Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Nie polecam firmy użytkownika andrzej belka

Dałem ogłoszenie na wykonanie dachu pierwsze napisał mi na pw

Potem do niego zadzwoniłem miał przyjechać na oględziny konkretnie podał kiedy i godzine

Niestety nie przyjechał nie odbierał moich telefonów przez cały tydzien udawał głupka

Ciekawe czy ma do wszystkich takie podejscie

Powodzanie w twoim interesie

 

 

nie bede odbieral telefonów od czlowieka ktory wylacza telefon w momencie kiedy oczekuje na mnie, byłem u pana w bojszowach , nie umialem znalesc ulicy , dzwonie do pana a tam poczta i tak z 3 razy, zawracam jestem w polowi drogi spowrotem a pan oddzwania , niestety nie mam ochoty w wekeend jezdzic tam i spowrotem, przykro mi , jesli sie na kogos czeka to sie jest pod telefonem. ciekawe czy by mi pan pokrył koszty paliwa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pana Andrzeja tez odradzam !! u mnie bylo podobnie - mial przyjechac i dogadac szczegoly a nawet nie raczyl przez 2 tyg odebrac telefonu !!! najlatwiej to podlapac robote a potem olac i zostawic na lodzie !! wiec podpisuje sie pod ta ANTYOCENA !!

 

tutaj mam rowniez zastrzezenia , po pierwsze nie wziolem tej roboty tak jak pani pisze , wiecej nawet nie doszlo do spotkania ani konkretnej wyceny, tylko orientacyjna przez telefon, wiec prosze nie pisac o podlapaniu roboty ,nie wiem co pani sobie ubzdurała po rozmowie telefonicznej , robote przyjmuje w momencie podpisania umowy z klientem , po drugie mowilem ze spotkamy sie jak moj majster bedzie mial czas gdyz miala byc to niedziela , niestety w pracy nie zawsze slysze telefon gdyz jakto bywa na budowie , pracują rozne elektronarzedzia, i ogolnie panuje hałas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no znając Agę to ja prędzej bym liczyła na te drugie :) hehehe Agaaa...gdzie byłas na wakacjach :)

a swoją droga ustaliłam sobie plan na kilka najbliższych sezonów letnich...za rok - przeprowadzka, nastepne lato-początki ogrodu, kolejne lato-rozwój ogrodu, czwarty rok-rozkwit :p hamaczek, książeczka, parasolki tu i ówdzie...i może w piątym roku nabiorę chęci na wyjazd wakacyjny.................................................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

żartowałam...lato bez wakacji nad wodą to nie lato ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

queene ja nie wyobrazam sobie nie wyjechac na wakacje !! chocby na tydzien ale z tomu trzeba wyjechac !! w innym wypadku psychemasakra !!!

 

Dokładnie :) trzeba wyjechać choć na kilka dni, nie trzeba nawet daleko...gdzies pod namiot, do znajomych, gdziekolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia, mea....z tymi wakacjami to ja też :) to był oczywiście żart z tym "nie-wyjeżdzaniem :) do tego zwykle zaliczam 2 wyjazdy, jeden przepisowy dwutygodnik a do tego obowiązkowo co roku nad polskie morze na kilka dni, żadne inne morze nie ma takiego klimatu jak nasze. Do tego im mniejsza mieścina...tym lepiej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj mam rowniez zastrzezenia , po pierwsze nie wziolem tej roboty tak jak pani pisze , wiecej nawet nie doszlo do spotkania ani konkretnej wyceny, tylko orientacyjna przez telefon, wiec prosze nie pisac o podlapaniu roboty ,nie wiem co pani sobie ubzdurała po rozmowie telefonicznej , robote przyjmuje w momencie podpisania umowy z klientem , po drugie mowilem ze spotkamy sie jak moj majster bedzie mial czas gdyz miala byc to niedziela , niestety w pracy nie zawsze slysze telefon gdyz jakto bywa na budowie , pracują rozne elektronarzedzia, i ogolnie panuje hałas.

 

szkoda ze nie mozna sprawdzic ile razy i kiedy czlowiek probowal sie dodzwonic !! bo z kilkanascie razy w roznych porach dnia probowalam i W NIEDZIELE TEZ !! poza tym jak pan nie masz ochoty podjac roboty to po co piszesz do ludzi i proponujesz swoje uslugi ?? ja wychodze z zalozenia ze jesli gosc sie do mnie odzywa ze chce sie podiac pracy to znaczy ze ma taka mozliwosci i wlasnie CHCE !!! ale jak masz pan problem to mi cie szkoda :) i zrob najpierw jedno a potem lap sie za cos nastepnego !!

tak czy owak obawiam sie ze tu na rybnickiem forum jestes z lekka spalony !! i to raczej nie z mojej winy :D ja bede polecac za to goscia ktory robi u mnie - mlody, szybki, dokladny konkretny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia, mea....z tymi wakacjami to ja też :) to był oczywiście żart z tym "nie-wyjeżdzaniem :) do tego zwykle zaliczam 2 wyjazdy, jeden przepisowy dwutygodnik a do tego obowiązkowo co roku nad polskie morze na kilka dni, żadne inne morze nie ma takiego klimatu jak nasze. Do tego im mniejsza mieścina...tym lepiej :)

 

hehe a ja mam bałtykowstret ... zdecydowanie bardziej lubie adriatyk i wloski wrzesniowy "tlok" na plazy zamiast lipcowego bałtyckiego :) a temperatury porownywalne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede odbieral telefonów od czlowieka ktory wylacza telefon w momencie kiedy oczekuje na mnie, byłem u pana w bojszowach , nie umialem znalesc ulicy , dzwonie do pana a tam poczta i tak z 3 razy, zawracam jestem w polowi drogi spowrotem a pan oddzwania , niestety nie mam ochoty w wekeend jezdzic tam i spowrotem, przykro mi , jesli sie na kogos czeka to sie jest pod telefonem. ciekawe czy by mi pan pokrył koszty paliwa ??

 

Ale piszesz jaja po pierwsze nie mam poczty w telefonie i nie dzwoniłeś do mnie widze że ładnie kłamiesz

Co mnie obchodzi twój dojazd to poco sie zgłaszasz że chcesz u mnie robić dach pierwsze pomyśl czy Ci sie to opłaca bo na paliwo nie zarobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejną zagwozdkę :confused: Szukając w internecie szerokości kominów systemowych zaczęłam przeglądać strony o wentylacji grawitacyjnej. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to to, że w projekcie nie mam kanałów wentylacyjnych w kuchni. W projekcie oryginalnym jest, a nasz architekt to pominął. Druga rzecz to wyczytałam, że aby wentylacja grawitacyjna spełniała swoją rolę to kratka i kanał wentylacyjny powinny być w pionie, bez żadnych załamań. A ja w projekcie mam kanał wentylacyjny z łazienki w salonie, czyli kratkę i kanał dzieli ściana o grubości 25 cm. Muszę się przebić w ścianie do tego kanału. Taka sama sytuacja jest z kotłownią i piecem. Czy to jest poprawne? Poniżej wklejam rzut parteru. Proszę o szybką radę, bo w poniedziałek zalewam strop i mam niewiele czasu na jakieś poprawki.

 

http://img842.imageshack.us/img842/7673/beztytuucsq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusia - 25 cm w poziomie nie może położyć wentylacji. Jeżeli masz po Bożemu wyprowadzone kominy nad kalenicę (lub przynajmniej w pobliże :-)) to musi działać.

A propos fachowców - mam do usunięcia (z ubezpieczenia) 3m2 zalanej powierzchni płyt kg na poddaszu i od ponad miesiąca próbuję znaleźć kogoś kto zrobi kosztorys a potem usunie uszkodzenia. Jest to niewykonalne. Trzech pacanów zwodziło mnie po ok 2 tygodnie, że już, że zrobią, oczywiście nikt nie dostarczył kosztorysu. Za małe bezrobocie. Kasa jest do zarobienia i nikt nie chce :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...