Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Witam

Poproszę kolegów i koleżanki o ew namiar na komin systemowy do kominka jednociągowy z wentylacją potrzebn na dość szybko i ew gdzie mogę kupić veluxy tanio, w którym składzie mają rozsądne ceny. Aktualnie też poszukuję wiięźby wiec jakb ktoś był łaskaw podać wynegocjowane cen w poszczególnch tartakach. (najbliżej mi na razie do tartaku ze świerklan impregnacja zanurzeniowa 640 zeta za kubik bez faktury) może gdzieś jest taniej?.

 

odnośnie betonu również polecam BudBet - beton solidny dobre ceny płaciłem ostatnio za strop po 205 zeta za kubik

 

pozdrawiam i liczę na namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Zalane ławy. Niestety nie obyło sie bez nerwów, bo zaczęliśmy dwa tygodnie temu, no a to był deszczowy tydzień. Na szczęście już są zalane.

Śledze Twoje posty. widzę, że Ty już ostro do przodu. Kiedy planujesz przeprowadzkę? Ciekawa jestem efektów pracy Twojej dekoratorki wnętrz, ale niestety zdjęć nie zamieszczasz. Pozostaje chyba wycieczka rowerowa i umówienie sie na kawkę na budowie.

Pozdrawiam cieplutko.

 

Muszę podzwonic po tych tartakach i porównać ceny. Na chwilę obecną szukam taniego piasku do fundamentów

 

 

 

Nasza przeprowadzka : przełom czerwca - lipca.

Aż strach się bać....

:cool:

 

Efekty prac dekoratorki fajne, do dzisiaj służy mi radą w sprawie innych pomieszczeń ( gratis, tak z dobrego serca ).

Dodam jeszcze, że jedną łazienkę też zaaranżowała mi gratis.

 

Zresztą inwestycja w dekoratorkę zwróciła się już przy kupnie.... samych płytek na podłogę ( cały parter ). :eek:

Dostała takie upusty, że mogłam sobie tylko o takich pomarzyć.

Taka prawda.

Więc w zasadzie mimo wynagrodzenia dla niej, ostatecznie jestem na duuużym plusie.

 

I wogóle jest fajna i ma boskie pomysły, uwielbiam ją.

:)

 

Powodzenie w zmaganiach budowlanych !

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma się czym jeszcze pochwalić - w przeciwieństwie do Was, super Wam ta budowa idzie. A druga sprawa to ja chyba nie potrafiłabym dodać tych zdjęć. Może w przyszłości sie pojawią.

 

queene

 

Po ile mają tam więźbą. Masz może ne telefonu do nich?

 

Może ktoś ma do odsprzedania stemple 3 m?

 

cena za wstepnie zaimpregnowany kubik więźby to 630 zl netto do małej negocjacji, szalunki zalezy od jakości 300-450 zl/netto/kubik, transport w cenie, tel 505119553, wiem że niektórzy dystrybutorzy z Rybnika zaopatruja sie u niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą inwestycja w dekoratorkę zwróciła się już przy kupnie.... samych płytek na podłogę ( cały parter ). :eek:

Dostała takie upusty, że mogłam sobie tylko o takich pomarzyć.

 

Trzeba szukac w sieci. Ja np. plytki do kuchni kupilem po 40 pln / m2, przy czym ten model najtanszy byl w Metachemie w Marklowicach po ponad 70 pln :-) Oplacalo sie zaplacic ~100 pln za kuriera (paleta) - na samych ~12m2 jestem ze trzy stowki do przodu :) Wogole ogrom rzeczy kupywalem przez siec - cala armatura, umywalki, meble lazienkowe, prysznic, kibelki, geberity etc - wszystko wysylkowo. Jak ktos nie szuka dobrze to ma te 30-40% "w plecy" na calej wykonczeniowce - na samych materialach !! :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem.

;-)

 

Ja też kupuję na internecie - baterie, hiszpańskie płytki do jednej z łazienek ( różnica w cenie była 50 zł na metrze ) itp. itd.

Jednak wszystkiego w necie kupić się nie da - często tego, co sobie upatrzyłam po prostu nie było na necie i musiałam kupić w sklepie.

 

Ale mam jedną zasadę : to, co chcę kupić na necie wcześniej MUSZĘ zobaczyć na żywo, w "realu".

Nigdy nie kupiłabym bez zobaczenia tego na własne oczy, muszę podotykać i koniec !

Taką manię mam.

 

Daga&Adam,

aaaaaaaa, gruntowałam ściany Twoim "Śnieżka Grunt" !

Kupiłam 12 wiaderek, gruntowałam dwukrotnie.

Wynik rewelacyjny, dzięki za radę !

Nawet mój malarz jest w szoku, nigdy nie miał do czynienia z tym gruntem - naprawdę super wyrównuje nierówności.

Był bardzo zaskoczony.

Ja też, ściany wyglądają naprawdę dobrze.

DZIĘKI !

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim, mam prosbe jak juz dajecie jakis namiar i ceny na prw to lepiej napiszcie tytaj na glownym to wszystkim se to przyda!

 

czy ten beton z budbetu to b20? bo ja placilem w budozbycie po 220 zl kubik za b20 :( a beton z lubaru to faktycznie bardzo duzo ludzi nie chwali jego jakosci, ze duzo popiolow dodaja itd. mysle , ze czlowiek i tak nie jest w stanie sam ocenic jakosci betonu bo musialby miec jakies porownania w kuciu bo na oko nikt nie odrozni b10 od b20 (chyba).

 

Aga - ile taka pani dekorator bierze za kompleksowe zaaranzowanie pomieszczen w calym domu?

 

a do Ciebie Danusiu jak chcesz dodac zdjecie to klikasz na ta ikonke z drzewkiem nad tekstem i tam musisz wkleic linka gdzie trzymasz zdjecia. osobiscie wrzucam najpierw obrazy na foto.onet.pl, calkowicie darmowo i szybko mozna wrzucic kazda ilosc fotografii, jedynym warunkiem jest konto pocztowe z onetu :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.jestem nowa na tyym forum i chcialabym sie z wszystkimi przywitac i od razu przeprosic jesli cos mi pojdzie nie tak bo jeszcze do konca nie wiem jak to forum funkcjonuje.Zaczynam budowe w Rybniku-Kamieniu.Pierwsze wbicie łopaty 22.04.2010.Czytam Was już od dłuższego czasu i wiem że posiadacie wiedze, której ja jeszcze nie mam a z ktorej chcialabym skorzystac jesli pozwolicie:)Mam mnóstwo obaw i wielkiego stracha czy podołam temu wyzwaniu jakim jest budowa domu, tym bardziej,że buduję sama:)Taka Zosia-Samosia.Jestem na etapie budowy fundamentów.Pozdrawiam wszystkich Ślązoków serdecznie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak narazie złego słowa na Lubar powiedzieć nie mogę,wszystko na telefon,szybko realizują moje dostawy,a beton uważam super jakości,budowlańcy bardzo go chwalą.

Zresztą jak się rozejrzycie po Rybniku i nie tylko to auta z Lubaru na każdym zakręcie zobaczycie.Ja bardzo dużo jeźdżę i żadnej firmy nie widzę tak dużo jak właśnie Lubaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem sporo materiałów w Lubarze i nie moge powiedzieć złego słowa , beton był dobry brałem też z Budo Zbytu jedni psioczą na drugich a sprzedawają to samo:)

 

Jeżeli chodzi o łazienki i armature itd warto zajrzeć do Hermesu na 1p mają też sklep internetowy i najniższe w Polsce ceny na niemiecką armature Hansa

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9675335

http://www.eurostyl.rybnik.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...