Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

w linku ktory podesłałam wszystko jest napisane:

Ważne zmiany w Grupach Budujących

Dziś i jutro prowadzone są prace mające na celu wdrożenie nowej odsłony Grup Budujących. Z góry przepraszamy za niedogodności w zakresie możliwych chwilowych przerw związanych z uzupełnianiem postów w Grupach... Nasze prace skończymy tak szybko jak będzie to możliwe, aby użytkownicy znów mogli bez przeszkód korzystać z Forum.

 

Pozdrawiamy

Redakcja muratordom.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Może zmiana wizerunku forum jest dobrym momentem do "podpięcia się" do grupy :-).

Jestem z Wami już od prawie 1,5 roku ale jakoś nigdy nie było czasu napisać jakiegoś postu,

może z powodu że sam pracuję na budowie i każdą wolną chwilę poświęcam budowie ..... ?

 

Ale do rzeczy chciałem się przywitać i prosić o akceptację w grupie :-).

 

Budowę sam rozpocząłem w 2008 roku w listopadzie, zakończono tylko na ławach.

2009 rok ściany z piwnicy + strop

od wiosny 2010 rok zacząłem stawiać ściany parteru. (W sobotę teraz chcę zalewać strop nad parterem).

Domek jest z poddaszem użytkowym z dachem kopertowym, więc mam nadzieję że jeszcze zdążę ścianki kolankowe wyciągnąć no i więźba, aby dom przykryć w tym roku. W sumie to trzeba zdążyć, bo okna, drzwi i więźba już zamówione :-)

No i jeszcze jedno budujemy z żona w Szczerbicach - więc Twoje okolice agusia_x :-)

 

Pozdrawiam wszystkich budujących systemem gospodarczym

 

PS. Mi te nowe forum nie pryzpadło do gustu + wcale a wcale !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a gdzie odpowiedz z cytatem?? Wcale to nowe forum nie jest fajne. Mam nadzieję, że to tylko początki zmian i że dodadzą resztę brakujacych rzeczy, łącznie z podpisami :/

 

Artureks, witaj :) Fajnie mieć "sąsiada" na forum :) Pochwalisz się gdzie dokładnie budujesz?? Może być na PW jak nie chcesz dla ogółu. Może znam Twoją budowę "z widzenia", bo często podziwiam, w trakcie jazdy na swoją jak idą zmagania innym budującym w Szczerbicach :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałabym polecić mojego wykonawcę robót wewnętrznych (gładź, malowanie, flizy, płytki etc.). Nie miałam zamiaru nikogo reklamować, ale gość jest bardzo uczciwy i solidny. Po doświadczeniach z dwoma ekipami, wreście zobaczyłam co to znaczy wykonanie szybkie, czyste i bez fuszerki.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to namiar wyślę na priv, mogę też wysłać zdjęcia jego roboty.

U mnie już kończy i szuka roboty....nie umię się chłopina zareklamować....w przeciwieństwie do różnych "gadaczy" i "fachowców" od wszystkiego...

Pzdr Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...