Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Gość 80mariusz80

@GabrysiaBP

ja kupowalem w Orzeszu Gardawicach, piaskownia http://www.jarub.pl Znajdziesz tam cennik na piasek II gatunku. Na stronie bedziesz tez miec kontakt na transport - w zaleznosci ile ton potrzebujesz.

Piasek plukany [i gatunek] do malty bralem we firmie Sakem z Lazisk Gornych http://www.sakem.pl. Jest to handlarz materialow sypkich, ale dal mi lepsze ceny od niejednej hurtowni budowlanej. Jestem z powiatu mikolowskiego, nie wiem czy Ci sie bedzie oplacalo to wszystko do Rybnika czy skad jestes. Sprawdzic, zadzwonic zawsze mozesz.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 80mariusz80

@bdan

Tak jak pisalem: Jarub i Sakem odnosnie mnie. Na stronie Jaruba znajdziesz kilkanascie kontaktow do szoferow wanien/lodek ktorzy Ci przywieza piasek.

Z tego co wiem to piasek w HMB pochodzi z 3 zrodel:

1) Orzesze-Gardawice [jarub.pl]

2) Kotlarnia kole Kedzierzyna Kozla [ponoc dobry plukany]

3) chyba Bierawa w opolskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bdan,

my np. braliśmy z tartaku w Warszowicach.

Drewno bardzo wysokiej jakości.

 

Już ruszyłaś ostro z budową, na jakim jesteś etapie ?

 

 

Zalane ławy. Niestety nie obyło sie bez nerwów, bo zaczęliśmy dwa tygodnie temu, no a to był deszczowy tydzień. Na szczęście już są zalane.

Śledze Twoje posty. widzę, że Ty już ostro do przodu. Kiedy planujesz przeprowadzkę? Ciekawa jestem efektów pracy Twojej dekoratorki wnętrz, ale niestety zdjęć nie zamieszczasz. Pozostaje chyba wycieczka rowerowa i umówienie sie na kawkę na budowie.

Pozdrawiam cieplutko.

 

Muszę podzwonic po tych tartakach i porównać ceny. Na chwilę obecną szukam taniego piasku do fundamentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoich zdjec Danusiu tez nie widac :p

pozdrawiam

 

Na razie nie ma się czym jeszcze pochwalić - w przeciwieństwie do Was, super Wam ta budowa idzie. A druga sprawa to ja chyba nie potrafiłabym dodać tych zdjęć. Może w przyszłości sie pojawią.

 

queene

 

Po ile mają tam więźbą. Masz może ne telefonu do nich?

 

Może ktoś ma do odsprzedania stemple 3 m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wynegociowalem bardzo dobre ceny w firmie Bud Bet

tu masz namiar na przedstawiciela 691665999

Hej, to może podaj te ceny..... :)

 

Napiszcie jeszcze prosze gdzie najlepiej pytać o więźbę. Gdzieś już było, ale przeszukać 130 stron trochę ciężko
Tartak Olczyk lub U Burego w Istebnej. Wszystko na telefon i mail. Kupowałem w Istebnej ostatnio podbitkę świerkową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...