Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Pewnie juz nie raz ich polecalem -> 600 252 036 - Marcin. Bedzie Pan zadowolony ;-) Tynki perfekt, a jak do malowania to doplacasz im 4 pln i zaciagaja szpachla cementowa - lustrzana gladz to nie jest bo ma delikatna fakture ale jak dla mnie BOMBA :) Nie robie nigdzie gladzi. Jak chcesz je pomacac organoleptycznie to zapraszam do siebie na ogledziny :-)

pozdr.

 

A ile brał zbrojarz? Czy to było z szalowaniem? poprosze o namiar. Adam ja się chyba już teraz będę chciała do Ciebie wprosić, bo chciałabym zobaczyć te tynki, okna, Twoja dachówka tez mi się bardzo podoba (jak to jest?). Działające reku podskocze ewentualnie jeszcze raz, jak juz go trochę potestujesz. Jak moglibysmy się umówić?

 

Ps. Napisałam Adam, ale oczywiście Adam i Daga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile brał zbrojarz? Czy to było z szalowaniem? poprosze o namiar. Adam ja się chyba już teraz będę chciała do Ciebie wprosić, bo chciałabym zobaczyć te tynki, okna, Twoja dachówka tez mi się bardzo podoba (jak to jest?). Działające reku podskocze ewentualnie jeszcze raz, jak juz go trochę potestujesz. Jak moglibysmy się umówić?

 

Zbrojarz to wspolnik / kumpel "stropiarza" jak ja go nazywam (ciesla) -> strop robil mi Zenek z Pszowa. Cena (~3k pln) byla za calosc (zaszalowanie + zazbrojenie). Absolutnie polecam!! Gosc to polaczenie batmana, Roberta Kubicy, Adama Malysza i spidermana -> sam jeden w 4 dni zaszalowal i podsteplowal strop 170m2 lacznie ze schodami. Nie chcial zadnej pomocy (podac, potrzymac) - mowi ze sam zrobi szybciej i rzeczywiscie. Minely juz 2 lata a ja dalej jestem w szoku jak on tego dokonal i w tak krotkim czasie :-) A do tego byl przy zalewaniu, rownal schody etc - wspolpracuje z BudBetem wiec "rozumieja sie bez slow" - gdzie lac beton, kiedy, ile etc. Gosc mieszka w Pszowie i do robot dojezdza na rowerze - deszcz czy nie deszcz, smiga wszedzie na swoim goralu :-) Namiar na niego: 324557904. Aha - lubi popijac browarki przy pracy, mi to nie przeszkadzalo bo chlop sie pocil skaczac po tych murach coniemiara to czasem sam mu postawilem i wypilismy gadajac w miedzyczasie :) Wazne, ze robote odwalil SUPER :)

 

A co do odwiedzin to jestem praktycznie codziennie w domu po 16-tej. Dzisiaj, w sobote i niedziele bede praktycznie caly dzien (choc czesto na pare/nascie minut gdzies po cos odjezdzam). Pisz na priva kiedy bys(cie?) chcieli wpasc to sie dogadamy :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chodziło Ci o fimrę Bud-Bet z Żor??? Bo szukałam w internecie firmy Bud-Bed i nic nie znalazłam. Skąd jest ta firma??

 

Taaaak - bud-bet dokladnie :) Kiedys mieli siedzibe w Czyzowicach ale sie przeniesli do Zor (wspolpracowali chyba z prefrowem - brali kiedys od nich beton, teraz nie wiem dokladnie).

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani doradźcie!!!!!!!! Umówiłam się z ekipą do ociepleń budynku na robociznę z materiałem (materiał konkretnych firm), ale poprzywozili inne (czyt. innych firm), nie wiem czy lepsze czy gorsze, doradźcie czy styropian Polstyr lub Styropian Fasada 040 Kępno może być czy to są jakieś badziewie ?????????????? (umawialiśmy się na Arsanit). Czekam na szybką odpowiedź. Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek i Kamila czekamy na uzupełnienie dziennika.Pozdrawiam.

 

uzupelnilem :p a gdzie wasz dziennik ? :) a gdzie wy zamowiliscie okna i dlaczego akurat tam? co ostatecznie decyduje o wyborze konkretnych okien? wyglad, cena, a moze zupelnie cos innego?wydaje mi sie, ze i tak wiekszosc okien ma podobny wspolczynniik przenikania ciepla i roznica 0,1 wk/m2 wiele nie zmienia, okno z szyba p1 zlodziej otworzy w 2 minuty a z szyba p4 5 minut, wiec przeplacanie za wzmocnione szyby i tak nie uratuje nas przed wlamaniem bo oni i tak wchodza drzwiami :) wydaje mi sie ze okna glownie powinny miec dobra rame z okuciami i po drugie powinny byc ladne ?!

podzielcie sie co zdecydowalo o kupnie konkretnych okien i to pytanie nie tylko do Ciebie Gabrysiu :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziękuję,pooglądałam Wasz dziennik.Zaglądam wszędzie,gdzie zaczęli w podobnym czasie co my i się denerwuję,bo my od miesiąca już stropu nie możemy zalać.Buuuuuuuuuu.

Odnośnie okien to w sumie chyba zadecydowało tylko to,że wpadły mi w oko po prostu.Żadne tam 5 komorowe,wzmocnione nie miały większego znaczenia.Po pierwsze to gość z AP był bardzo profesjonalny i kompetentny,po drugie zamawialiśmy od razu z roletami,które są zintegrowane z oknem i nie musimy już się martwić jak to zrobić,żeby były schowane,a po trzecie to na targach zachwyciło mnie okno duże tarasowe,przesuwne z systemem samodomykającym i w sumie ten bajer zdecydował ostatecznie o "naszym" wyborze.Piszę oczywiście,że o naszym,bo mąż mi przytakiwał w wyborze ha,ha.Aha a cena za wszystko kosmicznie wysoka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak to juz jest z tymi oknami, naszym marzeniem bylo okno na taras podnoszono-przesuwne ale 10 tys pln roznicy miedzy nim a dwoma skrzydlami rozwieralnymi chyba nie daje nam wyboru!

co do dziennika budowy to chyba zrobimy mu przerwe w wakacje, chcielismy sie wprowadzic jeszcze w tym roku ale mamy 2 znajomych ktorzy wprowadzali sie w tym samym roku co rozpoczynali budowe i maja popekane sciany. skoro my akurat znamy 2 to ile jest osob z podobnym problemem? przykryjemy domek w lipcu, wstawimy okna i porobimy na spokojnie jakies instalacje i poczekamy z tynkowaniem do zimy, moze do nowego roku :) w sumie remontowac po roku najwieksza inwestycja zycia? -mysli samobojccze przyjda same a ile z tego po drodze zbierze zona :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...