Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

a i jeszcze pomecze was o to czy wiecie ktora z lokalnych betoniarni ma pompogruszke ?? potrzebuje 8 kubikow chudego wylac do lawy i najlepiej wlasnie pompogruszka ale matuszki nie maja ...

 

Spróbuj w Bud-Bet (Żory). Niestety nie mam telefonu przy sobie, ale sprubój poszukać na necie. Ja cały beton brałam od nich. Nic mi nie popękało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Dawno mnie tu nie było, a tu takie dyskusje się toczą :jawdrop: Widzę że roboty u wszystkich posuwają się do przodu :wave:

Chciałam zapytać czy macie jakieś namiary na tanie materiały do drenażu - rury, studzienki, itp.?

 

Witam My w zeszłym tygodniu skończyłem kompletować osprzęt drenarski a mianowicie: ( Najtańsze ceny w Rybiku jakie spotkaliśmy)

Rury fi 315 najtaniej w Rybniku ma Lubar (ul. Rymera)

dł 1,5 m cena 63,75 zł/szt

dł 2,0 m cena 85,00 zł/szt

Rura drenarska fi 100 najtaniej dostałem od

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe IMPET - STYL - PLUS Jerzy Foluszczyk

ul. Raciborska 302 44-280 Rydułtowy

60 mb cena 3,20 za metr z transportem

 

Przez internet zakupiliśmy z Bielska :trasport gratis (

tele: 692 24 98 67 lub [email protected]

NA TERENIE POLSKI POŁUDNIOWEJ I CENTRALNEJ MOŻLIWOŚĆ DOSTAWY GRATIS!!!)

Geowłuknina 0,5 82,50 (0,5 m x 60 mb = 30 m2 razy 2,75 zł = 82,50 zł)

26 listew zamykajšcych o długoci 2mb po 7,99 sztuka

Folia Kubełkowa 2 m wysoka Budo-Zbyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi kilkanaście, może 2-kilka pustaków stropowych Rector 16 wymiar 16x20x53

Coś takiego http://www.rector.pl/pl/system-stropowy-rectobeton/pustaki-stropowe-rector.html

Oddam, trzeba tylko zabrać z mojej działki w Mikołowie. Pozdr

 

Do tego jeszcze pół prawie pół palety Max-ów z Kozłowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam My w zeszłym tygodniu skończyłem kompletować osprzęt drenarski a mianowicie: ( Najtańsze ceny w Rybiku jakie spotkaliśmy)

Rury fi 315 najtaniej w Rybniku ma Lubar (ul. Rymera)

dł 1,5 m cena 63,75 zł/szt

dł 2,0 m cena 85,00 zł/szt

Rura drenarska fi 100 najtaniej dostałem od

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe IMPET - STYL - PLUS Jerzy Foluszczyk

ul. Raciborska 302 44-280 Rydułtowy

60 mb cena 3,20 za metr z transportem

 

Przez internet zakupiliśmy z Bielska :trasport gratis (

tele: 692 24 98 67 lub [email protected]

NA TERENIE POLSKI POŁUDNIOWEJ I CENTRALNEJ MOŻLIWOŚĆ DOSTAWY GRATIS!!!)

Geowłuknina 0,5 82,50 (0,5 m x 60 mb = 30 m2 razy 2,75 zł = 82,50 zł)

26 listew zamykajšcych o długoci 2mb po 7,99 sztuka

Folia Kubełkowa 2 m wysoka Budo-Zbyt

 

Dzięki wielkie za namiary!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do doświadczonych :) Jeżeli jutro rano wylewam płytę podłogową z B15 to czy w piątek mogę już na tym układać palety z pustakami?? Czy to nie będzie za szybko i czy nic się z tym betonem nie stanie??

 

moim zdaniem zdecydowanie za szybko...ja mam B20 i z 4-5 dni majster czekał zeby cos zacząć tam grzebac na nim...a w piwnicy dalej stęple stoją tam gdzie jest składowany poroterm z parteru a to już ponad miesiac zalane, to może akurat przesada ale 24h to zdecydowanie za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie 24h, bo to będzie ok 60h, i ja nie mam piwnic. Ale może rzeczywiście nie zaszkodzi przełożyć transportu na poniedziałek.

 

myślałam że jutro juz czwartek, sorki :) ale i tak moim zdaniem za krótko te 48 h (od środy do piątku to...48h ? :D ), ja tez pisałam te 4-5 dni o części niepodpiwniczonej

 

a nadproża tam gdzie potrzebne (bo wiekszosc wylewane razem z wieńcem...wiem wiem ...zaszalałam z oknami ;) ) zamawiałam gotowe, ostatnio za eLkę 180 cm płaciłam 30zl brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak moim zdaniem za krótko te 48 h (od środy do piątku to...48h ? :D ),

 

Ale jak zaleję jutro o 6:30, bo tak przyjeżdża grucha, i jak materiał przywiozą w piątek po południu to będzie z 60 h :cool:

 

No ale jak będzie się dało przełożyć na poniedziałek to tak zrobię, dla spokojnej głowy przez weekend, że mi nic nie popęka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zaleję jutro o 6:30, bo tak przyjeżdża grucha, i jak materiał przywiozą w piątek po południu to będzie z 60 h :cool:

 

No ale jak będzie się dało przełożyć na poniedziałek to tak zrobię, dla spokojnej głowy przez weekend, że mi nic nie popęka :)

 

My zalewaliśmy w sobotę podłogę zero, a w poniedziałek czy wtorek przyjechały materiały. Nic nie popękało :) Zależy chyba jaki beton, jak utwardzone podłoże itd. Ale dla spokojnej głowy spróbuj przełożyć na poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobieto gdzie tam było bluzganie ?? spokojnie !!

 

Gdzie było ?

A tu :

 

aga troche luzu w tych wypowiediach !! nie ty tu panem i wladcą i nie kazdy ma nocki na czytanie calego forum !!

 

Nigdy nie czułam się "PANEM i WŁADCĄ" tego FM czy naszego wątku.

Nawet przez myśl by mi to nie przeszło !

 

Jeśli którąkolwiek z nas poniosło za bardzo, to chyba Ciebie a nie mnie.

To chyba Tobie przydałoby się więcej luzu, albo jeszcze lepiej : trochę więcej kultury osobistej.

Powtarzam : taka buźka ";)" oznacza ŻART.

 

P.S.

Przepraszam pozostałych Forumowiczów za "Off topic".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem tu nowa i pewnie zaraz mnie zbluzgacie że nie w temacie czy coś...ale jeśli ktoś chciałby mi pomóc to proszę o poradę;)

Gdzie warto kupować kompleksowo materiały budowlane w okolicach Rybnika?Zastanawiam się nad BudoZbytem, Lubarem ale totalnie nie znam rynku,więc jeśli ktoś ze swojego doświadczenia ma na ten temat jakieś zdanie to bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...