Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

A ja tak sobie chciałam pochwalić firmę Darco - i ich sklep firmowy z Krakowa.

Pojechaliśmy po zestaw do rozprowadzenia ciepłego powietrza z kominka bo uważałam , że tam fajnie nam wsio wytłumaczą co i jak zrobić.

 

I oczywiście , że tak , tylko Pan zaproponował cenę , że nam się odechciało samym montować :)))) i przyjadą zrobią i żaden problem z odległością.

 

No relaks pełen :))

 

Mąż uszczęśliwiony, że moje wymądrzanie będą musieli znieść inni przedstawiciele jego płci :)) ale Pan twierdzi, że dają radę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biora od 80-90 zł, ja wynegocjowalam 70 zl z przygotowaniem to chyba dobra cena .

 

Alex4 - serdeczne dzięki

 

AGA NR 1

Gratuluję :wave: i bardzo się cieszę że dołączyłaś do grupy szczęśliwców mieszkających już u SIEBIE.

Ja już powoli tracę chęci i wypalam się, ale jak widzę i słyszę takie informacje jak Twoja to zaś się podbudowuję że to już, już .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie chciałam pochwalić firmę Darco - i ich sklep firmowy z Krakowa.

Pojechaliśmy po zestaw do rozprowadzenia ciepłego powietrza z kominka bo uważałam , że tam fajnie nam wsio wytłumaczą co i jak zrobić.

 

I oczywiście , że tak , tylko Pan zaproponował cenę , że nam się odechciało samym montować :)))) i przyjadą zrobią i żaden problem z odległością.

 

No relaks pełen :))

 

Mąż uszczęśliwiony, że moje wymądrzanie będą musieli znieść inni przedstawiciele jego płci :)) ale Pan twierdzi, że dają radę .

 

Proszę o namiary.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o namiary.. :)

 

Ewuś i ta firma aż z Krakowa ma przyjechać? Mów mi wszystko na ten temat bo też chcemy zrobić DGP a na razie nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać ;)

 

Tak przyjadą z Krakowa albo nie wiem skąd :)))

Pojechalismy z projektem, Pan spojrzał poogladał i zaproponował cenę z robocizną hehehe która nam się bardzo spodobała.

Oni sa producentem tych urządzeń , rur i innych do tego rozprowadzenia i maja własną firmę monterską

 

http://www.darco.com.pl/kontakt/

 

tutaj strona producenta i adres Sklepu firmowego w Krakowie :)))

 

A co ja mam do powiedzenia, no chcemy to mechanicznie rozprowadzić do łazienek i pralni oraz pokoi dzieci i do otwartego na półpiętrze gabinetu.

Dzienny pokój ogrzewany oczywiście kominkiem samym w sobie.

I tyle, . W sumie to miałam jakiś bliżej określony plan jak to porozprowadzać i pojechaliśmy po ten sprzęt i tam mielismy się dopytac szczegółów.

Ale wyjechaliśmy usatysfakcjonowani w 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex4 - serdeczne dzięki

 

AGA NR 1

Gratuluję :wave: i bardzo się cieszę że dołączyłaś do grupy szczęśliwców mieszkających już u SIEBIE.

Ja już powoli tracę chęci i wypalam się, ale jak widzę i słyszę takie informacje jak Twoja to zaś się podbudowuję że to już, już .....

 

Dziękuję serdecznie.

:)

 

Ja też miałam kilka / kilkanaście momentów zwątpienia.

Ba, nawet czarnej rozpaczy !

Kilka razy chciałam nawet cytuję siebie : "spalić tę budę" i mieć w końcu święty spokój !

;)

 

Ale potem znów zbiera się siły i chęci.

I buduje się / wykańcza / urządza dalej....

Wytwałości.

Warto.

:) :) :)

 

Trzymam za WAS WSZYSTKICH kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że jak z pieca, no chyba wszystkie z pieca czy coś mi się merdoli ??

 

My mamy 6 cm - ogrzewanie gazowe, nie wiem czy to ma znaczenie.

Bedziemy wylewac na dniach.

 

Chodziło mi o ogrzewanie z pieca na ekogroszek. Jaka wylewka - miałam na myśli jaki rodzaj betonu oraz w jaki sposób zalewana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Braas Celtycka w graficie. Cena super, wygląd elegancki - wiedziałem że muszę ją mieć. Prosta, żadnych problemów przy układaniu.

 

Hej:)

Ja tez juz na 90% jestem nastawiony na Brassa niewiem moze Bałtycka lub Celtycka czekam na wycene od naszego zaopatrzeniowca,i bedziemy widziec bo teraz to tylko chodzi o cene:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...