Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

viperolo

widzę że jesteśmy na tym samym etapie:)My też czekamy na decyzję UM.

Przyznam szczerze że Sandra była naszym wielkim typem do momentu kiedy okazało się, że na naszej ulicy dwa domy dalej właśnie taka powstała:(

 

to pewnie gdzieś w Chwałowicach budujecie, bo tam gdzieś jest ta Sandra, ze 2 tygodnie temu się dowiedziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

dekarz na WCZORAJ potrzebny ... najlepeij dobry i niedrogi :) <hahahahaha>

kontakt na PW albo pisac tu :)

W końcu psia kostka przestało lać bo już mi ekipa zaczęła w deprechę wpadać ;) !

 

Teraz to już rezerwuję słońce na następne dwa miesiące :rolleyes:

 

dopisuja sie do rezerwacji ... na stos ofiarny moge zaproponowac moja tesciowa !!! ona tak zawsze narzeka na pogode ze sie nada :)

 

W takim razie czy ktoś mógłby mi polecić jakąś dobrą i niedrogą firmę do robót od fundamentów zaczynając?

Błagam,bo niedługo pozwolenie a firma którą obstawialiśmy ceną przebiła wszystko i stosunek cena/jakość bardzo nierówny:(

 

a chcecie jeszcze w tym roku stawiac sso ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma doświadczenie z producentem bram garażowych, firma DOMINO z Turzy Śląskiej?

Proszę o opinie.

 

Tak,my mamy bramę właśnie od nich.

W pazdzierniku będzie dwa lata i wszystko ok,działa bez zarzutu (polecił nam znajomy bo też tam robił)

Powiem Ci,że komu daliśmy na nich namiary to są zadowoleni...mogę polecić...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatnich deszczach tez sie zastanawiam? ostatnio przy tych ulewach normalnie sciany byly mokre od srodka na tych scianach, na ktore napieral deszcz :( i to napewno nie bylo od otworow okiennych! i co teraz gdy przed zima zrobimy instalacje i tynki wewnetrzne, boje sie ze na scianach moga powstac trwale zacieki ktorych nie bedzie mozna pozniej zamalowac <co?> oczywiscie jedni doradzaja, ze absolutnie teraz, zeby mury wyschly a inni robili by przed zima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...