Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Stary Kondzielnik umarł młody co prawda przejął sprawy organizacyjne ale firma jest zapisana na matkę więc uważajcie nie dawajcie mu żadnych pieniędzy ani grosza. Chyba, żę macie pomysł jak wyciągnąc od niego pieniądze to chętnie skorzystam wkońcu coś bym może odzyskał komornik ma trochę z tym problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dopiero zaczynamy budowę i w związku z tym mamy wiele "zielonych" pytań. Ostatnio szukaliśmy bloczków fundamentowych i w firmie Mega1000 znaleźliśmy BLOCZKI BETONOWE 14 fundamentowe po 2.33 (Allegro). Cena wydaje się atrakcyjna, czy ktoś z forumowiczów używał tych materiałów do budowy? Czy są wystarczająco dobre? Prosimy o wszelkie opinie i komentarze dołączamy link: http://allegro.pl/item1081471608_bloczki_betonowe_14_fundamentowy_fundamenty_rybnik.html

Dziękujemy i pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dopiero zaczynamy budowę i w związku z tym mamy wiele "zielonych" pytań. Ostatnio szukaliśmy bloczków fundamentowych i w firmie Mega1000 znaleźliśmy BLOCZKI BETONOWE 14 fundamentowe po 2.33 (Allegro). Cena wydaje się atrakcyjna, czy ktoś z forumowiczów używał tych materiałów do budowy? Czy są wystarczająco dobre? Prosimy o wszelkie opinie i komentarze dołączamy link: http://allegro.pl/item1081471608_bloczki_betonowe_14_fundamentowy_fundamenty_rybnik.html

Dziękujemy i pozdrawiamy.

 

Bloczek jak bloczek tylko widze że to jest cena bez transportu, to zależy gdzie masz zamiar to dostarczyć, my mieliśmy ofertę bloczków po 2,22 z Żernicy od producenta tyle że dowóz do Rybnika wyszedł tyle że się nie opłacało i kupiliśmy w Lubarze po 2,73 - wyszło taniej, dowóz gratis z hds-em. Podobno Prefrow ma teraz dobrą cenę bloczków - kilka postów wcześniej była o tym mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał do czynienia z Grupą Mega1000?? Znalazłam ich na allego, mają też oddział i magazyn w Rybniku. Ceny, nie powiem, bardzo interesujące, nie wiem jak z kosztem dostawy, na stronie internetowej piszą, że często bezpłatnie. Narazie wysłałam zapytanie ofertowe, zobaczymy co odpiszą. A może ktoś już z nimi robił interesy i mnie oświeci. To ich strona: http://www.mega1000.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzialka juz jest wiec zaczynam brnac przez papiery.

Mial byc dom w Mniszkach ze zmianami ale po rozmowie z architektem wyglada na to ze zmiany niewielkie lecz ponoc znaczace konstrukcyjnie i trzeba przeliczac wszystko na nowo wiec cena takich zmian wraz z projektem bedzie podobna do ceny projektu indywidualnego ~ 5000 pln i wyglada na to ze ta droga bedziemy szli bo indywidualny bedzie taki jak chcemy , no nie? no zobaczymy co z tego wyjdzie mam do konca tygodnia otrzymac koncepcje od architekta.

 

Co do papierkowej roboty to podpowiedzcie mi gdzie moge zalatwic mapki do wniosku o wydanie WT Wod-kan :

Załączniki:

1. dwie mapki sytuacyjno – wysokościowe z nakładką uzbrojenia i numerem KERG w skali 1: 1000 lub 1: 500 /z czego jedna w oryginale i jedna kserokopia/.

2. dwie mapki orientacyjne w skali 1: 5000 lub 1: 10000 /z czego jedna w oryginale i jedna kserokopia/.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt domu i działka - to najważniejsze punkty w budowaniu budowy.

Tutaj nie ma co oszczędzać - musi być po prostu idealnie ( dla nas ).

;)

 

Co do mapek - robi je każda pracownia geodezyjna.

Szukaj w okolicy i porównaj ceny... oraz terminy oczekiwania na takie mapki.

U niektórych czeka się np. 2 - 4 tygodnie, a u niektórych od 8 - 10 tygodni.

Więc bądź czujna / czujny.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Co do papierkowej roboty to podpowiedzcie mi gdzie moge zalatwic mapki do wniosku o wydanie WT Wod-kan :

Załączniki:

1. dwie mapki sytuacyjno – wysokościowe z nakładką uzbrojenia i numerem KERG w skali 1: 1000 lub 1: 500 /z czego jedna w oryginale i jedna kserokopia/.

2. dwie mapki orientacyjne w skali 1: 5000 lub 1: 10000 /z czego jedna w oryginale i jedna kserokopia/.

 

pozdrawiam.

 

Po mapki do geodety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...