Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Ja brałem w zeszłym tygodniu B25 na garaż i najtaniej mi dał Prewrow idzie się z nimi dogadać i Wibrator do betonu podczas wylewania gratis dodają przy belkach to superowa sprawa:D

 

Ile dawałeś za kubik i jaka byłą minimalna ilość - w przyszłym tygodniu robię ławy, także też mnie interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanie odnośnie pustaków. Mam wycenę z Handlobudu na Leiera i Winerbergera. Różnica w cenie na całym parterze między jednym a drugim to 350 zł czyli niewiele. Tylko pytanie, który lepszy???

 

Ja też będę brał z Handlobudu i różnica między nimi też jest niewielka - biorę Winebergera, jakoś dłużej jest na rynku i ma generalnie lepsze oceny - choć pewnie jakbym wziął Leiera to też byłbym zadowolony i pewnie po tygodniu zapomniał o temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę brał z Handlobudu i różnica między nimi też jest niewielka - biorę Winebergera, jakoś dłużej jest na rynku i ma generalnie lepsze oceny - choć pewnie jakbym wziął Leiera to też byłbym zadowolony i pewnie po tygodniu zapomniał o temacie ;)

 

A jaką cenę Ci dali w Handlobudzie, jeżeli można wiedzieć, bo ja mam zamiar jeszcze coś utargować i Twoja propozycja może być pomocna :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanie odnośnie pustaków. Mam wycenę z Handlobudu na Leiera i Winerbergera. Różnica w cenie na całym parterze między jednym a drugim to 350 zł czyli niewiele. Tylko pytanie, który lepszy???

 

Z moich (i nie tylko) doświadczeń wynika że Leier jest bardziej kruchy. Jeśli w podobnej cenie to brałbym Winerbergera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanie odnośnie pustaków. Mam wycenę z Handlobudu na Leiera i Winerbergera. Różnica w cenie na całym parterze między jednym a drugim to 350 zł czyli niewiele. Tylko pytanie, który lepszy???

 

Ja miałam ścianki działowe robione w jednej cześci z Leiera i w drugiej z Wnerbergera. Te pierwsze czyli Leier bardziej się kruszyły i były bardziej krzywe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne Sylwia,my zamawialiśmy beton na cały dom z Lubaru i nie mieliśmy ani jednego pęknięcia.Strop nad parterem zalewalismy jak był upał,wystarczyło polewać co 2-3 godzinki i jest git.

Budujemy z Leiera słowackiego i jest prościutki i nie kruszy się wogóle.Opinie o krzywym i pękającym są na polskiego Leiera i też się bałam takiego brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, interesujące. A kiedy kupowałaś?? I podaj proszę namiary na jakiegoś konkretnego handlowca z Lubaru, bo ja narazie trafiam na jakiś niekumatych :p

 

Kupowałam w biurze bez udzialu handlowca -jest tam taki P. Slawek Gaszka (stacjonuje tam na Rymerze) a dokupowałam 2 tyg. temu resztę bo tyle brakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne Sylwia,my zamawialiśmy beton na cały dom z Lubaru i nie mieliśmy ani jednego pęknięcia.Strop nad parterem zalewalismy jak był upał,wystarczyło polewać co 2-3 godzinki i jest git.

Budujemy z Leiera słowackiego i jest prościutki i nie kruszy się wogóle.Opinie o krzywym i pękającym są na polskiego Leiera i też się bałam takiego brać.

 

Ja też lałam z Lubarem - bezproblemowo i łatę też dali, choć muszę przyznać że sumiennie polewałam 2 razy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlowiec z Lubaru:pan Adam J,-697 993 310.

Kominy mamy z Leiera,ale jestem zła na nie.W projekcie mieliśmy schiedla,ale polecono nom Leiera,niby ze taki sam.Tylko nie zaznaczono,że Schiedel ma ok.60cm,a Leier 90.Jak sami zauważycie,ile to więcej klinkieru,ile więcej miejsca zajmuje.Wrrrrrrr

 

Gabi ja też mam z LEIERA komin, ale jestem zadowolona. Nie wiem skąd masz 90cm, ja mam 60cm (choć jest to tylko do kominka, bo mam pompy ciepła), a był tańszy 300 zł od schidla. Jestem na etapie ogrzewania i teraz wiem ile to jest 300zl różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiajac sie nsd leierem lub winerbergerem zastanowcie sie nad heluzem, wyglada jeszcze lepiej i ma piekna jednostajna barwe a w cenie prawie jak leier (bo parametry cieplne maja prawie takie same). ja mam leiera i fakt faktem na jednym kamieniu potrafilo byc do 8mm roznicy na dlugosci tak wiec idealnie pieknie rowno nie jest ale tez nie jest zle. szkoda, ze w tedy leier byl prawie zlotowke tanszy bo wzialbym porotherma a heluz dopiero wchodzil na polski rynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dawałeś za kubik i jaka byłą minimalna ilość - w przyszłym tygodniu robię ławy, także też mnie interesuje?

 

Płaciłem 200 ł za kubik w tym był transport pompa i wibrator nie było ilości minimalnej brałem tego 7 kubików w google jak wpiszesz prewrow czernica to wyskoczy adres kontaktowy :] ja zawsze negocjuje z kierownikiem i zawsze wyjdzie na to co chcę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...