Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

[quote=AGA NR 1;4265397

 

Przyjaciele wiedzą, że ściubolę jak mogę pieniążki na roślinki i zobaczcie, co wczoraj przynieśli Agniesi :

 

 

http://images50.fotosik.pl/333/44841a3705e5b2b9med.jpg

 

 

http://images43.fotosik.pl/332/b1ad77a383b7349amed.jpg

 

 

Kochani, nie ?

:) :) :)

oj to prawda:) kochani:) nie ma to jak mądre prezenty:) mnie zachwycił kosz z wrzosami:)rewelacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki wszystkim :) Narazie pomieszkujemy trochę na "wariackich papierach", parę rzeczy wymaga jeszcze wykończenia, ale nie chcemy zostawiać wszystkiego bez nadzoru...

 

 

Jamaju czy możesz zdradzić jakie wymiary ma Twoja mała łazienka? Też będę miała tak malutką na dole a może nawet mniejszą i nie wiem czy zmieszczę tam prysznic czy tylko wc. Chodzi mi nie o ilość metrów tylko i wymiar.

 

Pozdrawiam i gratuluję przeprowadzki do pięknego domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamaju czy możesz zdradzić jakie wymiary ma Twoja mała łazienka? Też będę miała tak malutką na dole a może nawet mniejszą i nie wiem czy zmieszczę tam prysznic czy tylko wc. Chodzi mi nie o ilość metrów tylko i wymiar.

 

Ja mam taką łazienkę, co prawda nie w domu a w mieszkaniu, ale ma wymiary coś ponad 1 m na niecałe 3 m. I mieści się tam bez większych problemów prysznic, umywalka i wc. Jak dobrze rozplanujesz i nie będziesz szaleć z kabiną prysznicową z hydromasażem i innymi bajerami to pewnie zmieścisz wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki AGA, ja tobie również gratuluje przeprowadzki! :) Spało się świetnie, ale bylem tak padnięty że chyba nie mialem sił śnić:rolleyes:

 

Hehe, to tak jak my. ;)

Byliśmy tak padnięci po zwiezieniu gratów, wieczorem jeszcze dobiliśmy się winkiem i... zero snów, hahaha !

:eek:

 

Powodzenia w dalszych pracach i szczęśliwego mieszkania.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komplementa w sprawie podarowanych roślinek i ... mądrych Przyjaciół.

;)

 

Jak mi to przynieśli i postawili na tarasie, jeszcze z taką karteczką z pięknymi życzeniami.... to się wzruszyłam normalnie.

Ale ja to już taki odmieniec - wrażliwiec jestem...

Się już nie zmienię chyba na starość.

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam kilka pytań a mianowicie

mam sieć 4 przewodową na słupie ( tzn 3 fazy i PEN) jednak muszę rozbić przewód PEN na PE i N i w wyniku tego trzeba uziemić jeden przewód ..... moje pytanie brzmi :

czy ktoś wykonywał coś takiego u sienie na budowie???? jeśli tak to czy rozciągał bednarkę dokoła budynku czy wyprowadzał kawałek bednarki i wbijał piki i mierzył opór gruntu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamaju odwiedziliśmy własnie Twój dziennik budowy i doszliśmy do wniosku że budujemy bardzo podobny dom :)

 

Bo to fajny projekt jest ;) Ciekaw jestem waszego... Gdzie się budujecie?

 

witam mam kilka pytań a mianowicie

mam sieć 4 przewodową na słupie ( tzn 3 fazy i PEN) jednak muszę rozbić przewód PEN na PE i N i w wyniku tego trzeba uziemić jeden przewód ..... moje pytanie brzmi :

czy ktoś wykonywał coś takiego u sienie na budowie???? jeśli tak to czy rozciągał bednarkę dokoła budynku czy wyprowadzał kawałek bednarki i wbijał piki i mierzył opór gruntu.

 

Ja u siebie rozwijałem bednarkę wokół ław fundamentowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info jamaju i agusia_x . Moja łazienka dolna to katastrofa i nie wiem co zrobić jej wymiary to 132x223. Musieliśmy ją pomniejszyć kosztem kotłowni i teraz :( błeeeee hlip hlip....

moja obecna łazienka w mieszkaniu ma 130x200cm i zmiesciłam umywalke wc prysznic(90cm) i słupek....i nawet drzewko pod piecem gazowym ;)

fotki:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?110257-P%C5%82ytki-PINEA-PINUS-Parady%C5%BC&highlight=pinea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamaju - GRATULACJE!!!!!!!!!!! i samych szczęśliwych chwil :wave:

Wszystkim którzy dobrnęli do tego momentu ZAZDROSZCZĘ ?!?!

My wykańczamy bliźniaka i SIEBIE, jedna połówka skończona - rodzice od miesiąca już mieszkają, a my dostajemy białej gorączki, przechodząc przez to DRUGI RAZ (druga połówka), :bash::bash:

Ale jak to mówią optymiści DAMY RADĘ (tak mi się wydaje???????)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BASTKI - moja łazienka na dole ma 1,75 x 1,35, jest pomniejszona kosztem kotłowni, ale mogę Ci powiedzieć że zmieściłam tam wszystko co trzeba (pryszcznic, - 80umywalka -50, WC) i jest OK!. NIe jest to jakiś luksus, ale zrekompensowałam sobie to górną łazienką :rolleyes:

 

A możecie wrzucić jakieś fotki tych łazienek?? Bo ja też będę miała taką klitkę na dole, coś ok 1x2 m. Ale mam jeszcze możliwość zmienić trochę (nie dużo) jej wymiary i chciałabym to zrobić tak, żeby zmieścił się tam właśnie prysznic, wc i umywalka, ale żeby nie zabierać z kotłowni zbyt wiele cennego miejsca.

Z góry dziękuję :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...