Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

guenne, idź do urzędu po te pozwolenie bo na pewno jest wydane tylko oni nie informują o tym.... my tak mieliśmy. Czekaliśmy do 65 dni a okazało się że było wydane wcześniej tylko nikt nie raczył nas powiadomić.. :/ jak nie będzie to możesz złożyć zażalenie do organu wyższego stopnia. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

guenne, idź do urzędu po te pozwolenie bo na pewno jest wydane tylko oni nie informują o tym.... my tak mieliśmy. Czekaliśmy do 65 dni a okazało się że było wydane wcześniej tylko nikt nie raczył nas powiadomić.. :/ jak nie będzie to możesz złożyć zażalenie do organu wyższego stopnia. Pozdrawiam

 

gwoli wyjasnienia: Queene ;)

a do urzedu miasta zapraszaja mnie srednio raz w tygodniu i za każdym razem dowiaduje sie ze jeszcze nie jest gotowe, teraz juz olałam sprawe i czekam ten ustawowy termin i pójde tego ostatniego dnia

 

a jeszcze co do Lubaru - musiałam kilkakrotnie sie upominać żeby otrzymać wycene, obiecano w 4 dni czekałam ponad 2 tyg bo pani poszla sobie na urlop, koleżanka natomiast usłyszała gdy zadzwoniła w wyznaczonym terminie po kosztorys że przeciez nie ona sama buduje wiec powinna poczekać...natomiast beton - słyszałam od kilku osób że peka...więc te dwie sprawy złozyły sie na to że wolałam dołozyć te 7zl więcej i zamówić tam gdzie inaczej mnie potraktowano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***LAZAR-E Żory opinie***

Witam!

Czy ktoś zetknął się z tą firmą: http://www.lazar-e.pl/ i ma jakieś opinie na jej temat?

Chodzi mi głównie o dostawę tarcicy i stali,strzemion na zbrojenia domów.

Pozdrawiam.

Mariusz

 

Witam!

W ubiegłym roku kupowałem od nich całą stal na budowę domu. Jakość i terminowość dostaw bez zarzutu. Nie są jednak ponoć zbyt tani, ale to chyba nie jest najważniejsze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, cena za ten beton jest cena brutto czy netto? jak mi robili wyceny w skladach to wszedzie bylo kolo 230 zl brutto i dostalem w budozbycie po 225 zl brutto z przywozem i pompa ?! co do betonu to jak szukalem wykonawcow to mowili ze na betonie po wylaniu plyty mozna juz murowac po 3 dniach od wylania a na tym z lubaru troche dluzej i tez mieli jakas wpadke z duzym projektem- ze za duzo popiolow daja i cos tam jeszcze. ale jak juz pisalem wczesniej jak bedziemy po tym betonie chodzic i ukladac meble to kazdy beton napewno wytrzyma obojetnie gdzie go kupimy! na niego przychodzi super mocna wylewka

 

co do PNB to pod koniec 2008 starostwo pozwolenie na budowe wydalo w przeciagu 2 tygodni, ostanio przed ruszeniem z robotami mialem zmiane konstrukcyjna w projekcie i tez bylo gotowe po 10 dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabiutkie te targi rybnickie, oj słabiutkie ;/ nie było czego oglądać

ale opłacało sie żeby dostać -5% z budozbytu :D

też dostałam od ich beton po 225zl a z Lubaru po 218zl ale zdecydowałam sie na budozbyt, handlobud też jest moim zdaniem bardzo ok jeśli ktoś ma blisko Wodzisławia -maja chyba najlepsza oferte na Robena nawet budozbyt ich nie pobił, choc widziałam że po Rybniku już też się "wożą" auta z handlobudu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.jestem nowa na tyym forum i chcialabym sie z wszystkimi przywitac i od razu przeprosic jesli cos mi pojdzie nie tak bo jeszcze do konca nie wiem jak to forum funkcjonuje.Zaczynam budowe w Rybniku-Kamieniu.Pierwsze wbicie łopaty 22.04.2010.Czytam Was już od dłuższego czasu i wiem że posiadacie wiedze, której ja jeszcze nie mam a z ktorej chcialabym skorzystac jesli pozwolicie:)Mam mnóstwo obaw i wielkiego stracha czy podołam temu wyzwaniu jakim jest budowa domu, tym bardziej,że buduję sama:)Taka Zosia-Samosia.Jestem na etapie budowy fundamentów.Pozdrawiam wszystkich Ślązoków serdecznie:)

 

Bardzo mi miło powitać "krajankę":) , z drugiej strony Rybnika.

Fajnie, że się ujawniłaś.

Nie przejmuj się wpadkami , bo każdy je miał na tym forum.

Oczywiście to forum jest po to, zeby czerpać z niego wiedzę ile się da, czytać i pytać jak jakiś problem się pojawi.

W razie kłopotów z funkcjonowaniem forum zawsze można zapytać moderatora.

Gratuluję wbicia łopaty i trzymam kciuki za postępy na budowie.

Hmmmm, może kiedyś przy okazji wpadnę na jakąś wizytację;)

 

pozdrawiam Ślonzoczkę

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co z tym betonem po 200zl, wczesniej kazdy sie chwalil a teraz niema komu napisac czy to cena brutto czy netto?

na targach faktycznie byla kicha i kolejny raz odnioslem wrazenie , ze z firma ap-zory rozmawia sie bardzo ciezko!!! nie sluchaja co klient potrzebuje tylko "tak sie nie da, tak sie nie robi"! ale jak sie daje okna do wyceny w innych firmach to mowia "nie ma problemu" "specjalnie cos wzmocnimy bo duzy wymiar" itd...

gdzie kupowac okna?

 

co do stali to doradzaja czekac, ze cena sztucznie poszla do gory i sie nie sprzedaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wy na takie udekorowanie bramy garazowej ? :):):|)

http://bi.gazeta.pl/im/7/7776/z7776237X.jpg

 

aalbo takiej np?

http://bi.gazeta.pl/im/4/7776/z7776244X.jpg

 

http://bi.gazeta.pl/im/9/7776/z7776239X.jpg

 

Koszt nadruku na pojedynczą bramę garażową to około 170 Euro.

 

Hmmm :) ciekawe rozwiązanie, jednak tej wersji z mięskiem chyba bym nie wybrała :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na targach faktycznie byla kicha i kolejny raz odnioslem wrazenie , ze z firma ap-zory rozmawia sie bardzo ciezko!!! nie sluchaja co klient potrzebuje tylko "tak sie nie da, tak sie nie robi"! ale jak sie daje okna do wyceny w innych firmach to mowia "nie ma problemu" "specjalnie cos wzmocnimy bo duzy wymiar" itd...

gdzie kupowac okna?

 

Witam.

Brałem na swój dom okna i parapety akurat też z AP Żory - okna białe a parapety z kompozytu "jasny marmurek". Niektóre okna dorabiali na wymiar, jedno mam trójkątne i nie było z tym żadnych problemów. Montaż był też z AP Żory z tym, że do parapetów to montowała jakaś firma będąca chyba ich podwykonawcą. Miałem kontakt z konsultantem bezpośrednio z AP Żory - był fachowy i terminowy. Jedyne co mogę "mieć im za złe" to to, że mnie nie zmusili do natychmiastowego zerwania folii z okien a później już po tynkach okrutnie się z tym męczyliśmy. No ale firma pożyczyła mi gratis parowniczkę do tej folii to trochę pomagało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi miło powitać "krajankę":) , z drugiej strony Rybnika.

Fajnie, że się ujawniłaś.

Nie przejmuj się wpadkami , bo każdy je miał na tym forum.

Oczywiście to forum jest po to, zeby czerpać z niego wiedzę ile się da, czytać i pytać jak jakiś problem się pojawi.

W razie kłopotów z funkcjonowaniem forum zawsze można zapytać moderatora.

Gratuluję wbicia łopaty i trzymam kciuki za postępy na budowie.

Hmmmm, może kiedyś przy okazji wpadnę na jakąś wizytację;)

 

pozdrawiam Ślonzoczkę

Edzia

 

Dzieki za miłe powitanie:)U mnie dzisiaj lali chudziak - 185zl brutto z pompą i przywozem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłam okna w AP Żory i jak narazie z doradztwa jetem bardzo zadowolona.Byłam bezpośrednio w firmie i rozmawiałam z panem Markiem,super fachowiec.Na targach kiedyś byłam i tam był bardzo niemiły i niekompetentny starszy pan,może na niego trafiliście.Okna mamy róźne,na specjalne zamówienie duże tarasowe.mam nadzieję,że się sprawdzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...