Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Jak dobieraliście kolor podbitki? Do koloru stolarki okiennej, elewacji, dachu? Zawsze myślałem, że do stolarki, ale dziś okazało się, że niekoniecznie.

Jak to wygląda u Was?

 

Artur,

ja dobierałam do koloru stolarki - tak mniej więcej.

Wygląda dobrze.

 

Co do wylewek - tylko wspomniany p. Olszar !

30 zł / m2 na gotowo - z materiałem.

Robota w jeden dzień.

Wylewki lux.

 

Ceny tynków w naszym regionie - od 19 - 27 zł / m2 ( cementowo - wapienne ).

Gipsowe o kilka złotych tańsze, albo w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobieraliście kolor podbitki? Do koloru stolarki okiennej, elewacji, dachu? Zawsze myślałem, że do stolarki, ale dziś okazało się, że niekoniecznie.

Jak to wygląda u Was?

My mamy podbitke w kolorze okien orzech a dachówkę grafit, moj brat natomiast do okien w kolorze złoty dąb i dachówki grafit zrobił podbitke grafitową sam nie wiem jak lepiej , Mi podoba się grafitowa do grafitowej dachówy:) Żona jest zadowolona z tego że dobrała do koloru okien :) Jest to kwetia gustu więc ciężko doradzać. Mogę podesłać foty na priv. Pozdr. i życze powodzenia w doborze koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem w firmie inter-decor z żor - można się dogadać, a ceny nawet atrakcyjne

Wystawiają, a przynajmniej wystawiali się na allegro (dawno nie sprawdzałem)

Popytaj też w firmie Atex bodajże - znajdziesz ich na necie (okolice gliwic), ceny też swojego czasu mieli bardzo konkurencyjne.

Nie wiem jak ta firma na tyłach elektrowni (za wordem jak się jedzie do gliwickiej) - miał ktoś z nią do czynienia? Jakieś opinie?

Firma za Elektrownią tania nie jest. Mają na stronie http://topkamien.pl cennik, więc można sprawdzić, ale jak brałem od nich w zeszłym roku to dawali rabaty do 20%. Poza tym mają materiał w dużym wyborze i na bieżąco, wszystko ważą, wystawiają rachunki. Może warto się z nimi skontaktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...