Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Witam

Wiecie co, jakiś nowy jestem, ale ponieważ klamka zapadła i czekam na pozwolenie na budowę już od jakiś 2 tygodni to postanowiłem się przywitać i poprosić o pomoc.

A więc potrzebuje taniego budulca na drogę dojazdową (około 60m3 czyli około 34 tony kruszywa). Wszelkie propozycję i pomysły chętnie przyjmę i wykorzystane nagrodzę flaszęczką :).

Zapomniałem dodać iż budowa ma rozpocząć się na Ligocie, więc budujących w pobliżu nie znajomych pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Hej,

no fakt, lipnie chodzą teraz "Grupy Budujące"...

:(

 

Ale co tam, damy radę.

:lol:

 

Słuchajcie, mam pytanie do tych co mają już podłogi w garażach :

czy ktoś z Was robił taką specjalną wylewkę, po której nie trzeba już kłaść płytek itp. ???

To jest taka powierzchnia jak na halach czy fabrykach.

 

Czy ktoś z Was zdecydował się na takie cudo ?

Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Admin testuje bo zgłosiłam mu już dziś jeden błąd, a mianowicie gdy ktoś odpisze w naszym temacie, przychodzi powiadomienie na maila i jak kliknie się w link w mailu to przenosi na pierwszą stronę tematu - a nie do nowego postu. Jeśli zauważacie jeszcze jakieś to piszcie śmiało do Pana Admina :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do AGA nr1 te posadzki jak sie ni e myle nazywaja sie "anhydrytowe" i firmy ktore to robia przyjmuja zamowienia chyba prz y wiekszych powierzchniach, zadzwon np. http://allegro.onet.pl/wylewki-samopoziomujace-posadzki-anhydrytowe-i1216229956.html i jutro napisz co CI powiedzieli.

jezeli chodzi o forum to niezbedne jest,zeby zalozyciel "grupy budujacej" pozmienial w ustawieniach, a James007 chyba tu bardzo dawno nie zagladal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w garazu zywice epoksydowa firmy basf, taka ktora stosuje sie w garazach ( np. centr handlowych) ale bez posypki piasku kwarcowego/ nie dalem. uzytkowany do tej pory co dziennie jako magazyn/warsztacik narazie nie wjezdzalem autem ze wzgledu na wjazd.

zalecam zrobic zaje.....sta rowno wylewke, kazdy milimetr nierownosci zauwazalny- ja tak nie mam ;/ bo to tylko garaz :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wylaczylem powiadomienia bo zapychaja poczte:P

co super rownej wylewki w garazu to wole normalna z mixokreta, bede robil minimalny spad co roztopiony snieg z nadkoli w zimie splynie i jak czasem przyjdzie umyc auto w garazu to tez splynie ;d

a jak JUTKAP zrobilas cytata? wpisujesz komende recznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wylaczylem powiadomienia bo zapychaja poczte:P

co super rownej wylewki w garazu to wole normalna z mixokreta, bede robil minimalny spad co roztopiony snieg z nadkoli w zimie splynie i jak czasem przyjdzie umyc auto w garazu to tez splynie ;d

a jak JUTKAP zrobilas cytata? wpisujesz komende recznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...