Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

unikajcie Millenium! strasznie marudzą, wymyślają itd.

 

a ja tam nie narzekam na millennium - wszystko ładnie szybko bezproblemowo - jedna duza transza 80% wartości kredytu potem tylko inspekcja i resztówka wszystko szybko załatwione no i przede wszystkim rodzina na swoim - załatwiane w rybniku - inne oddziały rzeczywiście słabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

a ja tam nie narzekam na millennium - wszystko ładnie szybko bezproblemowo - jedna duza transza 80% wartości kredytu potem tylko inspekcja i resztówka wszystko szybko załatwione no i przede wszystkim rodzina na swoim - załatwiane w rybniku - inne oddziały rzeczywiście słabe

 

A na rynku czy na 3 maja? Ja niestety mam bardzo złe doświadczenia. Kredyt załatwialiśmy prawie trzy miesiące, i udało się tak 'szybko' gdyby nie to że wciąż się przypominałam. Dodatkowo wzięliśmy rzeczoznawcę poleconego przez nich, wycena trafiła do Warszawy i tam zaniżyli nam wartość nieruchomości! Niestety nie mieliśmy wyboru i musieliśmy brać w millenium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio prawie 2 tygodnie czekałam na transport od nich :( o wszystko trzeba sie prosic 100x, dodzwonic sie do przedstawiciela to prawie jak wygrana w totka...na szczęście na cenach zjeżdzają dość łatwo

 

a kredyt - w ING, mamy tam konta wiec skorzystalismy z promocji 0 zł prowizji

 

My naszczęście kontakt telefoniczny z przedstawicielem mamy dobry, ale niestety to nie od niego zależą transporty :( A zdarzało się że nawet on nam dowoził towar :)

Co do kredytu to dopiero się do niego przymierzamy, jutro mamy się umówić na spotkanie z doradcą z ING. Też mamy u nich konto więc może uda się coś dobrego wynegocjować :) Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na rynku czy na 3 maja? Ja niestety mam bardzo złe doświadczenia. Kredyt załatwialiśmy prawie trzy miesiące, i udało się tak 'szybko' gdyby nie to że wciąż się przypominałam. Dodatkowo wzięliśmy rzeczoznawcę poleconego przez nich, wycena trafiła do Warszawy i tam zaniżyli nam wartość nieruchomości! Niestety nie mieliśmy wyboru i musieliśmy brać w millenium.

 

na 3 maja polecam p. Monikę

(kierownika placówki) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My naszczęście kontakt telefoniczny z przedstawicielem mamy dobry, ale niestety to nie od niego zależą transporty :( A zdarzało się że nawet on nam dowoził towar :)

Co do kredytu to dopiero się do niego przymierzamy, jutro mamy się umówić na spotkanie z doradcą z ING. Też mamy u nich konto więc może uda się coś dobrego wynegocjować :) Zobaczymy...

nam tez osobiscie dowoził pan Rafał z Budozbytu, ale sam przyznał że nie od niego zależy co kiedy i jak

a w ING na Wieniawskiego polecam pana Daniela, baaardzo cierpliwy ;) wszystko dokładnie wyjasnia i robi wszystko od poczatku do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy kredyt w polbanku, 300 000PLN w euro na 40 lat (bedziemy splacac do konca zycia :) ) rata to okolo 1050zl/miesiac, w marcu dawali najlepsze warunki. najlepiej idzcie do jakiegos biura kredytowego (mysmy byli w silesia2000 na ul. koscielnej w rybniku) i oni przegladaja i wyszukuja dla was najlepsza oferte. nic nikogo to nie kosztuje bo oni maja jakies tam swoje uregulowania z bankami za ktore nie placi kredytobiorca. taka impreza zaoszczedza bardzo duzo czasu i bardziej im zalezy zeby kredyt byl szybko zalatwiony. nam pani z silesi2000 znalazla kredyt wlasnie w polbanku, pozniej sie rozchorowala ale jak poszlismy do placowki banku do dali nam dokladnie takie same warunki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. My zrobiliśmy rozpoznanie w expanderze. Tam wyłoniliśmy Bank i dalej już bezpośrednio w banku. Millennium - nie było problemu i możliwość negocjacji oprocentowania.

 

przepraszam ze nazwe rzecz po imieniu ale to juz jest chamstwo ... bo ekspander tez zyc musi chcac taka dzialalnosc prowadzic a im placi bank za udzielony kredyt a nie za "reklame" a z punktu widzenia klienta to powiem ze oni tez dobre warunki negocjuja!! nawet nierzadko lepsze bo wiedza na co mozna sobie w poszczegolnych bankach pozwolic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze nazwe rzecz po imieniu ale to juz jest chamstwo ... bo ekspander tez zyc musi chcac taka dzialalnosc prowadzic a im placi bank za udzielony kredyt a nie za "reklame" a z punktu widzenia klienta to powiem ze oni tez dobre warunki negocjuja!! nawet nierzadko lepsze bo wiedza na co mozna sobie w poszczegolnych bankach pozwolic ...

 

daj spokój, wiadomo że oferują taką ofertę z której dostaną najwięcej prowizji ;-) wiem to z pierwszej reki :-) dlatego od razu odrzuciłam wszystkie takie biura

 

ja tez wolałam osobiście zadbac o swoje interesy więc się im nie dziwię ze tak zrobili, każdy dba o swoje interesy i tyle, nikt na tym nie zbiednieje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie polecam takich instytucji jak expander,open finance-strata czasu jak dla nas.Nagadają się,naobiecują,umawiają,milion papierów dają.A jak sama pochodziłam po bankach to dostałam wszystko czarno na białym i bez tracenia czasu na słuchanie jakichś mądrych głów.Kredyt mamy w ING ,bardzo miła i fachowa obsługa.Pierwszy kredyt na działkę też mieliśmy w ING,spłaciliśmy już i jak dla mnie najważniejszy jest profesjonalizm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha a jeszcze zapomniałam zapytać skąd macie informacje o tym,że Budozbyt zmienia właściciela.Na początku roku krążyły plotki po Rybniku,że Budozbyt jakiś magazynier przekręcił na dwa miliony,teraz chodzą plotki,że Lubar ich kupił.Ja z zaufanego źródła wiem,że Lubar ich nie kupił i nie ma takiego zamiaru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info pochodzi ze środowiska budowlańców ;) właściciel ma podobno wystawioną mega chałupę pod Krakowem i nie chce mu sie już robić więc sprzedaje biznes :)

Gabrysia mamy takie samo podejście do kredytów ;) też już brałam w ING, jeszcze nam troche zostało ale nie wpłynęlo to na przyznanie kolejnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...