Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Myśmy montowali bramę garażową po tynkach, firmy Normstal , przyzwoita cena, narazie jesteśmy zadowoleni

 

Mozna montować przed tynkami ale trzeba przygotować wnękę tam gdzie bedzie mocowane prowadzenie, później tynkarz nie dojdzie, Prawda jest taka że lepiej poczekać bo itak wszystko zaciaprają:) Ja zamontowałem wczesniej ale nie tynkuje garażu , u góry dałem styropian 12cm z siatką boki w kafelkach....( sciany z Ytong-u)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Mozna montować przed tynkami ale trzeba przygotować wnękę tam gdzie bedzie mocowane prowadzenie, później tynkarz nie dojdzie, Prawda jest taka że lepiej poczekać bo itak wszystko zaciaprają:) Ja zamontowałem wczesniej ale nie tynkuje garażu , u góry dałem styropian 12cm z siatką boki w kafelkach....( sciany z Ytong-u)

 

Zalezy od tynkarzy! Ja montowalem bramy przed - chocby z uwagi na to zeby moc zamknac budynek (a trzeba, bo przed tynkami przeciez trzeba zrobic chocby instalacje elektryczna, a kable lubia byc kradzione :). Oczywiscie tak jak piszesz - trzeba otynkowac wewnetrzna strone sciany gdzie bedzie montowana brama - ja ja otynkowalem sam i wyszlo OK ;) Tynkarze wszystko dokladnie obkleili i nie ma sladu - brama nieuszkodzona, nieporysowana, jak nowa :) Tylko naped montowalem w pozniejszym czasie. Fakt, ze tez nie tynkowalem sufitu i tez bede tam kleil styropian wiec moze dzieki temu byl duzo mniejszy syf :-)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do sprzedania wyciąg budowlany. Składa się z maszyny wyciągowej zasilanej na siłe, masztu z rury stalowej fi 100 łączonej na kołnierz długości ok 5m, i ramie. Wyciąg można zobaczyć u mnie na budowie, jeszcze stoi więc można go wytestować. Jak ktoś by chciał to mogę wysłać zdjęcia. Cena 1500 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga&Adam - pisałeś wątku ( http://forum.muratordom.pl/showthread.php?122953-ZAG%C4%98SZCZARKA-PORZYCZY%C4%86-CZY-KUPI%C4%86-OTO-JEST-PYTANIE-)) o tym, że w naszym rejonie znalazłeś dwie wypożyczalnie sprzętu dobrze wyposażone. Czy możesz podać namiary. I jeszcze, co polecasz ze swojego doświadczenia do ubijania piasku zagęszczarkę, czy skoczka.

Pozdrawiam

 

Ps. Wysyłałam do Ciebie wiadomość na priv - ale nie wiem czy doszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam w internecie firmę z Żor, wysłałam zapytanie w sprawie ceny piasku czy pospółki do zasypania fundamentów. Właśnie dostałam odpowiedź, że koszt ok 24 zł/t już z transportem, ale tylko duże auta.

 

Adres strony internetowej tej firmy: http://inter-decor.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=61&Itemid=71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to jest 65l i trzeba z Koziegłów przywieźć,

ja kupiłem po 7zł za 80l w jakimś ogrodniczym na trasie Gliwice - Tarnowskie G.

Czekanów? Szałsza?

na giełdzie kwiatowej w Tychach podobno można kupić po 6zł

 

Właśnie jak się doczytałam,to transport sporo wyniesie.

Musze się wybrać na giełdę kwiatową,bo już od dawna chcę tam pojechać;)

Dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga&Adam - pisałeś wątku ( http://forum.muratordom.pl/showthread.php?122953-ZAG%C4%98SZCZARKA-PORZYCZY%C4%86-CZY-KUPI%C4%86-OTO-JEST-PYTANIE-)) o tym, że w naszym rejonie znalazłeś dwie wypożyczalnie sprzętu dobrze wyposażone. Czy możesz podać namiary. I jeszcze, co polecasz ze swojego doświadczenia do ubijania piasku zagęszczarkę, czy skoczka.

Pozdrawiam

 

Ps. Wysyłałam do Ciebie wiadomość na priv - ale nie wiem czy doszła

 

Jedna to ta o ktorej juz wspominalem wczesniej -> w Niedobczycach na przeciwko Zabki (jadac z gorki za lukiem w prawo - po lewej stronie). Oni maja glownie zageszczarki (roznej wielkosci, z operatorem lub bez). Tel do nich -> 602 850 823. Druga do glownie elektronarzedzia - maja duzy wybor mlotow, wiertarek i innych tego typu ale maja tez zageszczarki) - tel. 324553512 - Wodzislaw Sl. ul Syrokomli - boczna ul. Kopernika. Jadac od ronda w Wodzislawiu Sl. przy mcdonaldzie w strone Jastrzebia - mijasz po lewej amadeusa, jedziesz dalej prosto pod gorke i na gorce na swiatlach krecisz w prawo. Potem jedziesz jakies 500-800m i krecisz w lewo (w sumie w dowolna z uliczek - ale to tak jest moze trzeci zjazd w lewo) zjezdzasz na sam dol - tam krecisz w prawo i lekko pod gorke - to jest po prawej stronie w domu prywatnym w takiej dobudowce :) Gosc jest na miejscu wiec czasem mozna podjechac po godzinach, wieczorem etc.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kupię zaginarkę do prętów zbrojeniowych? Znajdę to np. w marketach budowlanych typu Obi czy Praktiker?

 

Ja mam do sprzedania gietarke jak chcesz - solidna, na lozysku, do pretow max fi14. Noweczka - nigdy nie uzywana. Lezy od dwoch lat (kiedys przez pomylke kupilem dwie ;-) Dalem za nia na allegro 200 pln. Sprzedam za polowe ceny czyli stowke :) Wieczorem moge zrobic fotke!

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...