Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Miałem "doswiadczenie" z w/w przedstawicielami Oknoplastu . Zakupiłem u nich okna, rolety i parapety zewnętrzne. Monataż przeciętny . Było dużo niedoróbek. Z opóźnieniem, ale wszystkie mi poprawiono.

 

Na chwilę obecna to druga opinia. Pierwsza dot. montażu okien Jezierskiego i tez były zatrzeżenia. Najgorsze, że człowiek musiałby się na wszystkim znać i każdego pilnować.

 

Czy ktoś ma okna Grzomby - robią ta tym samym profilu co Jezierski, nie wiem jak z cenami i jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,od Grzomby nie kupiłabym w życiu okien,jaka tam jest nie fachowa,nie profesjonalna obsługa buuu.A czy ktoś może coś powiedzieć o montażu okien przez AP Żory??

Mam nadzieję,że jeszcze miesiąc i będziemy okna wstawiać.I jeszcze mam jedno pytanie jakie jest to super przesuwne okno??Jakie ma wymiary,czy jest dwukwaterowe??Ile kosztowało samo to okno?? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,od Grzomby nie kupiłabym w życiu okien,jaka tam jest nie fachowa,nie profesjonalna obsługa buuu.A czy ktoś może coś powiedzieć o montażu okien przez AP Żory??

Mam nadzieję,że jeszcze miesiąc i będziemy okna wstawiać.I jeszcze mam jedno pytanie jakie jest to super przesuwne okno??Jakie ma wymiary,czy jest dwukwaterowe??Ile kosztowało samo to okno?? Pozdrawiam.

 

My akurat z obsługi bylismy bardzo zadowoleni. Pani, która niewiele wiedziała wysłała nas do technologa, który wszystko pokazał i wyjaśnił. Ale ostatecznie jakie są te okna to trudno po takiej rozmowie osądzić. Dlatego szukamy osób, które mają okna Grzomby u siebie. Oferta a AP Żory (nas interesują ciepłe okna z szyba 0,5) była najdroższa. Jezierski w granicach 16 000, Oknoplast Kraków 18 500 AP 22000. Nie mamy jeszcze oferty Grzomby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy proszę o wyrozumiałość.Właśnie otrzymałem pozwolenie na budowę upragnionego domu z Starostwa Powiatowego.Plac budowy znajduje się w pięknie położonym miejscu pomiędzy Rydultowami a Pszowem.Proszę o pomoc przy zakupie desek potrzebnych do szałowania, ok. 5 kubików. Proszę o namiar na dobry tartak.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka ziemi już takiej "exclusive" pod kwiatki i roślinki to ja znalazłam.

Niesamowita okazja, na Allegro.

;)

 

Już przyjechała.

Czarnoziem kopany w lesie pod stawy rybne, bajka - o kwasowości od 5,5 - 6,0 PH.

30 zł za metr sześcienny.

Na STARA wchodzi około 8 kubików. Pan oferuje transport : 2,50 zł za kilometr.

 

W razie czego pisać.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veka to chyba KONSEK okucia Roto z tego co pamiętam na Placu Wolności w Rybniku

 

nie za ciekawa mi konsek oferte zrobil ... taniej niz w oknach z krakowa ale droooozej niz na żorskiej ...

 

.I jeszcze mam jedno pytanie jakie jest to super przesuwne okno??Jakie ma wymiary,czy jest dwukwaterowe??Ile kosztowało samo to okno?? Pozdrawiam.

 

moje super przesówne okno ma wymiar 4x90cm - 2 okna fix po zewnetrznej a wewnetrzne 2 skrzydla przesówne koszt takiego okna to gdzie ide jest skrajnie rozny od 11 do 6 tys ... chyba powinnam to odwrotnie napisac ... od 6 do 11 tys ...

nie wiem co to znaczy ze jest dwukwaterowe ... pan mi powiedzial ze to zlozenie dwoch przesownych okien ... rolety do tego beda 3 czesciowe ... oddzielnie czesci na fixy i oddzielnie na czesc otwierana ...

 

Witam!Proszę o pomoc.Jak obliczyć ilość potrzebnych bloczków betonowych? Poszukuję bloczków betonowych 14x24x38. Proszę o pomoc gdzie najtaniej.

 

ja zdecydowanie najtaniej dostalam w matuszku po 2,99 za 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam wszystkich budujących przed firmą Pana Szymańskiego - TECH-BUD.

 

Podobnie jak użytkownika oko_81 tak i u mnie wykonanie konstrukcji dachu zakończyło się całkowitą rozbiórką. podbitka która wykonał pan Szymański wytrzymała 4dni, do pierwszego mocniejszego wiatru. w koło kominów same dziury, dach przeciekający. dachówka układana na dachu była wciągana tam wiadrem po 4sztuki. źle położona. umowa na wykonanie była na miesiąc a trwało to miesięcy dziewięć. przychodzili co drugi dzień, albo jak im pasowało.

 

Jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji na na temat tej firmy to zapraszam do pisania na prywatną wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...