Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Nie, no telewizor jest ekstra - na szczęście już naprawiony.

Tylko sklep internetowy "BRAVA" nie teges... wysłali zepsuty, wrrrr.

Byliśmy prawie miesiąc bez telewizora. :rolleyes:

 

To SHARP ( ledowy ), model LC 46LE705.

Ma znakomite opinie, również na naszym FM.

;)

 

O dzieki, bo tez będziemy kupowac do nowej norki a ja kierowałam myśli ku sony .

 

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie namiary gdzie pytaliście o bramy garażowe.

 

Noooooo, u mnie to teraz palący temat.

Byłam w :

NORMSTAHL - w Rybniku.

WIŚNIOWSKI - w Jastrzębiu

BRAMCO - w Godowie

HORMANN - przyjedzie facet w piątek.

 

Ceny :

3 pierwsze takie same ceny, HORMANN droższy, grubo ponad tysiak.

Ale to "mercedes" wśród bram.

I teraz dylemat : co wziąć ??????

:( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo, u mnie to teraz palący temat.

Byłam w :

NORMSTAHL - w Rybniku.

WIŚNIOWSKI - w Jastrzębiu

BRAMCO - w Godowie

HORMANN - przyjedzie facet w piątek.

 

Ceny :

3 pierwsze takie same ceny, HORMANN droższy, grubo ponad tysiak.

Ale to "mercedes" wśród bram.

I teraz dylemat : co wziąć ??????

:( :( :(

 

najwazniejsze zeby brama byla typowa, postaraj sie wytynkowac otwor garazowy zeby bylo prawie idealnie np 2500x2125 mm, i tak go musisz wytynkowac bo bramy nikt nie bedzie chcial zabudowac, a typowa brama jest sporo tansza np jakbys ja chcial miec kila centow wezsza lub wyzsza i w druga strone!

hormann nie jest mercedesem bo norstahl i wisniowski sa tak samo dobre, tez odwiedzilem kilka punktow i typowa brama z montazem najtaniej wyszla wlasnie z hormanna w firmie inter-decor z zor i tak za 2 bramy 2500x2125 z napedami w kolorze grafitowym (oni to nazywaja szary metalic) zaplace 6400zl brutto. mozesz firme znalezc w zorach chyba na wiezniow oswiecimskich lub w tesco w rybniku na zorskiej, mozesz zadzwonic do fajnego pana z ktorym rozmawialem 602701130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, to zły numer.

Pan powiedział "niestety, pomyłka".

I nie był miły, buahahaha !

 

602870130 ;/ faktycznie nie wiem jak ja go przepisywalem :p

 

Danka, a co do bram to ja po prostu szukalem dobrej i sprawdzonej firmy na rynku, wszystkie sa podobnie grube na podobnych gwarancjach i poczytalem w sieci i na te 3 wymienione firmy malo kto narzeka wiec cena decyduje, jezeli masz tylko 1 brame to kilkaset do tysiaca zlotych mozna przebolec, u mnie wole tu podkuc a tam podmurowac bo na 2 bramach juz sie robi wieksza kwota. jak robilas wycene okien to trzebabylo pytac bo chyba wszystkie firmy z oknami sprzedaja tez bramy garazowe, drzwi wejsciowe itd.

a wlasnie co do drzwi wejsciowych mozecie napisac gdzie warto uderzyc? bo te w marketach wygladaj tak sobie atez 6 tys za debowe to za drogo jak dla nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna mam jedna wycene z firmy Mirola i z montażem cena : 4 104 - napęd elektryczny Life Probo (tez jeszcze nie rozczytałam ile wart)

Zobaczymy jak ceny innych. Okna będe mieć Jezierskiego- ich wycena była dla mnie najkorzystniejsza. Tam maja bramy Krispol. Musze poprosić o wycenę

 

 

 

Maciek a jaką masz dachówkę i gdzie kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pytAliście w hormann o te bramy w promocji ? nie wiem czy jest sens sie tym zainteresować ?

 

drzwi wejściowe biorę z firmy Derpal, z boczną dostawką, polecam firme Rewon na Wiejskiej w Rybniku, firma prowadzona przez moich teściów i własnie te drzwi mi polecili, drzwi wychodzą 2450+dostawka jeszcze nie wiem ile wyjdzie

http://www.derpal.com.pl/index.php?mode=oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...