Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

wracam z Budozbytu, Koramic który mi sie podobał kosztuje od 42 zl/m2 do 102 zl/m2, Creatona dalej w ofercie brak, ten Universo Koramica kosztuje okolo 60zl/m2 i to dla mnie za dużo, jeszcze z Ruppa mi zrobią wycene...ubzdurałam sobie ten wielki format to mam co chciałam :)

Jasek dach widziałam, baaardzo mi sie podoba więc chyba stanie na Creatonie

czekam jeszcze na wyceny okien dachowych i klinkieru

 

Ewus...a ja Ci zazdroszcze że jesteś dalej niż ja z budową :)

http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_graf/114997718051280123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak fajnie,

 

queene - oaza spokoju mnie rozwaliła

 

I nie będziesz zazdrościć jak będziesz w tym miejscu do ja teraz :))

 

za to będziesz kwiatem na tej tafli hehehe

 

jutkap - będzie Ci sie myślenie włączać w pracy - o dopiero jazda .

 

Adiqq no wiem, że się nie żałuje, no ale ileż można , trzeba też dać odetchnąć inwestorowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsky dla tych co beda potrzebowac stempli uzywanych to 5,5 przy wzieciu calosci to raczej drogo!!! zalatwic jeszcze transport do rybnika ~ 25 km :> my tu sobie pomagamy a nie probujemy na kims zarobic!!!

 

Jimi34 daje namiar na mojego dachowca 501 359 955 lub 510 218 302, wydaje mi sie, ze 100% fachowosci no i caly dach 300m2 robili okolo 1,5 tygodnia do kupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Queene czyli trafilas bez problemu a fachowcy, dostawcy zawsze sie gubia ;) a co do klinkieru to najtaniej bylo w lubarze (i nie zrob takiej glupoty jak ja wez mniej niz wiecej, zwrotow klinkieru nikt nie przyjmuje) BTW nie patrzcie az tak bardzo na cene m2 dachowek bo najwiecej wydacie na gasiory dachowki lewe ,prawe i inne duperele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Aga to ja sie na ciebie powolalem u Mariusza (elektryka ) :) mam nadzieje ze sie nie obrazisz to ja jestem ten Jacek z Zamyslowa a sam Mariusz to fachowiec pelna geba wiec mam nadzieje ze bede zadowolony ups i zawczasu przy zakupie dachowek dowiedzcie sie jak jest z reklamacjami (nie da rady zeby sie jakas dachowka walnieta nie zdarzyla a czasami trzeba czekac ponad miesiac na wymiane a dekarz nie bedzie czekal)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA NR 1 - jeśli mówisz, że przy wykończeniówce 5 kg mniej, to już nie mogę się doczekać :p

 

Chociaż już teraz mam dość i jestem bliska depresji - MAMY MOKRĄ ŚCIANĘ W PIWNICY :jawdrop:

 

http://img413.imageshack.us/img413/4701/img3897y.jpg

 

I co z tym zrobić :o

 

Nie wiem, nie wiem, nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki AGA .

Co do więźby to pojezdzijcie po tartakach a nie dzwoncie praktycznie w kazdym da sie kupic bez faktury albo na czesciowej fakturze a tego przez telefon nie zalatwicie a zamawiac wystarczy miesiac do poltora wczesniej. BTW Madzia11mk no niefajnie to wyglada a odwodnienie masz zrobione czy to jeszcze nie ten etap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...