Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Z gorącego serca odradzam wszystkim jakąkolwiek współpracę z firmą ""Instalhan" PHU Wyrzychowski Janusz 44-194 Knurów". Ludzie całkowicie niekompetentni nie potrafią dostarczyć już zamówionego i zaliczkowanego materiału tylko ciągle dzwonią że mają poślizg 2-3 dni a i pieniądze ciężko odzyskać. Idą na wszystkie możliwe układy i obiecują dużo ale z niczego się nie wywiązują. Posyłają fakturę na maila w formie pdf i czekają na zaliczkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

dobre prefabrykaty betonowe robi prefrow, studnie leca z gorzyc bodajze lub z kietrza.

9m3 to nie tylko musza byc kregi

 

Prefrow jest straaaaaaaaaaaaaasznie drogi!

Polecam sprawdzic w Gorzycach (a moze to jeszcze Turza?) - sklad p. HENRYK costam.. Jadac od Turzy do Gorzyc - wjezdzajac "pod gore", po prawej jest jakis maly w prawo chyba "materialy budowlane". Ja tam kupowalem *polowe tansze* rury betonowe produkcji prefrowu, niz kupowane bezposrednio w prefrowie ! :-) Gosc wykonuje tez niektore rzeczy betonowe samodzielnie. Tam bylo naprawde tanio. Mozna tez sprawdzic ceny na przeciwko "Kowalczyka" (czy Kowalskiego?) - tego kamieniarza, w Wodzislawiu Sl. na Rybnickiej, w okolicy stacji shell :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz co dokladnie ? Mi montowali w zeszlym roku i jestem b. zadowolony.

 

2 moze 3 strony temu opisywali problem ale glownie chodzilo o rolety. dzisiaj jednemu z naszych forumowiczow AVeCO montuje okna a nam 15 wrzesnia :) juz sie nie mozemy doczekac.

a futryny wewnetrzne montowac przed czy po tynkach? mi sie podobaja futryny ktore zakrywaja cala szerokosc scianki dzialowej, macie moze takie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, też to właśnie rozważam.

;)

i to nie żebyśmy sie wpraszali hehehe :-) ja już tez myślałam o tym...tyle zawdzięczam ludziom z FM że fajnie byłoby sie spotkać na żywo, niekoniecznie bawi mnie zlot całego FM, ale dział rybnicki...czemu nie ;)

...z tym że jesli chodzi o mnie to za rok...albo i dwa...zobaczymy jak sie wyrobimy...ale jestem chętna na jakis meeting ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy ,

zwracam się do Was z prośbą o namiar na jakąś solidną ekipę z okolicy .

Chcę w Czerwionce-Leszczynach postawić konstrukcje wiaty z bali 18x18 o wymiarach 7 x 9 , doklejoną do budynku .

A moja umówiona ekipa dała ciała ( majster wylądował w szpitalu po locie z drabiny )

 

Pozdr

AREK

 

696 325 520

gg: 2073540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prefrow jest straaaaaaaaaaaaaasznie drogi!

Polecam sprawdzic w Gorzycach (a moze to jeszcze Turza?) - sklad p. HENRYK costam.. Jadac od Turzy do Gorzyc - wjezdzajac "pod gore", po prawej jest jakis maly w prawo chyba "materialy budowlane". Ja tam kupowalem *polowe tansze* rury betonowe produkcji prefrowu, niz kupowane bezposrednio w prefrowie ! :-) Gosc wykonuje tez niektore rzeczy betonowe samodzielnie. Tam bylo naprawde tanio. Mozna tez sprawdzic ceny na przeciwko "Kowalczyka" (czy Kowalskiego?) - tego kamieniarza, w Wodzislawiu Sl. na Rybnickiej, w okolicy stacji shell :)

pozdr.

 

Jeszcze raz dzięki za info. Postaram się tam pojechać. Ma na pewno kręgi betonowe do budowy szamba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, dlatego powiedzialem ze leca z gorzyc ;)

a propos masz juz opal do kominka ? daj namiar i cene

 

Nie nie, ten Henryk to zwykly sklad budowlany! Troche dalej w Gorzycach jest jeden z zakladow prefrowu w ktorym robia te betonowe rzeczy. I tam tez jest drogo jak cholera :)

 

Do kominka opal mam ale udalo mi sie w zeszlym roku kupic z wycinki drzew pod parking gdzies z Rydultow :) Zaplacilem 500-600 pln a mam tego chyba z 20m3. Na cala zime powinno wystarczyc ;-) Niestety tylko brzozka i troche topoli. Ale damy jakos rade - a jak nie damy to Kospelek 12kW nas dogrzeje ;D

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za info. Postaram się tam pojechać. Ma na pewno kręgi betonowe do budowy szamba?

 

Wydaje mi sie, ze tak. Ale glowy nie dam sobie uciac. A calkiem tanie kregi to sa na Czarneckiego w Wodzislawiu Sl. Panstwowa firma, jak z PRLu tam jest ale maja tylko max 90cm (chyba w srodku), wiec nie wiem czy do szamba nie troche za waskie. Ja je bralem do zrobienia studzienki :) Bodaj kolo 100 pln za krag wys. 50cm. Na pewno najtaniej w okolicy :-)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...