertowe. Pod konkretne zapotrzebowanie przygotowują indywidualną ofertę, często z cenami jednostkowymi jeszcze niższymi niż te, które mają na allegro. Dodatkowo z ofertą przychodzi obszerny mail ze wszystkimi szczegółami - kawa na ławę.

 

Reasumując, jeśli macie dużo placu i jakąś wyciągarkę, lub chce wam się biegać z pustakami, to nic tylko brać :) Taniej nie znajdziecie nic tu w okolicy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiary na gościa co szuka wody poszły na priv. Jego praca wygląda komicznie i nadaje się na skecz dla kabaretu, ale chyba coś w tym jest, bo ja mam wody całą studnię.

 

Dokładnie,

bo to komicznie wygląda - dla laika i obserwatora z boku to jakieś oszołomskie "czary-mary".

Ale coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...