Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

kurde tyle napisalem i mi sie cos skasowalo ;/ napisze jeszcze raz w skrucie ;]

mixokret 28-30zl/m2 z materialem, wylewka anhydrytowa okolo 35 zl/m2 z materialem. o anhydrycie wlsnie zaczalem zaglebiac temat i coraz bardziej sie przekonuje do tego rodzaju wylewek! wystarczy jej przy ogrzewaniu podlogowym okolo 3,5 do 4cm, bardziej wytrzymala, nie trzeba robic dylatacji co 40m2 i wystarczy tylko przy scianach, mniejsza o polowe przenikalnosc cipelna co powoduje ze anhydryt szybciej sie nagrzewa i daje troche oszczednosci, potrafia wykonac do 1000m2 dzienie i po 7 dniach mozna juz normalnie na nie pracowac bez zadnych podlewan i innych pierdów itd.. sa tez minusy ale duzo mniejsze jak przy tradycyjnych wylewkach betonowych... jest duzo info na necie, wczoraj czytalem chyba do 3 w nocy:)

 

Ok Maciek&Kamila, dzieki za informacje, wlasnie interesowaly mnie ceny, robie wstepny kosztorys wylewek i tego ile jeszcze mam kaski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

robi sie goraco i trzeba zrobic wylewki w tym roku zeby pozniej nie czekac z reszta robot, nie doczytalem ile wilgoci idzie z tych posadzek anhydrytowych i mozemozna by bylo ocieplac strop przed tymi wylewkami?

 

Maciek, a ten mixokret to z polecenia znasz? dobrzy sa, robia fachowa robote bez kretacwa itp? Ja mysle wylewki robic powiedzmy koncem listopada, poczatek grudnia. Masz jakies namiary na ta firme?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, a ten mixokret to z polecenia znasz? dobrzy sa, robia fachowa robote bez kretacwa itp? Ja mysle wylewki robic powiedzmy koncem listopada, poczatek grudnia. Masz jakies namiary na ta firme?

 

pana Olszara mistrza ponoc od mixokreta polecalo kila osob na naszym forum tel 502 42 44 02

nie moge sie odniesc bo go nie znam ale naprawde ma bardzo dobre opinie.

 

nastepnym tematem ktory mnie nurtuje to jakie wybrac grzejniki? stalowe aluminiowe, purmo czy ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pana Olszara mistrza ponoc od mixokreta polecalo kila osob na naszym forum tel 502 42 44 02

nie moge sie odniesc bo go nie znam ale naprawde ma bardzo dobre opinie.

 

nastepnym tematem ktory mnie nurtuje to jakie wybrac grzejniki? stalowe aluminiowe, purmo czy ...?

 

Grzejników purmo nie polecam. Mają moim rodzice w domu i się nie sprawdzają, potrzebują bardzo dużo czasu do nagrzania. Ja będę kupowała grzejniki Jet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sie dowiedziałam że ekipa od SSO nie bedzie robić mi chudziaka ani wylewki w piwnicy (teraz mam piasek jeszcze) bo to sie robi dopiero po tynkach...ale kurcze co tynkarze beda po tej gołej ziemi chodzic i mi syfic tym piachem ? nie upapra sie to od tego piachu ? mają mi zrobic ta twarda podłoge czy nie...

 

czy ktos spotkał sie z tynkami mineralnymi do wnętrz ? moj projektant je zachwala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...