Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

witam,rozmawiałem dzisiaj ponownie z tą firmą i jest tak:dla "naszej grupy" -na razie jest nas trzech,jeśli zdecydujemy się wiercić studnie w maju to cena jest 220zł netto(paragon,fakt-vat+22%)za mb z materiałem.wszystko jest w cenie tj,obsypka,filtr,materiał,płukanie i badanie wydajności,osobno pompa ale też pomagają wybrać mają ze 40 albo i więcej do wyboru.Nie korzystają z radiastety ,mają duże doświadczenie w tym fachu.proszę zajrzeć na ich strone internetową im zadzwonić do tego pana w razie wątpliwości tel.502318815
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

mam pytanie: gdzie w Rybniku lub okolicach najtańsze siatki ogrodzeniowe?

Czy ktoś zna tanią ekipę wykonującą ogrodzenia z siatki?

 

witam

 

poszukaj na allegro, ja kupiłem tanio, firma była bodajże z Skarzyska-kamiennej, dowiezli gratis przy okazji transportu do opola,

produkują wszystko słupki i siatkę, maja bardzo dobre ceny, u nas w okolicy szukałem i były dużo wyższe.

 

a co do montażu wypozyczyłem wiertnice do gleby za 100zł / dzien i 60 słukpów zrobilismy na gotowo w 10 godzin.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Rybnik miasto z Ikrą.........

Rozmawiając z tym Panem, dostrzegłem na ścianie za jego plecami bardzo ładny bilbord - Rybnik, miasto z Ikrą. Zachciało mi się śmiać..........

 

pozdrawiam

 

U Burmistrza Mikołowa wisi w sekretariacie "Eko Laur 2005". Z dopiskiem "Za działalność na rzecz ochrony środowiska". Ale to było 5 lat temu i teraz się zmieniło...

Gazownia planowała położenie gazociągu na kilku ulicach w mojej okolicy, zrobili projekty, zawieźli do miasta. Miasto w warunkach uzgodnieniowych zażyczyło sobie odtworzenia nawierzchni z kostki rozbieralnej na całej szerokości drogi. (Obecnie drogi są krzywe, asfaltowe, z dziurami, bez chodników).

Nie ma to jak znaleźć jelenia, który zrobi miastu za darmo drogi. Dla niewtajemniczonych: standardem jest odtworzenie nawierzchni na szerokości 1 m. Odtworzenie = zrobienie jak było wcześniej.

Oczywiście jeleń sie nie znalazł i gazu póki co nie będzie... Nic tylko palić węglem i zdjąć Laur z wystawki w sekretariacie....

 

Smaczku sprawie dodaje fakt, że miasto ma kasę z EU na kanalizację w tym rejonie i i tak będzie te drogi robiło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Copec, Basia67

projekt zewnętrznej instalacji gazowej ( działka ) i wewnętrznej ( już w domu ) zrobił mi pan z Gazownictwa w Wodzisławiu - p. Bartoń.

Tel. kom. bezpośrednio do niego : 692-813-224

Koszt bodajże 450 zł + VAT.

Wszystko poszło bardzo sprawnie, pan jest miły i znacznie przyspieszył moją sprawę.

W końcu jest pracownikiem Gazownictwa.

;-)

 

Do tego załatwił mi wpis "Kierownika Budowy" ( bo budowa instalacji to tak jakby osobna budowa i wymaga założenia osobnego "Dziennika Budowy" oraz Kierownika Budowy z takimi uprawnieniami ) - 200 zł.

Faceta nawet na oczy nie widziałam.

 

A wykonawca instalacji - to pan zaś polecony od tego pana z Gazownictwa.

P. Gudalewski : 502-352-850

 

Za wykonanie instalacji ( kuchenka gazowa i kocioł gazowy ) wyszło 2 tys. zł :

- robocizna 5 pkt. x 200 zł = 1000 zł ( mam kocioł i kuchenkę gazową ). Niestety nie pamiętam już, jak liczą owe punkty.

- materiały 1.000 zł.

 

W sumie przyłącze gazu plus wykonanie całej instalacji ( w tym cała dokumentacja ) - wyszły mnie 4.958 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,rozmawiałem dzisiaj ponownie z tą firmą i jest tak:dla "naszej grupy" -na razie jest nas trzech,jeśli zdecydujemy się wiercić studnie w maju to cena jest 220zł netto(paragon,fakt-vat+22%)za mb z materiałem.wszystko jest w cenie tj,obsypka,filtr,materiał,płukanie i badanie wydajności,osobno pompa ale też pomagają wybrać mają ze 40 albo i więcej do wyboru.Nie korzystają z radiastety ,mają duże doświadczenie w tym fachu.proszę zajrzeć na ich strone internetową im zadzwonić do tego pana w razie wątpliwości tel.502318815

 

Ja też oficjalnie potwierdzam swój akces, u mnie co prawda woda tylko do ogródka,

ale chcę to zrobić i mieć spokój.

Także wygląda że jest nas trzech :-)

 

Zastanawiam się tylko jak będą szukali tej wody, ale w tej sprawie zadzwonię tam dzisiaj.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) dziś Pan z Lubaru poinformował mnie że stal tanieje hm poradził zaczekać ze dwa tygodnie, więc chyba kupimy tylko na fundamenty na razie :) wykop już jest tylko pogoda nie ta :/ Pozdrawiam

 

juz pisalem tydzien temu albo i ze dwa, ze ma taniec :) na "szczescie" pogoda ma do konca przyszlego tygodnia uniemozliwic prace zwiazane z szalowaniem stropu wiec moze sie doczekam nizszych cen stali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dobrze niech tanieje, właśnie przymierzamy się do kupna stali na stropy. Co ciekawe - szukamy stali fi8 gatunku A3N i w wielu hurtowniach, składach, sklepach, itp. sprzedawcy nie są w stanie powiedzieć mi jaki gatunek stali sprzedają :) Jedynie Lubar i Matuszek potwierdzili, ze taką stal mają...Budozbyt i Majnusz mają - ale akurat nie na składzie :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o FUCK :/

wlasnie napisali na onecie takie cos :

 

"Fatalne wieści pogodowe. Ma padać do czerwca

http://m.onet.pl/_m/61730d20a933fc33e92481880674fa48,5,1.jpg Parasol może pomóc w czasie deszczu

http://wiadomosci.onet.pl/_i/_logo/afp.jpg

 

 

 

Pada i będzie padać, prognozy pogody nie pozostawiają żadnych złudzeń. Wszystkich, którzy planowali urlop w maju, może spotkać niemiła niespodzianka.

 

Od początku maja pogoda w Polsce nie rozpieszcza, pokrzyżowała plany wielu Polakom związane z długim weekendem, teraz prognozy są zatrważające – opady deszczu, które nawiedzają nasz kraj skończą się dopiero w… czerwcu.

 

Prognozy na najbliższe dni dla całego kraju są bardzo podobne. Będzie mokro, zarówno w Polsce południowej, jak i północnej. Na terenie całego kraju spodziewane są również burze. Prognozy przewidują znaczącą poprawę aury dopiero na przełomie maja i czerwca.":bash:

 

sprzedaz stali tak spadnie, ze beda ja nam wciskac za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również szukam projektanta do instalacji gazowej oraz wykonawcy do podłączenia instalacji. Proszę o ewentualne namiary na wykonawców lub projektanta oraz o podanie kosztów wykonania w/w/ prac.

Witam jeśli chodzi o instalacje to mogę polecić firmę Permont s.c, która istnieje od 1990roku. Jej szef jest moim sąsiadem wielokrotnie robił u nas z gazem w domu jest rzetelny fachowy gorąco polecam. Zajmuje się on instalacjami gazowymi, ma uprawnienia, instalacje wodne, kanalizacja, centralne ogrzewanie, podłogówka, kotłownie gazowe i węglowe, klimatyzacja, wykonastwo we wszystkich technologiach łącznie ze spawaniem. Jest odpowiedzialny idzie się z nim dogadać doradzi wytłumaczy i na wszystko daje gwarancję. Nieraz już poprawiał po innychwykonawcach. Można spróbować i się przekonać oto jego numer:602683253. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i dziękuję wam za informacje tymi namiarami próbuję się wam trochę odwdzięczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli chodzi o instalacje to mogę polecić firmę Permont s.c, która istnieje od 1990roku. Jej szef jest moim sąsiadem wielokrotnie robił u nas z gazem w domu jest rzetelny fachowy gorąco polecam. Zajmuje się on instalacjami gazowymi, ma uprawnienia, instalacje wodne, kanalizacja, centralne ogrzewanie, podłogówka, kotłownie gazowe i węglowe, klimatyzacja, wykonastwo we wszystkich technologiach łącznie ze spawaniem. Jest odpowiedzialny idzie się z nim dogadać doradzi wytłumaczy i na wszystko daje gwarancję. Nieraz już poprawiał po innychwykonawcach. Można spróbować i się przekonać oto jego numer:602683253. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i dziękuję wam za informacje tymi namiarami próbuję się wam trochę odwdzięczyć.

 

Zapomniałamjeszcze podać namiary na pana projektanta, który współpracuje z tym panem Bogdanem z firmy Permont jego namiary to 602692518. Zatem można załatwić wszystko za jednym razem i projekt i wykonastwo i fachową pomoc i doradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

poszukaj na allegro, ja kupiłem tanio, firma była bodajże z Skarzyska-kamiennej, dowiezli gratis przy okazji transportu do opola,

produkują wszystko słupki i siatkę, maja bardzo dobre ceny, u nas w okolicy szukałem i były dużo wyższe.

 

a co do montażu wypozyczyłem wiertnice do gleby za 100zł / dzien i 60 słukpów zrobilismy na gotowo w 10 godzin.

 

pozdrawiam

 

A możesz się podzielić namiarem na wypożyczalnię takiego ustrojstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...