Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Czy ktoś z Was miał do czynienia z Grupą Mega1000?? Znalazłam ich na allego, mają też oddział i magazyn w Rybniku. Ceny, nie powiem, bardzo interesujące, nie wiem jak z kosztem dostawy, na stronie internetowej piszą, że często bezpłatnie. Narazie wysłałam zapytanie ofertowe, zobaczymy co odpiszą. A może ktoś już z nimi robił interesy i mnie oświeci. To ich strona: http://www.mega1000.pl/

 

 

Tak więc euforia przedwczesna. Dostałam wycenę tylko na pustaki np. Winerberger 25 5,02 bez HDS, a na stronie mają po 3,50 zł. Przedpłata w całości i dopiero wysyłają transport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Gość 80mariusz80

Sprzedam pręty zbrojeniowe fi8, żebrowane - pozostałość po budowie; ok. 100 sztuk w odcinkach 12m [możliwość pocięcia]. Cena 2,80PLN/1kg ; 1m pręta waży 0,395 kg.

Odbiór osobisty w Ornontowicach. Kontakt GG 9935202 lub kom. +691-910-676.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam pręty zbrojeniowe fi8, żebrowane - pozostałość po budowie; ok. 100 sztuk w odcinkach 12m [możliwość pocięcia]. Cena 2,80PLN/1kg ; 1m pręta waży 0,395 kg.

Odbiór osobisty w Ornontowicach. Kontakt GG 9935202 lub kom. +691-910-676.

 

2,8zl/ kg to chyba zadna promocja, kazda hurtwnia sprzeda taniej a procz tego da transport gratis!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowice ze do geodety , juz z nim rozmawialem w sprawie mapy do celow projektowych mowi ze razem z urzedem zajmie okolo 1.5 misiaca to w takim razie mam dzwonic do niego i jeszcze uzupelnic zamowienie o jakies inne mapki czy ta do celow projektowych jest ok i ile tych kompletow zamowic zeby bylo na wszystko (przylacza , urzedy itp. do pnb) .

Przepraszam ze pytam ale mowia ze kto pyta nie baladzi.( wiem kto szuka znajdujena googlach ale szukalem i info jest jakies nie spojne wiele roznych informacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tym samym etapie co Ty :)

 

W moim przypadku geodeta przygotowywał :

 

dla vattenfalla 2 kpl

 

pierwszy kpl do umowy z vattenfallem = mapka w skali 1:1000 z zaznaczonym terenem budowy + ksero tej mapki + mapka w skali 1:10000 pogladowa)

drugi komplet do uzgodnień branżowych z vattenfallem = to samo co wyżej z tym że dodatkowo geodeta zaznaczył na mapce 1:1000 linią przerywaną zakreś około 30 m od granicy działki. Ta mapka po to by Vattenfall pisemnie zaświadczył Ci że w granicy opracowanie przebiegają lub nie przebiegają jakieś ich instalacje. Teraz legalnie będziesz mógł "uszkodzić ich infrastrukturę ,np kopiąc pod fundamenty)

 

do wody to samo co do vattenfalla

 

ja nie musiałem zamawiać mapek do gazu, telefonu itp.

 

dodatkowo mapkę do celów projektowych w 4 egz. + wersję lektroniczną dla projektanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał do czynienia z Grupą Mega1000??
Kilka razy próbowałem coś u nich kupić i nigdy nic z tego nie wyszło. Nie oddzwaniali, nie odpowiadali na maile, kiedyś też cena nie była taka jak na obrazku. To było wiosną ubiegłego roku.

 

Duża jest różnica klasy wytrzymałości pustaka między 15 a 12?
Nie wiem, ale żeby czasem nie korciło Cię zamieniać na mniej wytrzymałe... Rób jak w projekcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 80mariusz80
2,8zl/ kg to chyba zadna promocja, kazda hurtwnia sprzeda taniej a procz tego da transport gratis!

 

w Lubarze tona jest za 3200 brutto + transport; cena zreszta co tydzien sie zmienia. Nie znam firmy ktora daje transport dluzyzna [12m prety] gratis. Wliczony w cene, zwykly chlyt marketingowy ;) Nie znam tez hurtowni stali ktora sprzedaje prety bez faktury. Chyba ze komus sie udalo takowe kupic, to prosze sie pochwalic, skorzystaja inni .... :)

No i nie ma czegos takiego jak gratis, bo od gratisow to przykleja sie Urzad Skarbowy na odprowadzenie podatku od darowizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Lubarze tona jest za 3200 brutto + transport; cena zreszta co tydzien sie zmienia. Nie znam firmy ktora daje transport dluzyzna [12m prety] gratis. Wliczony w cene, zwykly chlyt marketingowy ;) Nie znam tez hurtowni stali ktora sprzedaje prety bez faktury. Chyba ze komus sie udalo takowe kupic, to prosze sie pochwalic, skorzystaja inni .... :)

No i nie ma czegos takiego jak gratis, bo od gratisow to przykleja sie Urzad Skarbowy na odprowadzenie podatku od darowizny.

 

Handlobud 2800 zł za tonę fi 8 + transport 40 zł.

Tutaj każdy ściubie kasę jako może, także trzeba uważać z cenami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w zeszłym tygodniu stal po 2550 z transportem gratis bo brałem tego za 5 000 zł ( dla ciekawskich jest taka hurtownia stali na wodzisławskiej mogę podać namiary) w moim odczuciu idzie się z nimi pogadać ..... jak sprzedawca powiedział że się nie da więcej spuścić poszliśmy do kierownika i się dało:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...