Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Nadulka, co to znaczy ceny ok? napisz w poscie u Graczyka nr tel.... i cena ....pln :p co Ci to da jak dostaniesz odpowiedz, ze najtaniej kruszywa kupisz w radlinie :]

Ewus tak samo, Aga Cie pyta ile wychodzi ta posadzka a Ty odpowiadasz tyle co material. wszyscy wiedza ile mniej wiecej kosztuje cement, ale nikt nie wie ile kosztuja posypki utwardzające i korund tym bardziej ile tego trzeba dac do kubika betonu czy na m2 posadzki ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Mam wypisać wsio łącznie z instrukcją jak to się robi ????

 

Jeżeli firma oferuje wykonanie takiej posadzki to uwierz mi ten posyp utwardzający i korund dostarcza w cenie robocizny bo to się kupuje na tony nie na kilogramy.

 

Nawet nie wiem gdzie by można kupić to na posadzkę o powierzchni garażu.

 

Adze odpisałam , jak myślę wyczerpująco .

 

Masz bardzo roszczeniową postawę.

 

I dla mnie nie jest problemem zadzwonienie do powiedzmy przytoczonego przez Ciebie w poście powyżej Graczyka i zapytanie się ile biorą za usługę, bo to też zależy czy masz 100 czy 1000 faktur zapewne.

 

Informacje tutaj ja traktuję jako pomocne, a nie jako pewniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmeros co do POŚ to dzwonilem do pana Oślizło 502215549, powiedzial ze kompletne wykonanie instalacji ze zbiornikiem 2000L czyli dla 3 osob z projektem i wszystkimi papierami w urzedach ktore zalatwiaja za Ciebie, koparka i ich zwirem pod rury rozszacajace to koszt okolo 7500 zl brutto. firma z wodzislawia jodlownika.

 

Ewus, jakbys zadzwonila do p Graczyka jak nie bylo podanego numeru telefonu i moze dla Agi wystarczyla Twoja informacja ( ona jest elita forum) :) mnie zas nie powiedziala zbyt wiele. poczekaj jak przyjedzie Mea z wakacji to dostane od niej wsparcie duchowe ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawdzonego geologa do wykonania pomiarów "co w glebie piszczy" :)

Podzielcie się jakimś namiarem, jeśli go posiadacie.

 

A co do POŚ, to rzeczywiście firma w Wadzisławia sprawia wrażenie profesjonalnej. Na razie zrobili mi wyceny i wstępne projekty. Potwierdzić również mogę, że "podejście do klienta" mają profesjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja też to potwierdzam - ci z Wodzisławia są też ok.

Mieli mi robić POŚ, ale bardzo ciężko było z terminami, a mnie czas gonił ( przeprowadzka ).

 

A "Eko-Tech" zrobił mi to szybciutko.

 

Co ważne, obie wyceny ( robocizna ) były IDENTYCZNE : 1.500 zł ( Maciek, especially for You !... ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek&Kamila

 

Ewus, jakbys zadzwonila do p Graczyka jak nie bylo podanego numeru telefonu i moze dla Agi wystarczyla Twoja informacja ( ona jest elita forum) mnie zas nie powiedziala zbyt wiele. poczekaj jak przyjedzie Mea z wakacji to dostane od niej wsparcie duchowe ;P

 

Ano wiesz, jak już klikam na kompie to na otwieranie przeglądarki mam ustawione coś takiego jak google i tam sobie wpisuję co mnie boli - wyskakuje mnóstwo informacji

 

w myśl niepisanej zasady jak tego nie ma w internecie to znaczy, że to nie istnieje.

 

proszę

 

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=graczyk+wodzis%C5%82aw+%C5%9Bl%C4%85ski&aq=1&aqi=g10&aql=&oq=graczyk+&gs_rfai=&fp=92567e20b8c16319

 

I nie bardzo rozumiem w czym ma Cię wesprzeć Mea.

 

 

A nam Pan Oślizło na POŚ dał cenę 11500,00 na trzy osoby - hmmmmmmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewus,

wszystko zależy od tego jaka POŚ.

Są : biologiczne, drenażowe i biologiczno-drenażowe.

Wszytskie zasadniczo różnią się od siebie.

Ceną i wogóle.

 

Ja mam tę ostatnią - biologiczno-drenażową, to stosunkowo nowa odmiana POŚ na rynku.

Kupiłam ją sobie sama, z firmy "SOTRALENTZ".

A "Eko-Tech" tylko mi ją zamontowali.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy

 

nam tez POŚ robila firma z W-wia Jedłownika, niewiem czy to p.Oslizlo ale firma sie nazywa BIO EKO i za kompletne wykonanie POS placilismy prawie 7 tysi, ale to wszystko zalezy jaki teren, bo u nas np. musieli podsypywac wiecej piasku pod rozsączalniki bo podczas wykopu pojawila sie glina. Wiec od razu zaczeli kopac glebiej żeby zrobic miejsce na piach. Jestesmy zadowoleni z robocizny a co do dzialania POS to sie okaze jak sie wprowadzimy.

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jur welkom AGA ;) a powiedz kto Ci polecil firme SOTRALENTZ?np w sieci idzie znalezc duzo roznych oczyszczalni a pan oslizlo przez telefon odradzil kupienie byle jakich np takich z obi za 3000! tego firmy SOTRALENTZ idzie do 4000 pln kupic na allegro, 1500 montaz przez firme no i kilka stowek zalatwienia z papierami to i tak wychodzi super tanio

 

EWUS: z ta MEĄ to tak zazartowalem sobie, ale ona tez nie nie lubi postow ktore malo wnosza.

Ty wpisalas w googla'ch "graczyk wodzislaw slaski", ale przeciez nikt nie mowil, ze on jest z wodzislawia tymbardziej slaskiego <co?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...