Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

ja bralam uzywke z allegro - z prtzesylka 135zl /bez siatki i palety/

http://allegro.pl/item1173369435_szambo_drenaz_oczyszczalnia_sciekow_kurier.html

szybko i na temat :)!!

 

ja mam na budowie juz prawie niepotrzebny zbiornik 1000L, jak ktos wykopie mi row 5 m dlugi na 1,5 gleboki do podlaczenia wody juz do domu to oddam zbiornik za darmo :)

mam noge w gipsie i nie wiem kiedy bede mogl kopac :p

 

 

mnie to skroblo 600 ale z gosciem da sie gadac !! wszystko na temat :)

co do elektryka to moj tesciu zrobil mi podlaczenie za darmo, dziure od slupa do skrzynki prowizorycznej wykopalismy w 2 godziny a samo wpiecie trwalo moze 10 minut. ma uprawnienia wiec mysle ze za 200 - 300 zl jest w stanie to zrobic kazdemu w okoicach rybnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich budujących.Bardzo ładnie proszę o namiary na konkretne,solidne i nie masakrycznie drogie firmy od centralnego ogrzewania oraz tynków wewnętrznych.Będę bardzo wdzięczna za namiary,ceny oraz opinie na temat firm.Pozdrawiam

 

hejo u mnie wchodzi w przszły poniedziałek Dariusz Mitula z Jastrzębia cena na gotowo cem-wap 24 za metr drzwi odlicza i otwor powyzej 3 m2 również na gładko do malowania z gotowych mieszanek baumit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prośba o opinie

czy ktoś miał doczynienia z Grupą Mega 1000 z Rybnika z wiśniowej 5? ceny mają dobre jak z fachowością terminowością itp

 

Jak doliczą do tego transport to wcale nie takie dobre. No i rozładunek we wlasnym zakresie. Też się na nich napaliłam, ale szybko ostudzili mój zapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łobuzy i tyle...

Życzę szybkiego powrotu do zdrówka !

:(

 

Cały czas Was podczytuję, cieszę się z postępu na Waszych budowach i stale kibicuję.

:)

 

 

Oki,

ale w związku z tym, że po przeprowadzce nie mam za bardzo czasu..... a ciągle dostaję od Was privy z prośbą o moje ekipy warte polecenia to odświeżam TU moją "złotą listę wykonawców" :

 

 

1. Murarz - P. Antoni ( z Żor ) : 791-294-290

 

2. Dekarz - P. Janusz ( z Żor ) : 603-473-588

 

3. Tynki wewnętrzne cem-wap. P. Damian : 695-305-858

 

4. Wylewki - P. Olszar : 502-424-402

 

5. Elektryk - P. Mariusz : 600-467-618

 

6. Instalacja wodno-kan. "INSTALMEX" z Rybnika, P. Przemek : 508-299-315

 

7. Instalacja c.o. - również "INSTALMEX"

 

8. Stolarka drewniana ( drzwi, schody, balustrady, blaty ) - P. Karol : 692-542-824

 

9. Brukarz : P. Wiesław : 600-502-817

10. POŚ i szamba : "Eko-Tech" ( Jastrzębie ) - (32) 739-00-74

 

 

 

 

To tzw. "pewniaki".

Resztę.... hmmmmm.... wolałabym taktownie przemilczeć.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łobuzy i tyle...

Życzę szybkiego powrotu do zdrówka !

:(

 

Cały czas Was podczytuję, cieszę się z postępu na Waszych budowach i stale kibicuję.

:)

 

 

Oki,

ale w związku z tym, że po przeprowadzce nie mam za bardzo czasu..... a ciągle dostaję od Was privy z prośbą o moje ekipy warte polecenia to odświeżam TU moją "złotą listę wykonawców" :

 

 

1. Murarz - P. Antoni ( z Żor ) : 791-294-290

 

2. Dekarz - P. Janusz ( z Żor ) : 603-473-588

 

3. Tynki wewnętrzne cem-wap. P. Damian : 695-305-858

 

4. Wylewki - P. Olszar : 502-424-402

 

5. Elektryk - P. Mariusz : 600-467-618

 

6. Instalacja wodno-kan. "INSTALMEX" z Rybnika, P. Przemek : 508-299-315

 

7. Instalacja c.o. - również "INSTALMEX"

 

8. Stolarka drewniana ( drzwi, schody, balustrady, blaty ) - P. Karol : 692-542-824

 

9. Brukarz : P. Wiesław : 600-502-817

10. POŚ i szamba : "Eko-Tech" ( Jastrzębie ) - (32) 739-00-74

 

 

 

 

To tzw. "pewniaki".

Resztę.... hmmmmm.... wolałabym taktownie przemilczeć.

;)

 

LUDZISKA !!! zeby nie prosic 100 razy o privy i inne informacje o fachowcach ktorych polecacie dopiszcie zawsze kolo telefonu np x zł/m2 lub x zł/punkt albo za POŚ 7 tys calosc z robota i materialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZISKA !!! zeby nie prosic 100 razy o privy i inne informacje o fachowcach ktorych polecacie dopiszcie zawsze kolo telefonu np x zł/m2 lub x zł/punkt albo za POŚ 7 tys calosc z robota i materialem :)

 

To nie takie proste.

I może tylko namieszać innym w głowach.

 

W większości wyceny są mocno indywidualne.

 

Wszystko zależy od projektu domu, ilości metrów ( im ich więcej tym taniej ), wybranego przez nas materiału ( być może zdecydujemy się na odrobinę lepszy i droższy materiał ) itd. itd. itd.

Jak zaczniemy podawać NASZE ceny to mogą wyjść spore nieporozumienia i ogólny chaos.

 

Dlatego każdą wycenę należy zrobić sobie indywidualnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste.

I może tylko namieszać innym w głowach.

 

W większości wyceny są mocno indywidualne.

 

Wszystko zależy od projektu domu, ilości metrów ( im ich więcej tym taniej ), wybranego przez nas materiału ( być może zdecydujemy się na odrobinę lepszy i droższy materiał ) itd. itd. itd.

Jak zaczniemy podawać NASZE ceny to mogą wyjść spore nieporozumienia i ogólny chaos.

 

Dlatego każdą wycenę należy zrobić sobie indywidualnie.

 

 

troche i racja ale rzad wielkosci ceny bylby pomocny !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste.

I może tylko namieszać innym w głowach.

 

W większości wyceny są mocno indywidualne.

 

Wszystko zależy od projektu domu, ilości metrów ( im ich więcej tym taniej ), wybranego przez nas materiału ( być może zdecydujemy się na odrobinę lepszy i droższy materiał ) itd. itd. itd.

Jak zaczniemy podawać NASZE ceny to mogą wyjść spore nieporozumienia i ogólny chaos.

 

Dlatego każdą wycenę należy zrobić sobie indywidualnie.

 

mysle,ze nikomu nie zaszkodziloby podanie ze za m2 tynku gipsowego z materialem jest np 22 lub 23 zl, a za puknt w instalacjach wodnych ten bierze 90zl a inny 110. ktos i tak tynkuje caly dom od razu a firma powie taka sama cene przy 400m2 do zrobienia czy przy 600m2.

np dalas namiar na pana Olszara od wylewek, kilkanascie stron wczesniej tez kilka osob go polecalo i podalo cene 30zl/m2 z materialem. z murarzami moze byc problem ale wielu fachowcow mozna wyceniec jednostkowo za wykonana prace :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...