Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Witam. Mam do sprzedania pozostałości z budowy:

1. Skrzynka "erbetka"+ kabel 13 m dł za 200 zł

2. Wełna mineralna Rockwool - 1 rolka(4m2) 15 cm gr. za 40 zł

3. Piecyk "koza" + rura 2m i 2 kolanka za 150 zł

4. Stemple budowlane ok. 140 szt. dł. 2.7m. Cena 3.50 zł za szt

 

http://img85.imageshack.us/img85/7941/rb1g.jpg

 

http://img383.imageshack.us/img383/8692/rb3.jpg

 

http://img18.imageshack.us/img18/894/kozaj.jpg

 

 

hej jestem zainteresowana zakupem stempli napisz mi swój numer telefonu jak najszybciej pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam. A my powoli kończymy stan surowy. Z czystym sumieniem mogę polecić mojego chalangra. Facet z Radlina, emeryt, zawsze pierwszy na budowie i ostatni odjeżdza dopiero jak ma wszystko pomyte i posprzątane. Zero alkoholu, bardzo pracowity. Jak by kogoś interesowały namiary to pisać na priv. ("Daje głowe za niego")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dawno mnie tu nie było a niedługo ruszam z kopyta i szukam sprawdzonej ekipy na stan surowy - będę wdzięczny za wszelkie namiary :-)

 

Przy okazji, jakiś czas temu była tu poruszana przez m.in. mucia, krzyk123, viperolo kwestia studni. Czy skorzystaliście już z jakiejś firmy,

bo przymierzam się do tego?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A my powoli kończymy stan surowy. Z czystym sumieniem mogę polecić mojego chalangra. Facet z Radlina, emeryt, zawsze pierwszy na budowie i ostatni odjeżdza dopiero jak ma wszystko pomyte i posprzątane. Zero alkoholu, bardzo pracowity. Jak by kogoś interesowały namiary to pisać na priv. ("Daje głowe za niego")

 

Jeżeli to nie problem to podeśli namiar na prv. Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dawno mnie tu nie było a niedługo ruszam z kopyta i szukam sprawdzonej ekipy na stan surowy - będę wdzięczny za wszelkie namiary :-)

 

Przy okazji, jakiś czas temu była tu poruszana przez m.in. mucia, krzyk123, viperolo kwestia studni. Czy skorzystaliście już z jakiejś firmy,

bo przymierzam się do tego?

 

Pozdrawiam.

 

U mnie studnie kopał ręcznie z ekipą taki gościu z Żor - górnik de facto ale kopanie studni to u niego rodzinne. Nie powiem studnie wykopał i sam szukał wody przy użyciu różdżki. Niestety źródło miało być na 5 betonach a wkopaliśmy łącznie 11-naście sztuk tych betonów.

 

No nie powiem woda jest - teraz mam jej prawie na równo z ziemią, chociaż do końca nie wiemy czy to źródło czy to woda zaskórna - bo poziom wody w Kamieniu wszędzie jest b. wysoki.

 

Studnia służy mi jedynie do podlewania działki mycia samochodu itp. tak że się tym za bardzo nie przejmuje. Zobaczymy jak będzie susza czy woda się utrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie studnie kopał ręcznie z ekipą taki gościu z Żor - górnik de facto ale kopanie studni to u niego rodzinne. Nie powiem studnie wykopał i sam szukał wody przy użyciu różdżki. Niestety źródło miało być na 5 betonach a wkopaliśmy łącznie 11-naście sztuk tych betonów.

 

No nie powiem woda jest - teraz mam jej prawie na równo z ziemią, chociaż do końca nie wiemy czy to źródło czy to woda zaskórna - bo poziom wody w Kamieniu wszędzie jest b. wysoki.

 

Studnia służy mi jedynie do podlewania działki mycia samochodu itp. tak że się tym za bardzo nie przejmuje. Zobaczymy jak będzie susza czy woda się utrzyma.

 

Mi również potrzebna jest tylko do podlewania. Będę wdzięczny za namiary na priva.

 

Wracając do ekipy, czy ma ktoś może namiary do ekipy polecanej przez starych tutaj jeszcze forumowiczów, m.in wiewiórę i chyba mucię albo mamulca,

bo z tego co czytałem, to byli bardzo sprawni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

potrzebował bym kamień <kruszywo, gruz> na utwardzenie drogi

prosze o namiar :)

 

609 775 446 - Andrzej, berga po 370 (niesort) i 450 (sort 0-60) z transportem (ok 16-17t). Polecam, choc jak sie umowisz z nim na wiecej niz "za dzien" to lepiej rano w ten sam dzien jeszcze mu przypomniec telefonicznie bo chlop zarobiony jest i czasem zapomina :) :) Ale polecam.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: facet od koparko ładowarki chce 2000 zł za wykopanie "dziury" he i jeszcze pełno narzekania że mało miejsca, że piasek itp. Raczej go nie weźmiemy ale nie wiem czy to dużo czy taki standard ?

Pozdrawiam

 

Jak za samą koparkę to strasznie drogo.... średnio roboczogodzina kosztuje 80 zł za koparkę

 

Ja płaciłem 2 tygodnie temu za 17 h koparki i 12 godzin auta (10 t ) 1900 zł

 

rogul

Jeśli chcesz gruz to wejdź na stronkę rybika do działu ogłoszenia i zakładki podaruję..... tam chętnie ktoś ci odda gruz za darmo pokryjesz tylko środek transportu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za samą koparkę to strasznie drogo.... średnio roboczogodzina kosztuje 80 zł za koparkę

 

Ja płaciłem 2 tygodnie temu za 17 h koparki i 12 godzin auta (10 t ) 1900 zł

 

Przeciez wszystko zalezy jaka ta dziura:) U mnie w 2007 zeszlo 30h i placilem wtedy 2700 pln (ceny nie zmienily sie za wiele - ok 80-90 pln / 1h). Mam b. glebokie piwnice i wykop w najwyzszym miejscu mial 4m :-)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...