Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Ja jeszcze w temacie ocieplenia, myśmy jedną zimę przetrzymali, ale w między czasie robiliśmy instalacje i w grudniu udało nam się zrobić tynki wewnętrzne, potem wylewki, ocieplenie i tynk zewnętrzny robiliśmy latem, ale na wiosnę jak porządnie popadało to ściany w środku były mokre i musieliśmy dogrzewać, aby je osuszyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w związku z rezygnacją z budowy mam do sprzedania garaż blaszak - NOWY, nieużywany, z zamknieciami w bardzo niskiej cenie. Przydatny na każdej budowie. Kontakt : /666/822-150 lub przez PW. Zapraszam - garaż do odbioru w Rybniku.

 

 

Ja byłabym zainteresowana....hmm..przystępna cena, tzn? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja bede potrzebowala steple 2,75 w ilosci okolo 200 szt ... termin realizacji za ok 2 tyg !! jak ktos ma to poprosze info gdzie ile i za ile !!

 

kurcze musze dograc wszystko bo w piatek wyjazd na krotkie wczasy i jak wrocimy to sporo sie tego nawarstwi !!

 

Nie wiem czy się nie powtarzam, nawet jeżeli to trudno :p

 

http://www.rybnik.com.pl/ogloszenia,stemple-budowlane,ogl7-36-1-69554.html

 

http://www.rybnik.com.pl/ogloszenia,sprzedam-stemple-budowlane-tanio-,ogl7-36-1-66193.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też sie pochwale...kończą zbrojenie wieńca...myślę że w ciągu 2 tygodni przyjedzie już dawno zamówiona więźba ( nie mamy stropu nad parterem), potem dachówka, jako że Budozbyt zmienia własciciela i traktowanie klienta jest takie a nie inne to chyba ponownie zawitam do Handlobudu :)

potem okna...i instalacje... :) :) :)

aha.........dzis podpisujemy umowe kredytową :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe my startujemy ze scianami piwnicy :)

 

zdazymy przykryc przed zima ????????

 

No nie mamy innego wyjścia :p Tym bardziej, że zapowiadają ładny październik.

 

Mąż zdaje mi relacje z placu boju i nasz murarz idzie jak burza. Mam nadzieję, że Lubar wyrobi się z dostawą pustaków na czas, bo będzie zastój :p

 

Potem strop i koniec sezonu budowlanego 2010.

 

No i może jakieś wakacje w końcu. Budowa systemem gospodarczym jest strasznie czasochłonna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze my chcemy w tym roku zrobic dach !!!! a wy mowicie ze na stropie koniec ??

 

Też chcielibyśmy zakończyć na dachu, ale niestety, ten etap budujemy z oszczędności i na więcej nam nie starczy. Od nowego roku rozglądamy się za kredytem i na wiosnę ruszamy pełną parą i mamy zamiar postawić SSZ i zacząć wykańczać środek. Zobaczymy na ile czasu starczy, bo tak jak pisałam wyżej system gospodarczy pochłania go niemiłosiernie szybko. Ale nie spieszy się nam, mamy czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też sie pochwale...kończą zbrojenie wieńca...myślę że w ciągu 2 tygodni przyjedzie już dawno zamówiona więźba ( nie mamy stropu nad parterem), potem dachówka, jako że Budozbyt zmienia własciciela i traktowanie klienta jest takie a nie inne to chyba ponownie zawitam do Handlobudu :)

potem okna...i instalacje... :) :) :)

aha.........dzis podpisujemy umowe kredytową :) :) :)

 

My na Budozbyt też narzekamy :( Już kilka razy mieliśmy przez nich przestoje... A można wiedzieć w jakim banku ten kredyt? I na jakich warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...