Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Co do tynków i wylewek to popieram adiqq-a chyba bym się bała trochę.

Też zamknęliśmy dachem i czekaliśmy do wiosny, ale nam się nie spieszy.

Więc rozumiem dylematy, że to jednak długo odkładać do wiosny.

 

My chcieliśmy zewnątrz jeszcze tynkowac ale dajemy spokój już teraz.

 

TADAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

od wczoraj grzejemy :)))

na pietrze ponoć gorąc ( bo mm jechał teraz sprawdzić)

 

Na dole chłodniej, ale to normalne bo posadzka będzie sie wygrzewać jakieś 3-4 tygodnie :))

 

Jak się cieszę, wykończenówka może spokojnie się realizować.

 

Adiqq i gratuluję, zaczynaliście jak my, a tu już wprowadzanie sie na widoku wowwwwwwwwwww

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

dzisiaj byl P.Damian od tynkow i powiedzial, ze tynkuja nawet do -10 *C na zewnatrz, w tamtym roku skonczyli sezon na tynkowanie 22 grudnia :) wiec glowa do gory wszystkim ktorzy chca tynkowac.

Aga a mozesz podeslac jakies zdjecia scian, czy mamy wierzyc na slowo tym ktorzy polecaja tynki P.Damiana ([email protected])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piejar mozna sciagnac pomysly na zagospodarowanie skarpy tarasu ?? pieknie to wyglada :)

a co zona na te biale okna ?? mi si epodobaja ale jak sobie pomysle o ich pozniejszym myciu to mam ciarki na plecach :D znam bol bialeych okien i powiedzialam sobie NEVER AGAIN !!!

a i jeszcze ... po co kraty w piwnicy w oknach ??

 

 

a i bylam u Macka ogladac okno ... mam mieszane uczucia ... podoba mi sie ale nie do konca ten efekt chce u siebie uzyskac !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli widzisz w tym jakiś pomysł to proszę bardzo - ściągaj :-)

Okna chcieliśmy mieć białe. Myciem faktycznie zajmuje się żona ale nie słyszałem żeby narzekała. Przecież ciemne okna też trzeba umyć. My nie mamy firan ani zasłon więc tu małżonka ma oddech.

A kraty w piwnicach? No bo tak jakoś... Ale można z tym żyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ciemne tez trzeba myc ale krocej !!! :D

ja mam mega awersje do mycia okien ale mimo to mam ich w domu od cholery bo mi sie przeszklenia podobaja :) ale staram sie jak najmniej utrudniac sobie juz i tak beznadziejna sytuacje :D

 

a tak odnosnie twoich okien ... miales projektanta z fantazja /chyba ze to wasza fantazja zadzialala/ na frontowej scianie 5 okien i kazde inne :) ale co kto lubi :) kobiety sa zwolenniczkami symetrii wiec ja sie takich rzeczy czepiam :) moj projektant za okna /i wymyslanie z nimi/ chcal mnie poslac do diabla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symetria jest estetyką głupców :-) :-) :-) Co do autorstwa zdania są podzielone - Le Corbusier, Picasso, Witkacy, a nawet "starożytni Grecy" - osobiście mi nie przeszkadza :-)

Tylko nie wiem o którą frontową Ci chodzi ?

Z oknami specjalnie się nie hamowaliśmy, w salonie mamy dwa wysokie okna (jakieś 0,5m nad posadzką), w łazience (obok wejścia) musieliśmy zwęzić okno bo weszłoby w kabinę prysznica :-), miało być takie jak w kuchni. Uparliśmy się na łuki w pokoju nad garażem, były trochę droższe ale dodają trochę uroku północnej ścianie. Wiem o dwóch innych domach, zbudowanych wg naszego projektu. W jednym są to trójkąty a w drugim - kwadraty. Jednak łuki wyglądają najładniej. Plastikowe okna myje się i tak "bajecznie łatwo" w porównaniu do starych drewnianych.

Maciek - masz auto z dwoma kierownicami ? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gipsowe 22zl/m2 do 23 zl/m2 zmaterialem, cem-wap 19 zl/m2 z materialem, odliczaja otwory pow. 2,5m2 i daja Ci faktury 22% za materialy jak nikt!!! roboty nie widzialem ale AGA i jeszcze ktos z forum straszznie polecaja tak, ze biore ich w ciemno- prawdopodobnie od drugiego poniedzialku

tel P Damian 695058858

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam firmy użytkownika andrzej belka

Dałem ogłoszenie na wykonanie dachu pierwsze napisał mi na pw

Potem do niego zadzwoniłem miał przyjechać na oględziny konkretnie podał kiedy i godzine

Niestety nie przyjechał nie odbierał moich telefonów przez cały tydzien udawał głupka

Ciekawe czy ma do wszystkich takie podejscie

Powodzanie w twoim interesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie kominów systemowych. Będę miała spalinowy z wentylacją + spalinowy + wentylacja. Wszystkie obok siebie, czyli trzy rzędy pustaków. I teraz pytanie czy trzeba je jakoś stale połączyć ze sobą czy np. pomiędzy styropian, tak jak dookoła? Chciałabym zostawić jak najdokładniejszą dziurę w stropie na ten komin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...