Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

jakies sugestie ??

ja robie tylko komin do kotla !! jeden kanal spalinowy i jeden wentylacyjny !!

 

Schiedel jest najlepszy ale i najdroższy. Dla kotła polecono mi Plewa, taki też kupiłam. Jeśli chodzi o same elementy to nie różni się niczym od Schiedla, ale nie jestem autorytetem w tym temacie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlowiec z Lubaru:pan Adam J,-697 993 310.

Kominy mamy z Leiera,ale jestem zła na nie.W projekcie mieliśmy schiedla,ale polecono nom Leiera,niby ze taki sam.Tylko nie zaznaczono,że Schiedel ma ok.60cm,a Leier 90.Jak sami zauważycie,ile to więcej klinkieru,ile więcej miejsca zajmuje.Wrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOMIN

 

powiedzcie mi co wybrac ?? mam do dyspozycji schiedla /drogi/ lejera /nie jestem przekonana/ i plewe /tym bardziej nie jestem przekonana/ moze ktos juz jakis czas to uzytkuje i ma jakies doswiadczenia ??

 

aga jeszcze raz prosba o namiar na ziemie ta fajna !! PLIZZZZ

 

my kupilismy systemowy z CRH w budozbycie kilka stowek taniej niz szidel, tez gwarancja 30 lat. zamontuj najtanszy system jaki tylko znajdziesz a bedzie on o niebo lepszy i pewniejszy niz murowany z cegiel (tak mi sie wydaje)

Monika to bujjesz w boguszowicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

budujemy w Bujakowie, czyli rzut beretem :)

 

Aktualnie jesteśmy na etapie dachu - dachówka roben lub rupp w zalezności od ceny. będe wdzieczna za namiary na niedrogie składy budowlane. poza tym bedzie potrzbena wieźba i za te namiary też będę wdzieczna :)

 

Okna chcemy z oknoplastu, więc chętnie skorzystam z namiarów tych co już takowe posiadają.

 

W przypadku pustaka. my budowaliśmy z wienerbergera. płaciliśmy 5,15 zł za porotherm 25; 4,8 za 11,5.

 

Pozdrawiam,

Monia[/quote

 

My też kiedyś szukaliśmy tanich składów budowlanych co do dachówki rupp .I naj lepszą ofertę dostaliśmy od hurtowni w Dziergowicach w składzie DOMLEX bardzo dobra współpraca polecam 77 483 03 40 to numer hurtowni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do transportu to mi tanio brali pod numerem 501460392 BTW Mozecie polecic jakiegos dobrego i taniego elektryka do robienia instalacji z gorki dzieki

 

pan robert 693 814 215

 

bo ja sie bede wyprowadzal z boguszowic do jankowic :) a w ktorym miejscu dokladnie sie budujecie?

 

na gronowej 9 /calkiem pod lasem/

start prac zaplanowany na piatek /tyczenie/ i w sobote wjazd koparki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...