Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Mogę jeszcze zapytać ile to okno 4 częściowe ma szerokości.Bardzo drogie wydają mi się te kwoty od 6-11 tysięcy.Dwukwaterowe dla mnie to okno podzielone na dwie części.Nasze ma 270 cm szerokości,podzielone na dwie części.Cena ok.4500 tysiąca.Nie spotkałam się z innymi przesuwnymi oknami podczas poszukiwań.Może mi wytłumaczycie jakie są to systemy?

Aga proszę o namiary na tą ziemię z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam,od Grzomby nie kupiłabym w życiu okien,jaka tam jest nie fachowa,nie profesjonalna obsługa buuu.A czy ktoś może coś powiedzieć o montażu okien przez AP Żory??

Mam nadzieję,że jeszcze miesiąc i będziemy okna wstawiać.I jeszcze mam jedno pytanie jakie jest to super przesuwne okno??Jakie ma wymiary,czy jest dwukwaterowe??Ile kosztowało samo to okno?? Pozdrawiam.

 

Robiłam u Grzomby wycenę na okna i wyszło barrrrrdzo drogo. To była najdroższa wycena jaką miałam. W końcu zdecydowaliśmy się na AP Żory. Jak założyli okna to coś tam nie chodziło poprawnie ale później Pan przyjechał za parę dni, wyregulował i wszystko jest git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pytanko

2k za kier buda to duzo czy malo czy jakos tak OK ??

Miałem szczęście i płaciłem coś koło 2tys. Dziś jak oceniam mojego kierbuda, to wart był ponad 6-7k. Zaoszczędził mi wiele poprawek, zawsze był pod telefonem i załatwił rabat na strop.... Gdyby na castingu chciał 3k, pewnie nie wybrałbym go....

 

Dzięki, sprawdziłem. To za duży zbiornik dla mnie.

allegro szukaj gliwice sosnicowice czy jakos tak ;)
2 lata temu kiepsko tam było z jakością. Sugeruję konstultacje z kierbudem przed zakupem.

 

Jak ktoś szuka ziemi ..... W razie czego pisać.

;)

;) Aga, a jak "grubo" dajesz humus?

 

Przestrzegam wszystkich budujących przed firmą Pana Szymańskiego - TECH-BUD.
Pierwszy wpis i od razu z grubej rury? Ta podbitka to na klej była?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

;) Aga, a jak "grubo" dajesz humus?

 

 

;)

To jeszcze do rozważenia.

Ponieważ moja rodzima ziemia okazała się.... bardzo żyzna.

:eek:

 

Generalnie, każdemu polecam najpierw zbadanie swojej ziemi przez specjalistę.

Żebu dobrać (lub wcale nie... ) odpowiednią glebę.

 

Polecam również wątek, gdzie nasza nieoceniona Forumowiczka Elfir daje cenne rady w tym temacie :

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?19534-Ile-kosztuje-tona-ziemi-do-ogrodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiar na firmę która robi studnie głębinowe.

Bardzo proszę o pilny kontakt może ktoś z forumowiczów ma taki namiar.

Studnia zaczęta wykopane ok 9-10 metrów ale facet który ją kopał natknął się na kurzawę - obiecał że zrobi jakiś inny świder i jak wrócimy z wakacji to woda już będzie. Niestety ani wody ani faceta. Po telefoniach do niego ostatecznie się wycofał bo stwierdził ze nie może się przekopać dalej (kurzawa). Inny fachowiec, studniarz po rozmowie telefonicznej stwierdził że nie bierze się za robotę po kimś. Woda na ok 19metrach. Proszę o informacje - może ktoś nam pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kominów. W moim projekcie jest tylko jeden komin, do którego ma być podłączony zarówno piec na paliwo stałe jak i kominek. Jedno i drugie dzieli ściana. Czy aby nie powinny być dwa kominy? Z tego co wyczytałam, to do każdego z tych urządzeń powinien być oddzielny komin.

 

Komin może być jeden, ważne ile jest w nim kanałów. Kominek nie może być podłączony do tego samego kanału dymowego do którego podłączony będzie kocioł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiar na firmę która robi studnie głębinowe.

Bardzo proszę o pilny kontakt może ktoś z forumowiczów ma taki namiar.

Studnia zaczęta wykopane ok 9-10 metrów ale facet który ją kopał natknął się na kurzawę - obiecał że zrobi jakiś inny świder i jak wrócimy z wakacji to woda już będzie. Niestety ani wody ani faceta. Po telefoniach do niego ostatecznie się wycofał bo stwierdził ze nie może się przekopać dalej (kurzawa). Inny fachowiec, studniarz po rozmowie telefonicznej stwierdził że nie bierze się za robotę po kimś. Woda na ok 19metrach. Proszę o informacje - może ktoś nam pomoże.

 

http://www.wiercenie-studni.eu właśnie ci panowie wiercili kilku osobom z forum niedawno studnie.Panowie są z brzeszcz.proszę się powołać na jacka z rybnika i porozmawiać o szczegółach z nimi,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę jeszcze zapytać ile to okno 4 częściowe ma szerokości.Bardzo drogie wydają mi się te kwoty od 6-11 tysięcy.Dwukwaterowe dla mnie to okno podzielone na dwie części.Nasze ma 270 cm szerokości,podzielone na dwie części.Cena ok.4500 tysiąca.Nie spotkałam się z innymi przesuwnymi oknami podczas poszukiwań.Może mi wytłumaczycie jakie są to systemy?

Aga proszę o namiary na tą ziemię z allegro.

 

wyobraz sobie 2 okna przesowne zlozone do kupy :) patrzac na okno /powiedzmy od lewej/ jest jedno stale skrzydlo, nastepne przesowne w lewo, kolejne przesowne w prawo i prawy fix ... calosc ma 3,6m /otwor/ na cene skladaja sie 2 okna przesowne kazde po ok 3 tys

 

Witam

czy moze sie ktos podzielic doswiadzeniami z dachówka niewiemy co wybrac a na forum pisza ze ruppceramika jest kiepska ,co mozecie polecic a moze i gdzie zakupic

pozdrawiam

 

my wybralismy braas celtycka ... ale to betonowa jest ...

 

Witam.Mam pytanie gdzie polecacie zrobić projekt łazienek i kuchni.Gdzie są fajne salony łazienek w Rybniku i okolicach.Odwiedziłam już Kucza,Galeria Królewska i Sanimex.

Pozdrawiam.

 

polecali tu juz niejednokrotnie salon lazienek nad hermesem ... a od kuchni mam stolarza ktory robi meble na wymiar /gsc jest wolny ale jak odpicuje robote to mucha nie siada/ ma konkretne pomysly i swietnie wykorzystuje przestrzen !! a zaprojektowac sobie mozna samemu :) my odpalimy sweet home 3d i sprobujemy wymodzic cos smi :)

dla zainteresowanych moze byc i namiar na stolarza ... zabudowy czy inne takie to dla goscia bulka z maslem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...